Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szybki bil

20 kwi 2016 - 10:32:27

jak wpisałam w temacie chodzi o szybkość w seksie
niestety mój partner dochodzi w dosłownie minutę co jest bardzo stresujące dla niego a dla mnie coraz bardziej irytujące no bo seks nie sprawia nas radości i przyjemności tak jak powinien
dużo rozmawialiśmy na te tematy próbowaliśmy kilka sposobów jak przerywanie za nim skończy, prezerwatywy przedłużające, spraye przedłużające i kochanie się za drugim razem dopiero najkorzystniejsze jest rozwiązanie uprawinia seksu za drugim razem, ale oboje doszliśmy do wniosku że nie jest to na dłuższą metę bo jeśli mamy ochotę sie kochać najpierw trzeba zakończyć zabawę u mojego faceta i dopiero zaczynamy się kochać po klku minutach gdzie to napięcie na seks zaczyna mijać... bo wiadomo za pierwszym razem jest najlepiej..
myśleliśmy coś o suplementach, jest ich strasznie dużo na rynku dlatego proszę o opinię co polecacie, może wasi mężczyźni rozwiązali ten problem właśnie dobrze dobranym środkiem na przedłużenie seksu, interesują nas tylko naturalne tabletki, które nie mają skutków ubocznych są łagodne dla organizmu ale zdziałają cuda w naszym łóżku :) duże wymagania, ale może coś sie znajdzie
buziaki
dzięki za każdą odpowiedź

szybki bil

10 cze 2016 - 15:21:51

Osobiście mogę polecić Stymen. Bez recepty. Skład spoko, bo mojego alergika nie uczulił ;) Minus taki ze aby zauwazyc rezultaty takich tabletek jak stymen (bo to nie wiagra), trzeba je stosować jakiś czas. Z tego co pamietam, pierwsze namacalne róznice były po tyg. No i oczywiście nie mozna ich stosowac cały czas. Z tego co wiem to było tylko 1 opakowanie a poxniej przerwa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to ma jeszcze sens??