Obecnie rozmawiamy o:

mieszkanie z teściami

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ABORCJA

08 kwi 2016 - 19:40:48

4 x TAK

ABORCJA

08 kwi 2016 - 21:04:39

Tak
Tak
Tak
Nie

ABORCJA

08 kwi 2016 - 21:45:40

Czym zawiniły sobie 3 pierwsze płody, że tak śmiało każdy jest za aborcją a przy 4 dopiero jest na nie? Jesteście za ochroną płodu lub dajcie szansę kobietom żeby same decydowały o takich sprawach. Może przy 4, kobiety sporadycznie będą w tak dramatycznych sytuacjach że aborcja będzie jedynym wyjściem. Kobieta która bardzo kocha dzieci nigdy nie zdecyduje się na tak dramatyczny krok. Więc jesteście za aborcją lub nie i tyle...ta która będzie chciała usunąć, jeżeli aborcja będzie tylko w 3 pierwszych sytuacjach, zrobi tak że zgłosi ciąże jako skutek gwałtu lub wymyśli inny sposób. Dla mnie to bez sensu...jes się za aborcją lub nie, po co wszystko komplikować.

ABORCJA

09 kwi 2016 - 00:29:39

Cytat
okolickaiw
@19BaMbOoChA90 nie namawiam Cię żebyś wierzyła w mojego Boga ale bardzo Cię proszę, nie obrażaj mojej wiary. Mówisz o fanatykach, który swoją prawdę uważają za jedyną słuszną a sama wyrażasz własne zdanie dokładnie w taki sam sposób, radykalnie krytykując poglądy innych.
Pomijając już to, w co kto wierzy, nie widzicie tego, że coraz mniej w nas miłości i szacunku? DLa mnie zdecydowanie się na usunięcie własnego dziecka jest największym barbarzyństwem. Kim jest kobieta, która decyduje się pozbyć nowego życia, które ma szansę dać? Tego nigdy nie zrozumiem!

W każdej wypowiedzi mówisz glownie o swoim bogu. Ja jako osoba niewierząca mogę mieć inne zdanie, jednak uważam że nie mogę narzucać komuś o innych poglądach swojego zdania. Również nie życzę sobie żeby obcy ludzie decydowali za mnie. Mam rozum i świadomość, dzieki ktorym jestem w stanie samodzielnie podjąć decyzję. Oczywiście możesz uważać kalekie dziecko za dar boży, nikt Ci nie broni. Jednak to jest Twoje zdanie. I ten cały wasz bóg, wedlug tego co opisano w bibli, mówił że nie można potępiać innych. Można przykładem nakłaniać do czynienia dobra. Przykładem, nie przymusem. Za kogo się uważasz żeby mieć prawo decydować za kogoś innego? W przypadku chorego dziecka które potrzebowaloby kilku tysięcy miesięcznie na leczenie dokladalabys się? Może otworzyć ośrodek finansowany przez ludzi takich jak Ty, dla których życie tych dzieci jest najważniejsze? A może adoptowalabyś takie? Jeśli ktoś każe kobiecie rodzic dziecko którego ona nie chce z różnych powodow, to ten SAM KTOŚ może wziąć odpowiedzialność za to dziecko na swoje ramiona.

I tak jak wspominałam. Kościół nie powinien mieć możliwości wpływania na prawo, które dotyczy wszystkich ludzi. Ja nie nakazuje żyć katolikom tak jak ja chcę i oczekuję takiej samej postawy.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-09 00:39 przez emaergieo.

ABORCJA

09 kwi 2016 - 15:19:28

4xTAK

ABORCJA

09 kwi 2016 - 21:41:35

Na wszystkie pytania TAK-to kobieta powinna móc zdecydować ,żadnych zakazów,powrotu do zniewolenia przez księży i PIS

ABORCJA

09 kwi 2016 - 22:23:46

nie,nie,nie,tak

ABORCJA

11 kwi 2016 - 17:08:49

A co Kościół ma do tego? Tak wychowałabym bo,to że człowiek jest upośledzony to nie znaczy, że trzeba go zabić...to mało tolerancyjne...:-)

ABORCJA

11 kwi 2016 - 18:00:49

Nie rozumiem za co te minusy...ktoś widocznie nie rozumie wypowiedzi lub jest strasznie fałszywy:)ale i tacy muszą być, a kościł niech zajmuje się tym, o czym tak naprawdę ma pojęcie...tyle.

ABORCJA

12 kwi 2016 - 13:38:36

ja jestem 3x na tak i tyle.
Zgadzam się z @CzerwoneUsta

ABORCJA

15 kwi 2016 - 15:40:17

większość osób jest 3 lub 4x na tak więc w razie konieczności może referendum uratuje sytuację i wolność wyboru kobiet.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szybki bil