Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

26 minut temu

najtańsza apteka

46 minut temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, otóż jestem w związku z partnerem ponad dwa lata planujemy ślub, stosowalismy na początku prezerwatywy później do tego jeszcze brałam tabletki dla skutecznego zabezpieczenia,przy czym chciałam ja zostać tylko przy tabletkach i kochać się normalnie do konca,jednak partner nie popieral tej antykoncepcji ponieważ jego zdania jest szkodliwa dla zdrowia i ewentualnego planowania dziecka.teraz stosujemy stosunek przerwany i do tego gumki. Po ślubie nasze życie intymne też tak by wygladalo po krótce. Dlatego nie wiem jak mam go przekonać ze tabletki nie są złem koniecznym. Zależy mi na pełnej bliskości a nie stresowaniu się żeby w odpowiednim momencie skonczyl.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Twój przyszły mąż ma trochę racji, tabletki mogą niekorzystnie wpłynąc na twój organizm, szczególnie jeśli będziecie starać sie o dziecko. Zdaję sobie też sprawę, że w gumkach, czy w stresie seks nie jest taki sam. Wiem, że to marny sposób na antykoncepcję, ale może chociaż w dni, kiedy masz niskie szanse na zajsćie w ciąże, spróbujcie oddać się emocjom bez gumek i bez przerywania? inne rozwiązanie nie przychodzi mi do głowy niestety :/

Oprócz tabletek i prezerwatyw jest tyle różnych rodzajów antykoncepcji, że można wybrać co, co pasuje obojgu partnerom.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ABORCJA