Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chyba dobrze Was ktoś opłaca za to lokowanie produktu na forach :)

Problemy z erekcją również mogą świadczyć o problemach z krążeniem krwi, a to wcale nie jest błaha sprawa. Więc wpierw udałabym się do lekarz, aby rozwiał wątpliwości zanim sięgniecie po suplementy.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 4/5

Mój mąż miał ogromny problem z potencją. Nie chciał w ogóle o nim rozmawiać. Myślał, że się nie zorientuje. Jednak trudno się nie zorientować. Cały czas unikał seksu.Pewnego razu pomyślałam, że mnie zdradza! No bo co innego mogłam pomyśleć? Na szczęście przyznał się, co go trapi. Szkoda, że mężczyźni wstydzą się rozmawiać o takich problemach. Postanowiłam musimy razem rozwiązać ten problem. Usiedliśmy przed komputerem i zaczęliśmy szukać jakiegoś środka na potencje. Dzięki takim forom, jak to mój mąż poczuł się lepiej. Okazało się, że mnóstwo mężczyzn ma tego typu problemy.. <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-25 13:06 przez moderator.

Mąż pali? Jeśli tak, to może być to przyczyną zaistnienia takiego problemu.

Pewnie że tak. W takich wypadkach trzeba iść do lekarza.

Taki problem, może być związany z różnymi chorobami, to może być cukrzyca, albo problemy z przysadką mózgową (podwyższona prolaktyna) albo problemy z prostatą, nie musi iść od razu do seksuologa jak nie chce.

Wyślij go do normalnego urologa i niech mu zleci podstawowe badania

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Na potencje wpływa bardzo wiele czynników... Stres, szybkie tempo życia,źle zbilansowana dieta... Skąd to wiem? Z własnego doświadczenia. Kiedy ważyłem 110 kg nie miałem ochoty na seks, a moje erekcje pozostawiały wiele do życzenia... Trwały może 30 sekund. Tragedia. Postanowiłem zrzucić wagę i wspomóc moją sprawność seksualną. Odkąd ważę 85 kg i biorę tabletki Eron Plus moje życie zmieniło się o 360 stp! Czuje się rewelacyjnie, a moje erekcje są długie i satysfakcjonujące. Oprócz tego, mój penis jest jakby większy? Suplement kupiłem zupełnie przez przypadek. Szukałem w Internecie czego skutecznego i trafiłem na ranking tabletek na potencje http://potencia.pl/ i oczywiście zdecydowałem się na zakup tych najwyżej ocenianych.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Ja raczej jestem przeciwna środkom, które bierze się przez cały czas. Lepsze są chyba takie brane doraźnie przed stosunkiem, można bez recepty nawet kupic, maxon active na przykład. W składzie ma sildenafil, ale w niewielkiej dawce, którą ewentualnie lekarz może zwiększyć, jeśli zajdzie potrzeba.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Zdecydowanie dużo facetów ma z tym problem wstydzą się po prostu o ty mówić najbliższym. Wiem co mówię, bo też tak miałam z mężem, wiele razy chciałam porozmawiać o tym no ale wychodziła z tego tylko kłótnia. Nie poddawałam się i dopiero po pół roku szczerze porozmawialiśmy. Teraz mąż stosuje maxon active lek na erekcję i jest dużo, dużo lepiej. Oczywiście ja mu go kupuję bo on nie kupi:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-10 12:06 przez nina1123.

serio? Inaczej nie podniecacie swego faceta tylko jak ubieracie co chwilę inną wyuzdaną bieliznę? Jak dobrze, że mój woli mnie saute i taka go podniecam całkowicie :D

jesli to sie przedłuza , wizyta u lekarza by sie przydała . to moze byc skutek np:zaburzen hormonalnych albo głupiego problemu z kregosłupem czy jakiegos innego napiecia nerwowego. mozesz mu fundnac fizoterapeute :) tzn ,,masaz" a fachowca wczesniej uprzedzic ,jaki jest problem i poprosic o delikatne nakierowanie na to rozmowy :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Często na problemy z erekcją składa się wiele rzeczy. To może być stres, zła dieta, przemęczenie, brak aktywności fizycznej czy zażywane leki. Powinnaś przekonać swojego męża, żeby nie wstydził się tego i porozmawiał o tym z Tobą, a potem ewentualnie z lekarzem. To nie jest nic dziwnego. Tysiące mężczyzn takie coś spotyka i dają sobie radę, więc Twój wybranek także na pewno da ;)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczny mój mężczyzna również ma problemy z erekcją. Na początku wydawało mi sie,ze to stres, że po prostu stresująca praca tak na niego działa i właśnie to sprawia,ze ma problem z postawieniem penisa. Jednak stan ten utrzymuje się od roku boję się I jest coraz gorzej a nie lepiej. Rozmawiałam z nim o tym,że powinien wybrć się do lekarza ale było tak jak u koleżanki powyżej, awantura i tłumaczenie,że to jedynie przejściowe problemy. Dodam,ze on na pewno się tego wstydzi ponieawż w ostatnim czasie dąży do tego abysmy nie zasypiali razem ale siedzi w drugim pokoju i ogląda tv albo na kompie. Tak abym zasnęła i przypadkiem nie zaczeła go molestować :P Zaproponowałabym mu tabletki ale pewnie jak tka odrzucił lekarza to odrzuci również tabletki. Co robić?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Kochana ja tutaj widzę jedynie szczerą rozmowę. Ale żadna z nas raczej Cię nie nauczy jak rozmawiać z facetem o tych sprawach. Sama najlepiej go znasz. Na pewno nie powinnaś wychodzić do niego z pretensjami bo to na pewno jest dla niego trudna sytuacja i pewnie się wstydzi swoich problemów (dla mężczyzny ta swera jest ważna tak więc w pewnym sensie zaburzenia erekcji stanowią kwestionowanie jego męskości). Czy brał już jakies tabletki? Zapytaj się go. Jesli brał i nic nie pomoglo to pozostaje lekarz. Jeśli nie brał to możesz przecież sama kupić mu wspomniane tutaj wczęsniej cum on i albo samodzielnie mu je dać albo położyć sugestywnie w jakimś miejscu w domu. Swoją drogą to jesteś pewna, że nie zdradza Cię i czy wiesz co robi na komputerze?

wiesz najpierw trzeba zbadać męża może to jakieś początki choroby . Mojemu kuzynowi coś trafiło się że nie mam wogóle ochoty na seks a tym bardziej nic nie sedes . Jeszcze mówił że cos zle widzi chwilami na oczy .
Okazało się że miał guza w głowie który wchodził na nerw i przy okazji miał przez to brak erekcji uszkodziły się jakieś tkanki , ja nie potrafię tego medycznie opowiedzieć. W warszawie miał operację lekarze weszli przez nos i tak dostali się w ten sposób do tego guza . Wiesz ja nie chcę was straszyć po prostu musicie porozmawiać poważnie nie bagalitezować tego .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co się ze mną dzieje? on czy on?