Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Nie zdradza mnie, to wiem na pewno. Jesli chodzi o komputer to gra w World of Warcraft, swoją drogą to sama go w tę grę wciągnęłam ponieważ grałam. I okazało sie,że on gra o wiele więcej i częśćiej niż ja sama. Może i masz rację z tą rozmową. Ostatnią odbyliśmy prawie miesiąc temu, potem nic ze sobą o tym nie rozmawialiśmy. Postaram się dzisiaj wieczorem z nim porozmawiać. Do do kupna to rozumiem,ze da się to zamówić przez internet.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5
niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Wazerb tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy zamawianie na przykład viagry bo coś takiego stosuje się przy poważnych zaburzeniach erekcji ale przy lżejszych to najlepiej kupić coś z Largininą. Cum on, penis complete, jeszcze dobre są tabletki Power man, Oj sporo tego jest. Jeśli jedne nie pomagają to czasami warto wypróbować inne. I powodzenia. To jet do wyleczenia.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Niestety, ale nawet już po 30 facet może mieć zaburzenia erekcji. Wystarczy, że niezdrowo się odżywia i np. sporo pali. Fakt, tabletki na bazie sildenafilu tu pomogą, ale jednak najlepiej zmienić styl życia, bo jak już tak wcześnie zaczynają się tego typu rzeczy, to będzie tylko gorzej...

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
annapiechota
Niestety, ale nawet już po 30 facet może mieć zaburzenia erekcji. Wystarczy, że niezdrowo się odżywia i np. sporo pali. Fakt, tabletki na bazie sildenafilu tu pomogą, ale jednak najlepiej zmienić styl życia, bo jak już tak wcześnie zaczynają się tego typu rzeczy, to będzie tylko gorzej...

No wląsnie w sildenafil na pocżatku bym sie jednak nie pakowała. NIe jest to wcale taki dobry środek i moze mieć działania niepożądane. Moim zdaniem o wiele lepiej jest zdecydować sie na tabletki na bazie L argininy jak piszą kolezanki powyżej typu tego cum on. Czy braveranu.

Mój facet również ma tego typu problemy :( Dodam, ze strasznie trudno się z nim o tym rozmawia bo nie chce się do tego przyznać. Czy te tabletki są na receptę?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Nie, nie wymagana jest recepta Aczkolwiek cum on nie widziałam w aptekach ale jedynie w internecie. Chociaż dla mnie taki sposób zamawiania jest wygodniejszy bo nikt nie wie co kupiłam. I co w sumie to kogo obchdozi.

Ja ostatnio biorę bardzo dużo rożnych leków i nic nie przynosi mi wybawienia. I tak testuję następne i następne leki, bo w końcu trzeba na coś trafić, co będzie dzialać co nie? I ostatnim czasem natknąłem się na lek o wdzięcznej nazwie Vigrogan, ale nie jestem go pewna. Słyszeliście cokolwiek? Całkiem sporo kosztuje, ale chciałabym z niego skorzystać. Znalazłam informacje o tym leku tutaj: <moderacja> Całkiem sporo opinii, aż ciężko uwierzyć. Dziękuje za potencjalną odpowiedź i do usłyszenia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 6/5

ja miałem problemy z erekcją w wieku 27 lat więc to żadna nowośc. Pomogły takie tabletki Prosent 600 pobrałem przez jakiś czas i samo przeszło. Chyba było w tym więcej nerwów z braku wzwodu niż to warte.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Można mieć problemy z erekcją w wieku 30 lat, można mieć problemy z erekcją w wieku 60 lat. Nie ma tutaj reguły. Wiadomo, ze faceci w późniejszym wieku miewają takie problemy częściej bo jest to związane ze starzeniem się. Nie znaczy to jednak, ze młodsi takich kłopotów nie miewają. Bo zdarzają sie i to wcale nie tak rzadko. Problemem tutaj jest jednak, ze dla mężczyzny kłopoty z potencją to często kwestionowanie ich męskości, wielki dramat, tak wiec nie bedą się do tego tak łatwo przyznawali. No postawcie się na ich miejscu. Powiedzielibyście pewnie znajomemu o bólu głowy ale juz niekoniecznie o tym, ze w łóżku Wam nie staje....
Zwykle są to jednak jedynie chwilowe problemy i nie ma co panikować. Najlepiej wypróbować tabletki z sildenafilem, które dostanie się w aptekach bez recepty. Nie sądze aby była od razu koniecznosci wybrania sie do lekarza bo przecież lekarz pewnie zleci to samo. Mój też miał ten klopot, pomogło mu Inventum, wcześniej bral jakieś inne ale te drugie okazały sie lepsze. Na początku bral przy każdym stosunku, potem stopniowo zmniejszał dawkę aż zupełnie mógl przestać brać.

sporadycznie ten prosent 600 przed seksem w zależności od wagi 2 lub 3 tabletki. Na opakowaniu napisane 1 ale z doświadczenia wiem że trzeba więcej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

erotyczne napisy