Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

kulki waginalne

11 mar 2016 - 23:03:16

Dużą zaletą kulek jest to, że jeżeli się przyłożymy i będziemy trenować regularnie to nie tylko polepszymy jakość naszego życia seksualnego, ale wzmacniając mięśnie dna miednicy zapobiegniemy problemom zdrowotnym. Czy któraś z Was dba o kondycję tych mięśni? Warto zwrócić na to uwagę, bo o zdrowie intymne też można, a nawet trzeba zadbać.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

kulki waginalne

11 mar 2016 - 23:14:57


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 23:15 przez PaniGami.

kulki waginalne

15 mar 2016 - 21:24:47

Ja zaczelam cwiczyc miesnie kilka miesiecz po porodzie, zalecił mi to ginekolog. Używam do tego kulek gejszy i są naprawdę świetne efekty. stosuję codziennie po kilkanaście minut.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

kulki waginalne

17 mar 2016 - 20:12:13

Ja czytałam o nich i mam zamiar kupić już od dłuższego czasu. Niestety jeszcze nie udalo mi się zrealizować, a porody zrobiły swoje i lata już nie te, więc wypadałoby zacząć ćwiczyć :/ Po jakims cziase czułyście różnicę?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

kulki waginalne

19 mar 2016 - 17:28:31

Efekty nie pojawiają się od razu. Jak każde mięśnie te mięśnie też wzmacniają się po regularnym treningu. U mnie to trwało około dwóch miesięcy,a le to zalezy od osoby. W każdym razie ćwiczenia te i tak są dużo prostsze i mniej meczące nizt e na siłowni :P

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

kulki waginalne

22 mar 2016 - 18:40:54

Tu rzeczywiście bardzo ważna jest systematyczność. Najlepiej zrobić sobie z tego nawyk i przyjąć jakieś założenia. Tak może wyglądać przykładowy harmonogram ćwiczeńzłycolor=#FF0000]<moderacja, spam>[/color]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-22 20:07 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy facet w wieku 30 lat może mieć problemy z erekcją