Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:36:11

Od ręki mogę podać Ci co najmniej kilka przykładów cięższych grzechów, kolejny raz kłania się brak wiedzy.
I szczerze: wątpię, aby Twoi rodzice byli członkami jakiejś wspólnoty działającej w ramach parafii. Gdyby tak było wiedziałabyś znacznie więcej, a Ty zgrabnie nie odpowiadasz na niewygodne wypowiedzi i zmieniasz temat.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:39:19

Krzywdzimy Cie tym, ze sypiamy z facetem przed ślubem? Albo ze nie planujemy ślubu?
To chyba jest nasze życie prawda i nikomu nie wolno nam mowić, co mamy robic.Każdy powinien żyć swoim życiem. Mozesz prawic kazania rodzinie, znajomym, ale nie nam. Zrozum to wreszcie, że to nasze życie.

Kim Tu jestes, żeby oceniać, osadzać, krytykować?
Masz sie za Boga?
<moderacja>obraźliwe, wulgarne wypowiedzi

Jestes chora sekciara.
Sekta sekta sekta!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-14 09:48 przez moderator.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:39:42

Cytat
justangel
Od ręki mogę podać Ci co najmniej kilka przykładów cięższych grzechów, kolejny raz kłania się brak wiedzy.
I szczerze: wątpię, aby Twoi rodzice byli członkami jakiejś wspólnoty działającej w ramach parafii. Gdyby tak było wiedziałabyś znacznie więcej, a Ty zgrabnie nie odpowiadasz na niewygodne wypowiedzi i zmieniasz temat.
nie odpowiadam bo nie chce zadnej straszyc i nie pokoić, ogolnie powinniscie na kolanach chodzic na pielgrzymki i zostac dewotkami religijnymi bo z takimi frywolnym podejsciem do sexu i z zachecaniem mlodych dziewaczat zeby nie czekaly do slubu - jestem przekonana, ze daleko nie popłyniecie

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:41:49

Cytat
justangel
Od ręki mogę podać Ci co najmniej kilka przykładów cięższych grzechów, kolejny raz kłania się brak wiedzy.
I szczerze: wątpię, aby Twoi rodzice byli członkami jakiejś wspólnoty działającej w ramach parafii. Gdyby tak było wiedziałabyś znacznie więcej, a Ty zgrabnie nie odpowiadasz na niewygodne wypowiedzi i zmieniasz temat.

Właśnie sama miałam napisać coś w ten deseń. ja również nie doczekałam się odpowiedzi. A to, co uzyskałam, to jakiś bełkot, który nijak się ma do mojego pytania. Chyba miał być skierowany do Ciebie :)

@martusxix a odpowiesz mi czy nadal będziesz stosować uniki i udawać, że pytania nie było?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:46 przez desideratum.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:43:54

Mam wujka proboszcza i jeszcze nie słyszałam żeby pieprzył takie głupoty, żeby tak straszył piekłem. Nie wyklął mnie, siostry, kuzynek i kuzynów z rodziny, nie wtrąca sie nikomu do łóżka.

To skoro robisz większe halo niż księża, nawracasz, namawiasz na pielgrzymki to masz cos z głowa i jestes fanatyczka, która powinna byc w zamknięciu.

A moze zostań pustelnikiem i odizoluj sie od ludzi?
Tak tak;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:45 przez m_lenaaa.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:46:51

Cytat
martusxix
Cytat
justangel
Od ręki mogę podać Ci co najmniej kilka przykładów cięższych grzechów, kolejny raz kłania się brak wiedzy.
I szczerze: wątpię, aby Twoi rodzice byli członkami jakiejś wspólnoty działającej w ramach parafii. Gdyby tak było wiedziałabyś znacznie więcej, a Ty zgrabnie nie odpowiadasz na niewygodne wypowiedzi i zmieniasz temat.
nie odpowiadam bo nie chce zadnej straszyc i nie pokoić, ogolnie powinniscie na kolanach chodzic na pielgrzymki i zostac dewotkami religijnymi bo z takimi frywolnym podejsciem do sexu i z zachecaniem mlodych dziewaczat zeby nie czekaly do slubu - jestem przekonana, ze daleko nie popłyniecie

Niepokoić (a nie: nie pokoić)
Daleko nie zajdziecie (a nie: "daleko nie popłyniecie";)
Naucz się pisać po polsku, używać polskich znaków, doucz się w kwestiach zasad katolickich, zacznij uprawiać seks, a dopiero później zgrywaj dojrzałą matkę, ekspertkę od współżycia.
Nie odpowiadasz, bo nie masz argumentów. Odpowiadasz wyłącznie na wypowiedzi, które są Ci choć po części wygodne, najczęściej jednak przekształcając ich sens, że niby jest po Twojemu.
Słaby troll z Ciebie:P

Cytat
m_lenaaa
A moze zostań pustelnikiem i odizoluj sie od ludzi?
Tak tak;)

Ależ ona pewnie już jest pustelnikiem.
Szkoda tylko, że ma dostęp do internetu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:47 przez justangel.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:50:54

oki odpowiadam, jezeli dziewczyna decyduje sie na sex przed slubem z narzyczonym, z tym pierwszym to zachowuje sie jak <moderacja>obraźliwe treści , bo popierwsze naraza siebie i wystawia na niebezpieczenstwo, tego ze nie koniecznie on bedzie tym pierwszym bo nie powiedzial tak, w zyciu nic nie wiadomo.
po drugie - jeszcze jej serduszko nie dojrzalo do milosci a oddala juz cialko
po trzecie - chyba to musi byc najgorsze w zyciu, te podejscie i myslenie" ze jak mu nie oddam to mnie zostawi"
po czwarte - > zadna z was ktora to pisze nie wie co to jest milosc i na czym polega, tylko dziecinada
po piate - to nie moj problem ja zachecham tylko mlode zeby czekaly do slubu sa ogromne konsewkwencje tego czynu ktore popelniaja ze wzgledu na niewiedze
i po szoste - wlasnie wy, swoimi podejsciem do zycia, ze trzeba poprobrowac zanim sie czlowiek ozeni, pokazujecie wasza nie dojrzalosc i to jest przerazajace ze chcecie zostac w przyszlosci matkami - komentarz mojego meza
albo ze juz nimi jestescie
i po siodme, jezeli uwazacie sie za tak bardzo wierzace co nie ktore tutaj pisaly i nalezaly od Oaz to troche przerazajace jest ze dajecie swiadectwo cudzolozenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-14 09:55 przez moderator.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:53:12

Macie racje, internet powinien byc tylko dla wybranych. Jakieś testy, badania psychiczne, czy cos w ten deseń przed wykupieniem abonamentu, bo normalni ludzie cierpią na tym, czesto glupna czytając wypociny takich trutni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:54 przez m_lenaaa.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:54:01

Cytat
m_lenaaa
Mam wujka proboszcza i jeszcze nie słyszałam żeby pieprzył takie głupoty, żeby tak straszył piekłem. Nie wyklął mnie, siostry, kuzynek i kuzynów z rodziny, nie wtrąca sie nikomu do łóżka.

To skoro robisz większe halo niż księża, nawracasz, namawiasz na pielgrzymki to masz cos z głowa i jestes fanatyczka, która powinna byc w zamknięciu.

A moze zostań pustelnikiem i odizoluj sie od ludzi?
Tak tak;)

pewnie twoj wujek to probosz ktory ma panny na boku:)

Cytat
m_lenaaa
Macie racje, internet powinien byc tylko dla wybranych. Jakieś testy, badania psychiczne, czy cos w ten deseń przed wykupieniem abonamentu, bo normalni ludzie cierpią na tym, czesto glupna czytając wypociny takich trutni.
to co tutaj jeszcze robisz , idz do lekarza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:55 przez martusxix.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:56:00

Cytat
martusxix
Cytat
m_lenaaa
Mam wujka proboszcza i jeszcze nie słyszałam żeby pieprzył takie głupoty, żeby tak straszył piekłem. Nie wyklął mnie, siostry, kuzynek i kuzynów z rodziny, nie wtrąca sie nikomu do łóżka.

To skoro robisz większe halo niż księża, nawracasz, namawiasz na pielgrzymki to masz cos z głowa i jestes fanatyczka, która powinna byc w zamknięciu.

A moze zostań pustelnikiem i odizoluj sie od ludzi?
Tak tak;)

pewnie twoj wujek to probosz ktory ma panny na boku:)

NO to Cie zdziwię, ale nie.
Ale zapewne Ty wsród takich sie obracasz.

Nie znasz ludzi, a ich oceniasz i obrażasz.
Nieladnie

Masz jakieś wykształcenie dziecko?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:56 przez m_lenaaa.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:58:52

"Masz jakieś wykształcenie dziecko?" nie nazywaj mnie dzieckiem, bo to zalosne...

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:59:08

Dziewczyny mam wrażenie, ze jestesmy dużo bardziej szczęśliwsze i spełnione niż ta swietojebliwa BLONKA.
Widac warto grzeszyć, żeby nie stać sie zgorzkniałym i wścibskim;)

Cytat
martusxix
"Masz jakieś wykształcenie dziecko?" nie nazywaj mnie dzieckiem, bo to zalosne...

Ależ będę, bo tak sie zachowujesz ;)
A wiec Dziecko- jakie masz wykształcenie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 18:00 przez m_lenaaa.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 18:01:46

Widac warto grzeszyć, żeby nie stać sie zgorzkniałym i wścibskim;) - <Brawo> kolejny mądry wpis brawo :d

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 18:05:54

Ale Ty jestes zgorzkniała.. Widac, ze wszystko Cie przerasta, ze nie jestes zadowolona z życia, bo przyjęłaś sobie za misje zaglądanie do łóżek innym ludziom, którzy sa wykształceni, pracują i cieszą sie swoim życiem.
Próbujesz ich oceniać, będąc tak naprawdę nikim, bez wykształcenia, bez doświadczenia, bez ambicji i planów na przyszłość. Współczuje Ci tak nudnego życia i bardzo współczuje braku wykształcenia- BO JAK MOŻNA ROBIC TYLE BŁĘDÓW W KAŻDYM WPISIE!!!

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 18:07:12

Cytat
malmie
Cytat
martusxix
Cytat
PaniGami
Cytat
desideratum
No widzisz, to Cię rozczaruję, bo mój się cieszy, że ma doświadczoną kobietę i nie musi się męczyć z.. "błonką" :D
:) :)super
komentarz mojego meza - frajer hahaha najlepiej smakuje swieze mięsko haha:D

Więc byłaś dla niego tylko świeżym mięskiem ?


mam nadzieję , że nie konsumował Cię w piątek ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy facet w wieku 30 lat może mieć problemy z erekcją