Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 16:57:36

Cytat
martusxix
ty chyba nalezysz do jakies sekty, albo do jakies dziwnej parafi jak mozesz przeslij mi w wiadomosci dane tej parafi ja pojde do rodzicow, bo znaja sie na tych sprawach dzialaja wspolnotowo, i moze zglosza tego ksiedza... bo to troche dziwne.. ze tylko powiedzialas zalujesz za grzechy a on cie poglaskal po glowce, preraza mnie to co masz w glowie

Nie do sekty dziecino, ale kiedyś należałam do ruchu oazowego. Było to lata temu, kiedy byłam młoda i głupia, ale wiele nauk kościelnych doskonale pamiętam. Skoro Ty nie znasz takich szczegółów, to zaczynam sądzić, że sama jesteś członkiem jakiejś sekty.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 16:57:51

mój mąż zaraz zjem, najpysniejsze miesko które nalezalo tylko do mnie, i od poczatku :D kwiczcie, i zalujcie ze nie wytrzymalyscie hahah - ale wredny ;D

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 16:59:35

Cytat
m_lenaaa
Aby nieco odejść od wywodów BŁONKI, co tam dobrego na obiadek dziś zjadlyscie? :)

Aby nieco odejść od wywodów BŁONKI, co tam dobrego na obiadek dziś zjadlyscie? :)

Poszłam na skróty i dziś sałatkę grecką zrobiłam z pieczywkiem czosnkowym :) Mój współgrzesznik nie narzekał :) a wizja pogrzeszenia zaostrzyła mu dodatkowo apetyt :D

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:00:09

Ale skoro chciałaś linka to masz, proszę bardzo:
Może być żal niedoskonały (np. z obawy wiecznym potępieniem, przed piekłem). Żal niedoskonały jest naznaczony egoizmem i lękiem. Tam moje „ja” jest dominujące.

http://www.bibula.com/?p=54742

Co do obiadu: nic specjalnego: pieczarkowa i carbonara.
Poza tym wszystkie pożarłyśmy dziewicę na forum;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:01 przez justangel.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:02:50

Cytat
martusxix
mój mąż zaraz zjem, najpysniejsze miesko które nalezalo tylko do mnie, i od poczatku :D kwiczcie, i zalujcie ze nie wytrzymalyscie hahah - ale wredny ;D

Co Twój mąż może wiedzieć na ten temat, skoro nigdy nie spróbował innego :D Polew, to my mamy z was. A co w jego wypowiedzi jest niby wrednego? Chyba nie wiesz, jak można być wrednym :)

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:06:51

5. Zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu. - no chyba straty dziewictwa, nie da zrekompensowac, , do spowiedzi należy przygotowywać się dokładnie i szczegółowo - opowiadalas mu ze szczegolami co robilas ze swoim chlopakiem? haha dobra nie tyram juz po was, biedne przerazone ogiem piekielnym istoki , mam nadzieje ze mlodziutkie wezma sobie na powaznie to i kogos to zainspiruje i poczeka do slubu
a osobiscie guzik mnie to obchodzi, tylko nie piszczie mlodym dziewczeta zeby kosztowaly sexu przed slubem skoro jestescie katoliczkami i niby "zalowalyscie" za grzechy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:10 przez martusxix.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:13:54

Ale, kto tutaj bał się ognia piekielnego, no oprócz ciebie? :) Osobiście jestem świadoma swoich czynów, a co za tym idzie, ja ponoszę za nie konsekwencje, więc nic innym do tego :)

Poza tym nie odpowiedziałaś mi na pytanie: A co, jeśli kobieta później za tego pierwszego chłopaka (ktremu oddała swą cnotę) wyjdzie za mąż? Już nie doświadczy szczęścia w związku małżeńskim, tylko dlatego, że swojemu przyszłemu mężowi oddała cnotę przed ślubem?

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:16:07

Cytat
martusxix
5. Zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu. - no chyba straty dziewictwa, nie da zrekompensowac, , do spowiedzi należy przygotowywać się dokładnie i szczegółowo - opowiadalas mu ze szczegolami co robilas ze swoim chlopakiem? haha dobra nie tyram juz po was, biedne przerazone ogiem piekielnym istoki , mam nadzieje ze mlodziutkie wezma sobie na powaznie to i kogos to zainspiruje i poczeka do slubu

Nie rozśmieszaj mnie, bo Twoja wiedza na temat podstawowych zasad katolickich jest tak znikoma, że zastanawiam się co Ty faktycznie masz w głowie. Gdybyś była fanatyczną religijną z gimnazjum, chodzącą do jakiś grup katolickich, to byś wiedziała o czym do Ciebie się mówi. A nie wiesz. Stąd Twoje bzdurne wypowiedzi, bo brakuje Ci elementarnej wiedzy.
Poczytaj sobie cokolwiek więcej na temat zadośćuczynienia. Może wpadnie Ci do tego pustego łebka, że pewnych rzeczy nie da się cofnąć i w takich przypadkach spowiednik wyznacza odpowiednią pokutę.
I nie wiem czemu miałabym być przerażona ogniem piekielnym, skoro akurat mam ślub kościelny:)?

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:20:13

Cytat
desideratum
Ale, kto tutaj bał się ognia piekielnego, no oprócz ciebie? :) Osobiście jestem świadoma swoich czynów, a co za tym idzie, ja ponoszę za nie konsekwencje, więc nic innym do tego :)

Poza tym nie odpowiedziałaś mi na pytanie: A co, jeśli kobieta później za tego pierwszego chłopaka (ktremu oddała swą cnotę) wyjdzie za mąż? Już nie doświadczy szczęścia w związku małżeńskim, tylko dlatego, że swojemu przyszłemu mężowi oddała cnotę przed ślubem?

jezeli ty nazywasz szczesciem, popelnianie nierzadu ze swoim bylym i potem przekonywanie kolejnego faceta ze dla Ciebie to nic nie znaczy, mimo tego ze to jest najbardzoej smiertelny grzech ktory czlowiek mogl popelnic i cieszyc sie ze i tak zostalo Ci to rozgrzeszone i namawiac inne ze i tak przed slubem zostanie rozgrzeszone - naprawde jezeli to mozesz nazwac to szczesciem no to Twoj Wybor



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:24 przez martusxix.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:23:54

Zakazany owoc smakuje najlepiej :D
A Ty nigdy sie o tym nie przekonasz.
Uważaj, żeby Twojemu mężusiowi jakaś kość nie stanęła jak bedzie pożerał to mięsko :D
Albo w sumie, chociaż niech mu kość w gardle stanie ;D

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:26:49

Cytat
m_lenaaa
Zakazany owoc smakuje najlepiej :D
A Ty nigdy sie o tym nie przekonasz.
Uważaj, żeby Twojemu mężusiowi jakaś kość nie stanęła jak bedzie pożerał to mięsko :D
Albo w sumie, chociaż niech mu kość w gardle stanie ;D
Albo w sumie, chociaż niech mu kość w gardle stanie ;D[/quote] - no brawo wypowiedz idealnie pokazujaca, pustosc niektorych osob mozgów zyjacych na tym swiecie

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:27:12

Cytat
martusxix
Cytat
desideratum
Ale, kto tutaj bał się ognia piekielnego, no oprócz ciebie? :) Osobiście jestem świadoma swoich czynów, a co za tym idzie, ja ponoszę za nie konsekwencje, więc nic innym do tego :)

Poza tym nie odpowiedziałaś mi na pytanie: A co, jeśli kobieta później za tego pierwszego chłopaka (ktremu oddała swą cnotę) wyjdzie za mąż? Już nie doświadczy szczęścia w związku małżeńskim, tylko dlatego, że swojemu przyszłemu mężowi oddała cnotę przed ślubem?

jezeli ty nazywasz szczesciem, popelnianie nierzadu ze swoim bylym i potem przekonywanie faceta ze dla Ciebie to nic nie znaczy, mimo tego ze to jest najbardzoej smiertelny grzech ktory czlowiek mogl popelnic i cieszyc sie ze i tak zostalo Ci to rozgrzeszone i namawiac inne ze i tak przed slubem zostanie rozgrzeszone - naprawde jezeli to mozesz nazwac to szczesciem no to Twoj Wybor

Ale Ty jesteś pewna, że ta odpowiedź, to do mnie powinna być kierowana? Czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jeśli to drugie, to wróć do szkoły.


Ja się pytam, co z kobietą i jej związkiem z mężczyzną, któremu oddała dziewictwo przed ślubem, a później wyszła za niego (za tego samego) za mąż? I nie miała już w swoim łożu innego. Kapujesz już o co pytam?

A dla Twojej wiedzy, niczego nie żałuję, co robię ze swoim mężczyzną :D

edit: i jeszcze jedno, dla mnie najcięższym z możliwych grzechów, jaki można popełnić jest morderstwo. Ja swoim życiem nie robię innym krzywdy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:29 przez desideratum.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:28:35

no przez zakazany owoc wszystko sie spieprzylo, chociaz nie, bo to piekne ze jednak sa ludzie na tym swiecie ktorych Pan Bóg ocali, że nie wszyscy ludzie na swiecie mysla tylko tylkami - pisalam o sobie jak cos!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:29 przez martusxix.

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:28:56

Cytat
martusxix
jezeli ty nazywasz szczesciem, popelnianie nierzadu ze swoim bylym i potem przekonywanie kolejnego faceta ze dla Ciebie to nic nie znaczy, mimo tego ze to jest najbardzoej smiertelny grzech ktory czlowiek mogl popelnic i cieszyc sie ze i tak zostalo Ci to rozgrzeszone i namawiac inne ze i tak przed slubem zostanie rozgrzeszone - naprawde jezeli to mozesz nazwac to szczesciem no to Twoj Wybor

Seks przedślubny najcięższym grzechem:)
Wolne żarty;)

Taki tam mily watek dotyczacy sexu

13 mar 2016 - 17:31:36

Seks przedślubny najcięższym grzechem:)
Wolne żarty;) - no min bo konsumpcja zostala dokonana przed splynieciem wielu łask które spływaja podczas sakramentu małzenskiego, tak tak wiem jestem fanatyczka religijna, mam skrzywiona psychike przez Kosciol, ok ok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-13 17:32 przez martusxix.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy facet w wieku 30 lat może mieć problemy z erekcją