Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ani balochwalcy, ani cudzoloznicy, ani rozwiezli(...) nie odziedzicza krolestwa niebieskiego (...) 1 list do Koryntian, wy plugawe plemie pogan, nie zachowujecie czystosci dla meza, ktory ma prosperowac cialem zony i na odwrot, strzezcie sie rozpusty,(...albo czyz nie wiecie ze ten kto laczy sie z nierzadnica stanowi jedno z nia cialo? Beda bowiem jak jest napisane jednym cialem...) a wiec wniosek slub bez dziewictwa to jak siedzenie w samolocie terrorysty albo lot samolotem bez paliwa z pasazerami, jedno juz nie ma dziewictwa, to drugie dziewicze ciagnie za soba do piekla

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-10 03:49 przez martusxix.

Jak mnie wkurzaja te wszystkie pesudo dogmaty religijne stworzone przez facetów którzy mieli i maja problemy z kobietami, kobiecoscia na tle seksualnym. Przez takie durnoty cierpia kobiety bo są obrzezane. ile jeszcze czasu upłynie zanim wszyscy zrozumieją ze Kobieta nie jest Gorsza od meżczyzny !!! Gdyby nie kobiety nie było by facetów bo to my rodzimy dzieci. Bóg jest miłościa a żaden ojciec swojemu dziecku nie da zrobić krzywdy tylko bedzie je wspierac nawet jesli zejdzie na zła drogę , ale kazda droga czegos uczy. A najbardziej mnie rozwalaja teksty "Ani balochwalcy, ani cudzoloznicy, ani rozwiezli(...) nie odziedzicza krolestwa niebieskiego" a skad Ty mozesz to wiedziec kto i jak odziedziczy.

Taa...a Ci co rozdziewiczali te "laski", to z pewnością pójdą do nieba??? pewnie tak...wszak w większości to faceci...

quote=Jolaczek19]
Taa...a Ci co rozdziewiczali te "laski", to z pewnością pójdą do nieba??? pewnie tak...wszak w większości to faceci...[/quote]
a o tym juz nie wspomne bo przeciez winne sa zawsze kobiety, a faceci swiete krowy. Moze czas to w końcu zmienic !!!!
@martusix rozumiem ze jestes świadkiem jehowy, to powiedz mi z jakiej bibli korzystacie?

No i z takich wyrastają psychopaci którzy często mordują bo bóg im tak kazał .
Ten na gorze pisze to czyta komentarze i się mastrubuje przy tym na tym to polega ,nie potrafi inczej dojść ze tak okresle a już na pewno nie z kobieta .Tylko w taki sposób .

Cytat
agata74
quote=Jolaczek19]
Taa...a Ci co rozdziewiczali te "laski", to z pewnością pójdą do nieba??? pewnie tak...wszak w większości to faceci...
a o tym juz nie wspomne bo przeciez winne sa zawsze kobiety, a faceci swiete krowy. Moze czas to w końcu zmienic !!!!
@martusix rozumiem ze jestes świadkiem jehowy, to powiedz mi z jakiej bibli korzystacie?
[/quote]Świadek jehowy w zyciu by nie napisał na forum i gdziekolwiek takiego czegos i nie w taki sposób :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-10 10:27 przez filipekkrol.

agata74 :) :) Po prostu znam tych ludzi bardzo dobrze maja SWOJE ZASADY ITD .Nie napisaliby na forum czegos takiego :) To raczej jakiś nawiedzony niewyżyty katolik który przy okzaji sie mastrubuje bo go to jara w chorym umysle :)Aha oni korzystają z tej samej biblii co my ,tylko z tego co wiem oni akceptują biblie w całości kościół katolicki tylko wybrane wersety .No ich w biblii ich wydania jest imię boże.Ale to taka ciekawostka:)

To jest na pewno ten sam idiota ,który zakładał niedawno watek że jego dziewczyna nie będzie czytac o prostytutkach sexie itd. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-10 11:05 przez filipekkrol.

Pewnie jakiś nawiedzony świadek Jehowy przemawia bo nie brzmi mi to na katolika... Dosypują wam coś do herbaty na tych waszych spotkaniach? :D
Chyba, że to jakiś troll, co w nocy spać nie może :D

no jeśli korzystaja z tej samej bibli co katolicy to "gartuluję" i zeby nie było ze mówie ze biblia jest zła złe jest to jak ona powstała i co z nią zrobił Konstantyn by miec dalej władzę ;) @filipekkrol i też tak sądzę ze to ten sam od wątku puszczalskie dziewczyny czy jakoś tak.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-10 11:33 przez agata74.

Cytat
agata74
no jeśli korzystaja z tej samej bibli co katolicy to "gartuluję" i zeby nie było ze mówie ze biblia jest zła złe jest to jak ona powstała i co z nią zrobił Konstantyn by miec dalej władzę ;) @filipekkrol i też tak sądzę ze to ten sam od wątku puszczalskie dziewczyny czy jakoś tak.
Tu się z tobą zgadzam na tenat biblii :) ale mniejsza z tym jehowy by na pewno takiego watku tutaj nie założył,jacy sa tacy sa ale to kulturalni ludzie nawiedzeni ale na swój sposób na pewno nie taki jak ma założyciel wątku.I jestem więcej jak pewna ze to ten sam gościu co o tych puszczalskich co jego dziewczyna nie czyta itd. pamiętasz?:) To po prostu zbok którego kręcą takie sprawy .

@pilipekkrol ja mam 2 znajomych Jehowych i nic złego nie moge na nich powiedziec, super przyjzni i pomocni ludzie. a co do tego zboka to tez nie ma gdzie sie brandzlowac tylko na szafie jest tyle portali erotycznych to ten szuka tu nie wiadomo czego.

Cytat
agata74
@pilipekkrol ja mam 2 znajomych Jehowych i nic złego nie moge na nich powiedziec, super przyjzni i pomocni ludzie. a co do tego zboka to tez nie ma gdzie sie brandzlowac tylko na szafie jest tyle portali erotycznych to ten szuka tu nie wiadomo czego.
No dokładnie :) Ja mam wielu znajomych świadkow i naprawdę to sa bardzo fajni ludzie kulturalni w zyciu by takiego watku nie założyli . A ten zbok pisze tutaj bo wiesz jara go oburzenie nas tutaj dziewczyn a na portalu erotycznym to wiesz żadna nowość :) Tutaj się może wiesz wyzyc ,czytac co dziewczyny pisza oburzone i się bransluje przy tym.

A skad wiadomo ze sie bransluje?Bo widać ze to jest zboczony chłoptaś ,a co taki robi onanizuje się ,jara się tym co pisze i czyta oczyma wyobraźni uprawia sex z takimi kobietami, których jednocześnie nienawidzi.Bo widać jego nienawiść w skraajnych przpadkach robi nawet krzywdę kobietom.

Normalny człowiek nie pisze, nie zakłada takich wątkow .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-10 11:59 przez filipekkrol.

No i wszystko jasne:) już wiem dlaczego moje róże obsiadła plaga mszyc:)

Ktoś "słaby", żywi się i podbudowuje swoje ego takimi bzdurami, szuka jeszcze "słabszych" żeby skrzywić im całkowicie psychikę...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Taki tam mily watek dotyczacy sexu