Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Cześć. Czy u Was również tabletki antykoncepcyjne powodują taki spadek libido? U mnie masakra jakaś, zupełnie nie chce mi się tego robić. Dodam,że obecnie jestem na 3 tabletkach antykoncepcyjnych tak wiec zmiany nic nie dały Jak mi sie nie chciało tak mi się nie chce. Widziałam,ze reklamuje się wiele tabletek wspomagających przy antykoncepcji na libido. Stimea, asequrella oraz libido therapy. Stąd moje pytanie.
Czy któraś z Was brała któryś z tych środków oraz jakie były wrażenia?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Generalnie to tak. Wynika to z tego, że w takiej tabletce jest sporo hormonów, które odpowiadają między innymi za nastrój i libido.
Kiedyś odstawiłam, to ochota wróciła w ciągu kilku dni.
Mogę jeszcze polecić Libido Therapy. W dużym skrócie jest to suplement diety wpływający korzystnie właśnie na zwiększenie libido, zwiększenie ochoty na seks. Co ważne, nie daje żadnych dodatkowych efektów ubocznych.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Dzięki za informację. Możesz mi tutaj jeszcze napisać przez jaki okres przyjmowałaś suplement? Po jakim czasie widziałaś u siebie te efekty ?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Wpisz sobie najlepiej w Google nazwę, czyli "libido therapy" lub "libido therapy intymność". W ten sposób znajdziesz dokładny skład oraz więcej informacji.
Środek może nie jest tani, ale skuteczny. Pierwsze pozytywne efekty zaczynają pojawiać się po około 5-6 dniach.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Ja równięż przyjmowałam Libido therapy Na początku podchodziłam do tego podejrzliwie ale wiele koleżanek mi to poleciło tak więc pomyslałam sobe,że nie zaszkodzi spróbować. Moze akurat mi pomoże? Okazało się super. Efekty pierwsze widziałam trochę po dłuższym okresie bo mianowicie po 14 dniach ale obecnie czuję się tak jak na początku związku. Seks to ważna sfera w życiu tak więc warto jest o to dbać.

Niestety u mnie tez był taki spadek libido. Ale jak zgłosiłam to lekarzowi to zmienił mi tabletki i dodał osłone do antykoncepcji Harmonellę, chroni ona przed skutkami ubocznymi antykoncepcji, poza tym uzupełnia niedobory witamin i dodaje energii. Po tym zestawie i tej zmianie wszystko wróciło do normy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Duży problem