Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 12:06:57

Jesteś czyimś prześcieradłem ,że mówisz o dziewczynach tutaj ,że są puszczalskie ?

zweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 12:08:36

Masz rację. Zamknij dziewkę swą w piwnicy. A wspólne sypianie i seks tylko po ślubie i tylko według instrukcji Stwórcy. Żadne lodziki, minety, oglądanie kroczy, doznania, fu! Zgaszone światło, biała szata, dziurka na prącie, szybko włożyć, zapłodnić, wyjąć i po krzyku.
Ave Ty!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 12:09:27

Cytat
kassss1
No widzisz, trudno nie było trafić :D No to teraz co ci w głowie? trójkącik, czworokącik, słoneczko, a może coś innego?? :) Ile bierzesz za godzinę takich eksperymentów?? a może jesteś wyzwoloną wolontariuszą i za free to robisz??

Co mam głowie, ano proszę fota:


Tak jak napisałam: jestem małolatą !

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 12:11:43

Cytat
kassss1
Cytat
malmie
Cytat
kassss1

Pewnie, większość tutajeszych forumowiczek na tym forum to małoloaty, wieczne studentki, imprezowiczki, ktorych biedni rodzice muszą utrzymywać, albo mają sponsorów, nic nie robią, nie mają żadnych ambicji i pewnie dlatego takie dewiacje w głowie. albo mają bogatych mężów, siedzą w domu, mają wszystko i tylko im w głowie różne eksperymenty seksualne, takie wieczne ksieźniczki.

trafiłem?

hmm yyyyyyy, nie wiem jak większość, ale co do mnie to trafiłeś, gratuluję spostrzegawczości, mądrości, znajomości tematu ... no, także no tego chyba to nie jest miejsce dla Ciebie, bo gdzie w takim towarzystwie się obracać ! A na czerwono zaznaczyłam z czym trafiłeś :P :P :P
P.S. Podpinam się pod pytanie jakie zadała banach.


No widzisz, trudno nie było trafić :D No to teraz co ci w głowie? trójkącik, czworokącik, słoneczko, a może coś innego?? :) Ile bierzesz za godzinę takich eksperymentów?? a może jesteś wyzwoloną wolontariuszą i za free to robisz??


Kolego mam dla Ciebie radę , jak Ci się nudzi to włóż głowę do kibla i spuść wodę i nie zawracaj gitary twoimi mądrościami. Jak masz jakiś problem z głową to idź do psychologa. Nuuuuuudziarz

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 12:12:34

DO MALMIE


A nie lepiej iść do agencji towarzyskiej?? połączysz przyjemne z pożytecznym. i rodzicom pomożesz, będziesz mieć własne pieniądze. pomyśl nad tym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-27 12:18 przez kassss1.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 12:26:47

@kassss1 co to za propozycja dla małolaty ? Ty, który tak przykładem świecisz takie propozycje i sugestie dla niepełnoletniej ?

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 12:35:48

Kurcze, a myślałam, że ten wątek w końcu zniknie.
Wieczór się udał kolego? Pewnie Twoja kobieta jest dumna, że umoralniasz te zepsute dziewuchy na forum zamiast ugotować jej obiad ;)
Z świecą szukać faceta, który wszystkich szufladkuje i sam mając (z tego co pamiętam) 24 lata uważać się za wyrocznię ;) Sam jesteś smarkaczem. Jesteś chłopcem bez klasy, bo który mężczyzna wypisywałby w wolnym czasie takie kazania? No chyba tylko ten zakompleksiony.
Pogadamy jak dożyjesz sędziwego wieku.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 12:39:04

Cytat
malmie
:D
@kassss1 co to za propozycja dla małolaty ? Ty, który tak przykładem świecisz takie propozycje i sugestie dla niepełnoletniej ?

Myślę, że warto się nad tą sugestią zastanowić, uważam się za raczej zdrowego psychicznie człowieka i uważam, tak jak większość ludzi, że kobieta, która uprawia sex z dwoma lub więcej facetami naraz jest zwykłą dziwką, a miejscem dla dziwek jest burdel, tak samo jak dla krów stajnia, proste. ale nie będę się powtarzać. Nadal jednak dziwię się skąd na tym forum taki wysyp dziewuch bez jakichkolwiek hamulców moralnych. także powodzenia wyzwolone

Cytat
malmie
@kassss1 co to za propozycja dla małolaty ? Ty, który tak przykładem świecisz takie propozycje i sugestie dla niepełnoletniej ?

Udał się. :D
szufladkuje?? Dziwka to dziwka i tyle.
Dla mnie dziwka to nie kobieta.
Jestem w pracy, nie każdy siedzi w domu i tylko obiady gotuje. jestem bez klasy? a jaką klasę mają panienki które puka po paru gości w tej samej chwili ogłaszają do całemu światu, one mają klasę??. Dobra, naprawdę muszę kończyć.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-27 12:51 przez kassss1.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 13:06:15

Kassss1 jeżeli wg ciebie te kobiety nie mają klasy, niech ci będzie.
Ale ty masz jeszcze mniej klasy niż one! Nie wyobrażam sobie, żeby mój facet tak wyrażał się o kobietach, nawet gdyby były prostytutkami. Na miejscu twojej dziewczyny (o ile ona w ogóle istnieje) byłoby mi najnormalniej wstyd za ciebie.

Idź, dorośnij, potem zacznij rozmawiać z ludźmi.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 13:12:12

Fajne te szafowe trolle :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 13:16:40

Cytat
kassss1
Myślę, że warto się nad tą sugestią zastanowić

Zobacz co narobiłeś ;( ;(;( Mój piękny jednorożec zdycha, postarzał się w jednej chwili, a wszystko przez zdrowego psychicznie człowieka ! O, tak mamusia zawsze mi mówiła: strzeż się tych co to szerzą wszędzie jedyną prawdę, a wszystko inne to dla nich chlew.
Załączam fotę mojego biednego jednorożca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-27 13:17 przez malmie.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 20:28:26

Cytat
kassss1
I nie musisz jej współczuć, że ma takiego chłopaka, bo nie jednego o ''takiego chłopaka'' chciałaby mieć. nie muszę jej ''zabijać deskami'' po prostu muszę z nią poważnie pogadać, żeby znalazła sobie normalne forum dyskusyjne o modzie. Pewnie większość pustych i zboczonych panienek na tym forum nie wie tego, że w związku idzie się na różne kompromisy i działa to w obie strony. Jestem przerażony, przeglądając wątek o którym pisałem, był chyba z 2013 roku, dosłownie w przeciągu godziny odezwało się kilka, kilkanaście kobiet, które "robiły to z co najmniej dwoma facetami to jest dla nich normalne. Normalne to nie jest to forum. A to czym chwaliły się te dziewczyny to dewiacja seksualna; zdziczenie, które pewnie wynika z rozpuszczenia tych panienek przez rodziców.

W jakim Ty świecie żyjesz?

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 21:50:21

Cytat
kassss1
Isabell
co jest złego w seksie grupowym?? czy ty jesteś wogóle normalna i zdrowa? chyba nie. Dla ciebie też to normalne że bzykają cie dwaj faceci naraz??
to jest spawa prywatna kazdej osoby. Kazdy sam decyduje, co dla niego dobre. Jestes wielkim nikim, by komukolwiek rozkazywac - jak, kiedy, w jakiej pozycji i z iloma na raz. Ja takich upodoban nie mam wiec takie tematy pomijam, bo sa nieciekawe. A ty chyba sam chcesz, ale boisz sie do tego przyznac. Wiesz jak to mowia- glodnemu chleb na mysli.

Cytat
kassss1
DO MALMIE


A nie lepiej iść do agencji towarzyskiej?? połączysz przyjemne z pożytecznym. i rodzicom pomożesz, będziesz mieć własne pieniądze. pomyśl nad tym
przepraszam, kto tu jest zboczony? Ta dziewczyna to chyba rzadko ci oferuje te kompromisy skoro tak slinka ociekasz.

Cytat
kassss1
mmka67

Przeczytałem, dlatego, że znajdował się na tym forum to oczywiste.
Ale nie wiedziałem, że kobiety ''takiego pokroju'' się tutaj znajdują, zresztą jak widać po odpowiedziach no moje posty to w dalszym ciągu kolejne panienki piszą, że seks grupowy to jest normalne. masakra. wieczorem pogadam z dziewczyną o tych debilizmach co tutaj piszą dziewczyny/ kobiety, bo już nie wiem ile wy macie lat. ja w ubiegłym roku skończyłem studia, obecnie pracuje. mieszkałem w akademiku, też imprezowałem, chodziłem na dyskoteki, pubów, na koncerty itp. różnych ludzi poznawałem, spotykałem. ale takich patologicznych kobiet jak piszących pod wątkiem, który w swoim pierwszym postem podałem jeszcze nie spotkałem. Różne miałem koleżanki na roku, czy w akademiku, ale nigdy o czymś takim nie słyszałem. Owszem były dziewczyny bardzie chętne, ''łatwiejsze''. Ale nawet najbardziej swawolna nie zgodzila by się na seks z dwoma czy więcej facetami. dlatego tak się dziwię, że to niby dziewczyny eleganckie, a takie siano w głowie i zero godności i szacunku do siebie. Pamiętam, jak na studiach zadzwoniliśmy z kolegami "na jajca'' do paru młodych prostytutek z ogłoszeń internetowych i zaproponowaliśmy im seks w trójkacie, żadna nie zgodziła się nawet za 300 zł za godzinę. DLATEGO DZIWIĘ SIĘ ŻE NIBY ELEGANCKIE DZIEWCZYNY ROBIĄ TO ZA DARMO. Naprawdę dno i wodorosty.
wiesz, mysle ze jesli chodzi o ciebie, to zadna by sie nie zgodzila, nawet z tych zawodowych i nawet za dozywotnia rente. Jesli piszesz powaznie, to trafilam, jesli jestes trolem, to tez trafilam. Lepiej idz dopompuj swoja dziewczyne i kup jej nowy sloik wazeliny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-27 21:59 przez puchuskubatek.

PUSZCZALSKIE DZIEWCZYNY NA SZAFA.PL

27 sty 2016 - 23:18:30

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-28 14:46 przez amazingkrk.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy potrzeba czasu aby miec orgazm ?