Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

27 minut temu

Biznes

31 minut temu

tabernakula sklep

50 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie mam ochoty na seks...

13 lip 2016 - 11:43:30

Co się tak dziewczyny upieracie przy tym seksie. Brać tabletki, łykać prochy. Chłop swoje niebieskie, kobieta swoje, toż to parodia. Seks musi być spontaniczny, jak poryw wiatru przed burzą, a nie obowiązkowy akt, poprzedzony rutynowymi czynnościami i staranną aplikacją odpowiednich stymulatorów.

Nie mam ochoty na seks...

17 paź 2016 - 14:54:48

Dość powszechny problem..... to jest jakaś epidemia 21 wieku.... ja jak mam słabsze dni biore suplement diety erofem kupion w sklepie internetowym w zaufaniu.pl.... nic mnie tak nie nakreca jak ta tabletka.

Nie mam ochoty na seks...

20 paź 2016 - 13:47:33

Ja spotkałam coś takiego, że codziennie o tym myślę>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-20 13:51 przez Helah.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Nie mam ochoty na seks...

20 kwi 2020 - 07:35:25

Również mam podobny problem. Nie mam orgazmu i bardzo mnie to męczy. mój narzeczony pyta się czemu tak jest. Czy mi się nie podoba. Prawda jest taka,ze on bardzo mi się podoba ale co ma mu powiedziec ? Doszło do tego,ze podczas seksu zaczynam się denerwować

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Nie mam ochoty na seks...

22 kwi 2020 - 09:24:35

Cóż, takie rzeczy się zdarzają. Każdy z nas jest inny. Są osoby które łatwo się pobudzają jeżeli o to chodzi a są też takie, na które trzeba trochę więcej czasu.
Znałam osoby które nigdy nie miały orgazmu. Ot, takie zimne ryby.
Jeżeli chodzi o afrodyzjaki, to zainteresuj się jeszcze hiszpańską muchą. Nawet już kiedyś ktoś wspominał o tym na forum.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Nie mam ochoty na seks...

23 kwi 2020 - 09:40:16

Też o tym myślałam Tylko problem jest w tym,ze tych wszystkich hiszpańskich much jest cała masa. I powiedz mi tutaj kochana co wybrać? Na co się zdecydować?

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Nie mam ochoty na seks...

27 kwi 2020 - 09:29:34

Zamów sex elixir - to chyba najlepsza hiszpańska mucha z jaką miałam do czynienia. W sensie działa w miarę szybko, jest efektywna. I co najważniejsze działa. A wiec przyjemność z seksu jest zdecydowanie większa niż przedtem.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Nie mam ochoty na seks...

28 kwi 2020 - 09:38:12

Zamówiony. Mam wczoraj. Zaczynam brać w niewielkich ilościach zgodnie z ulotką smile No zobaczymy, dam znak jak coś.

Nie mam ochoty na seks...

10 sty 2021 - 22:09:24

Kochana mam ten problem jednak że względu na leki które biorę. Ale znalazłam ostatnio super saszetki PROLIBID FEMINA super sprawa już po połowie opakowania coś drgnęło i znowu wiem co to orgazm nie mówiąc że i ochota wróciła. Serdecznie polecam przetestowane przez kobietę która od ponad 15 lat nie wiedziała co to orgazm coś tam pamiętała z dawnych czasów i tyle A teraz mogę to poczuć to naprawdę miłe uczucie odzyskać wigoru i chęci.

Nie mam ochoty na seks...

02 lut 2021 - 17:31:37

Badałaś hormony, krew, tarczycę? Wbrew pozorom hormony mają wpływ na libido, wiem po sobie.

Nie mam ochoty na seks...

20 lut 2021 - 11:53:43

mi pomogły takie małe tableteczki - Feminam Libido praktycznie już po jednej wiekszej dawce. To są jakieś egzotyczne zioła ale super mocne w porównaniu z tym co brałam wcześniej przez miesiąc bez rezultatu.

Nie mam ochoty na seks...

22 paź 2021 - 13:44:20

na razie wzięłam jak polecają na forach zamiast 1 to 3 tabletki tego specyfiku przed seksikiem z mężem i było naprawdę super. Jestem pod wrażeniem tego cuda

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak ochoty na seks w 3 letnim zwiazku