Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie mam ochoty na seks...

13 lip 2016 - 11:43:30

Co się tak dziewczyny upieracie przy tym seksie. Brać tabletki, łykać prochy. Chłop swoje niebieskie, kobieta swoje, toż to parodia. Seks musi być spontaniczny, jak poryw wiatru przed burzą, a nie obowiązkowy akt, poprzedzony rutynowymi czynnościami i staranną aplikacją odpowiednich stymulatorów.

Nie mam ochoty na seks...

17 paź 2016 - 14:54:48

Dość powszechny problem..... to jest jakaś epidemia 21 wieku.... ja jak mam słabsze dni biore suplement diety erofem kupion w sklepie internetowym w zaufaniu.pl.... nic mnie tak nie nakreca jak ta tabletka.

Nie mam ochoty na seks...

20 paź 2016 - 13:47:33

Ja spotkałam coś takiego, że codziennie o tym myślę>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-20 13:51 przez Helah.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Nie mam ochoty na seks...

20 kwi 2020 - 07:35:25

Również mam podobny problem. Nie mam orgazmu i bardzo mnie to męczy. mój narzeczony pyta się czemu tak jest. Czy mi się nie podoba. Prawda jest taka,ze on bardzo mi się podoba ale co ma mu powiedziec ? Doszło do tego,ze podczas seksu zaczynam się denerwować

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Nie mam ochoty na seks...

22 kwi 2020 - 09:24:35

Cóż, takie rzeczy się zdarzają. Każdy z nas jest inny. Są osoby które łatwo się pobudzają jeżeli o to chodzi a są też takie, na które trzeba trochę więcej czasu.
Znałam osoby które nigdy nie miały orgazmu. Ot, takie zimne ryby.
Jeżeli chodzi o afrodyzjaki, to zainteresuj się jeszcze hiszpańską muchą. Nawet już kiedyś ktoś wspominał o tym na forum.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Nie mam ochoty na seks...

23 kwi 2020 - 09:40:16

Też o tym myślałam Tylko problem jest w tym,ze tych wszystkich hiszpańskich much jest cała masa. I powiedz mi tutaj kochana co wybrać? Na co się zdecydować?

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Nie mam ochoty na seks...

27 kwi 2020 - 09:29:34

Zamów sex elixir - to chyba najlepsza hiszpańska mucha z jaką miałam do czynienia. W sensie działa w miarę szybko, jest efektywna. I co najważniejsze działa. A wiec przyjemność z seksu jest zdecydowanie większa niż przedtem.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Nie mam ochoty na seks...

28 kwi 2020 - 09:38:12

Zamówiony. Mam wczoraj. Zaczynam brać w niewielkich ilościach zgodnie z ulotką smile No zobaczymy, dam znak jak coś.

Nie mam ochoty na seks...

10 sty 2021 - 22:09:24

Kochana mam ten problem jednak że względu na leki które biorę. Ale znalazłam ostatnio super saszetki PROLIBID FEMINA super sprawa już po połowie opakowania coś drgnęło i znowu wiem co to orgazm nie mówiąc że i ochota wróciła. Serdecznie polecam przetestowane przez kobietę która od ponad 15 lat nie wiedziała co to orgazm coś tam pamiętała z dawnych czasów i tyle A teraz mogę to poczuć to naprawdę miłe uczucie odzyskać wigoru i chęci.

Nie mam ochoty na seks...

02 lut 2021 - 17:31:37

Badałaś hormony, krew, tarczycę? Wbrew pozorom hormony mają wpływ na libido, wiem po sobie.

Nie mam ochoty na seks...

20 lut 2021 - 11:53:43

mi pomogły takie małe tableteczki - Feminam Libido praktycznie już po jednej wiekszej dawce. To są jakieś egzotyczne zioła ale super mocne w porównaniu z tym co brałam wcześniej przez miesiąc bez rezultatu.

Nie mam ochoty na seks...

22 paź 2021 - 13:44:20

na razie wzięłam jak polecają na forach zamiast 1 to 3 tabletki tego specyfiku przed seksikiem z mężem i było naprawdę super. Jestem pod wrażeniem tego cuda

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak ochoty na seks w 3 letnim zwiazku