Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 14:22:33

Nic mu nie udowadniaj, tylko uciekaj. Minie jakiś czas i sama zrozumiesz, że to najlepsze co mogłaś zrobić. Niestety tak jest, że im gorzej nas ktoś traktuje, tym lepsi staramy się dla niego być żeby się zmienił i docenił. Skoro sama widzisz, że cie nie szanuje to wyciągnij z tego wnioski. To on ma problem, a nie ty.

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 14:54:56

O ja <moderacja-wykropkowany wulgaryzm> OgRnij sie! Zerwij z nim i uciekaj jak najdalej.. Zanim do reszty zniszczysz sobie zycie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-02 19:50 przez moderator.

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 17:59:45

Dziewczyny a najgorsze jest to ze byliśmy 3 miesiące temu w de tyle ze w innej pracy i Mieszkaliśmy na pokoju ja i on a w drugim pokoju typ ok.40 i mój przyszedł i chciał się kochać po czym dodał ze wylewa się coś ze mnie i ze ktoś u mnie był jak mam udowodnić że tylko z nim spałam i co najlepsze on twierdzi ze go zdradzam bo kiedy się kocha ze mną czuje ze jestem "luzna" nie to co za pierwszym razem

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 18:16:23

Wiesz co moze lepiej zmien forum -serwis i tam poruszaj taki temat lub na jakis czat sex . Tu sie porusza tematy o modzie a nie o sexie pomyślałaś ?

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 18:33:03

To nie o forum sex chodzi tylko o psychologiczne podejście

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 18:40:22

Cytat
wercia13g
Zapytam inaczej. KOchalas kiedyś? Żaden nie jest idealny a ja chce z nim być bo go kocham.

jak taka zakochana to za pare lat tez sie dasz tluc po lubie ??? moze glupote z glowy wybije masakra traktuje Cie jak kur.... a Ty kocham go co robic to jak kochasz to glupio nie pytaj tu o rade bo kazda z nas takiego debila w du... by kopnela i nic innego nikt tu Ci nie powie... dobrej zabawy jak to czytam to mi sie nogi z tych glupot uginaja " per nie jest idealny " a majty Ci sprawdza BOZE widzisz i nie grzmisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-01 18:40 przez evelina09915.

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 18:47:08

A słyszalas o tym ze sex uprawia sie w Noc poślubną ? Jak komuś zalezy bedzie czekał do ślubu a nie po kilku spotkaniach bierze ciebie jak chce... Zeby ciebie kochal to by szanowal i nie gadal głopot no a ty wierzysz ze jak bedzie ciebie bzykał to bedzie z toba haha owszem bedzie dla sexu i na tym koniec. Pewnego razu mozesz go zastac z inna dziewczyna w lozku i co wtedy ? dalej mu bedziesz ufać ? Nie rozumiem po co cierpiec nie lepiej odpuscic i z czasem zapoznac kogos normalnego ?

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 19:49:30

hahahahahahahahahahahahahahahahahhaah tyle w temacie

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 20:12:23

Dziewczyno na co liczysz, że zmieni się i będzie kiedyś Ok?
Nie!!! Bo to co robił i robi nadal znaczy, że nie jest dojrzały jest wredny i nie wart tego abyś z nim była! A czy Ty go kochasz czy nie to i tak dla niego nie ma znaczenia traktuje cię jak powietrze, przedmiotowo. A Ty na to pozwalasz? Zostaw go bo zmarnujesz Sobie życie i praktycznie na własne życzenie!
A udowadniać takiemu idiocie czegokolwiek niczego nie zmieni! Jest niereformowalny, a co najgorsze dobrze z mu z tym :(
Odpuść Sobie tego kretyna i to czym prędzej!
Otwórz oczy , obudź się w końcu masz wielki problem z Sobą, a nie z nim!
Bo nie wyobrażasz Sobie życia bez faceta, który Cie poniża, niszczy i wykorzystuje!!!
Zrobisz jak uważasz bo jesteś dorosła, ja osobiście odpuściłabym sobie taki "komfort życia" jak Ty masz! SZKODA ŻYCIA, ZDROWIA I CZASU!

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 20:50:41

Marna prowokacja. Nie wierzę, że ktoś jest aż tak głupi, żeby pozwolić tak sobą pomiatać.

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 21:09:29

Nie daje soba pomiatac po prostu go kocham

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 21:26:06

No, z polskiego tą maturę to na pewno zawaliłaś. A teraz zawalasz własne życie. A nie ma drugiego w gratisie.

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 21:47:39

No o dziwo nie :)

Moje życie legło w gruzach

01 lis 2015 - 22:02:54

Słabe prowo, idź i poćwicz

Moje życie legło w gruzach

02 lis 2015 - 00:36:35

Moja obiektywna ocena sytuacji : patologia do potegi lub przemoc domowa- wybierz sama. Bez hejtu, przeczytalam caly twoj post i serio typowe, temat dla Ewy Drzyzgi i jej psychologow. pozdawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antykoncepcja - pomocy