Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

Rewelacyjne okna

7 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje życie legło w gruzach

03 lis 2015 - 23:50:55

Szczerze? Doskonale Cię rozumiem. :) Sama kocham, tyle, że mam szczęśliwy związek i gdybym była w sytuacji takiej jak Ty, że mój facet by mnie tak traktował, na pewno bym go nie odrzuciła. Lecz coś Ci poradzę. Nie płacz, weź się w garść i postaw mu ultimatum. Albo zacznie Cię porządnie traktować i przestanie słuchać tych jeb..anych idiotów, których uważa za kolegów albo od niego odejdziesz. Wiem, że to trudne, ale trzeba trochę go postraszyć. Widać, że Cię kocha, ale jest manipulowany przez nich. Trzeba coś z tym zrobić, inaczej kompletnie mu odbije! Wygląda na to, że po prostu to ich wina. Sam by przecież tak Cię nie traktował, prawda? :) Nie płacz słońce, wiem, że dają ulgę, ale nic więcej.

Moje życie legło w gruzach

04 lis 2015 - 00:36:27

RĘCE OPADAJĄ I BRAK MI SŁÓW! GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC! WEŹ SIĘ DZIEWCZYNO (CZY MOŻE CHŁOPAKU) OGARNIJ! konflikt RADZIŁABYM IŚĆ DO PSYCHOLOGA, BO EWIDENTNIE SOBIE Z ŻYCIEM NIE RADZISZ!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-04 00:46 przez glosna91.

Moje życie legło w gruzach

04 lis 2015 - 00:53:21

Moje drogie.Prawda jest to zbyt głupie żeby było prawdziwe,czy jeżeli by była w tym wszystkim chociaż odrobina prawdy szczerości i zrozumienia to czy taka sytuacja miała by prawo istnieć? Nie patola.gangrena.zakłamanie brak szacunku z obu stron

Moje życie legło w gruzach

04 lis 2015 - 12:14:55

Tylko mało inteligentna osoba ,prymitywna, może taką historie wymyślić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-04 12:15 przez filipekkrol.

Moje życie legło w gruzach

04 lis 2015 - 15:43:15

Dla mnie to jakas totalna prowokacja, nie można być tak głupią :P

No i ten tekst mnie totalnie rozwalił :D

"kiedyś chodziłam do kosmetyczki brwi i wyrywać a teraz on mi wyrywa."

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antykoncepcja - pomocy