Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 174
Ostrzeżenia: 1/5

wibratory to normalna rzecz :)

10 cze 2015 - 09:44:33

Długo się zastanawiałam jaki wibrator wybrać testowałam kilka modeli na stronie poniżej polecam kilka modeli godnych polecenia :)

[moderacja - link/reklama]

w razie pytań proszę pisać na adres @ [email protected] :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-21 13:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 5/5

wibratory to normalna rzecz :)

21 lip 2015 - 13:07:54

Ja cały czas testuje coś nowego, jednak dalej moje ulubione to wibratory realistyczne :D

[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-21 13:21 przez moderator.

wibratory to normalna rzecz :)

13 sie 2015 - 22:25:35

Cóż ile kobiet tyle pewnie opinii oczko Ja szczerze mówiąc długo wzbraniałam się przed takimi gadżetami a dziś no cóż jestem prawie ich fanką :d Mój nr 1 to wibrator LELO Soraya dokładnie ten :D kolor i model

i mój nr 2 to superowy masażer Marc Dorcel - Body Wand Original

[moderacja - linki]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-26 17:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

wibratory to normalna rzecz :)

26 sie 2015 - 16:55:40

My również mamy. Pamiętam,że kupiliśmy sobie jak swego czasu atmosfera siadła i postanowiliśmy ją nieco podkręcić.Sama dla żartu kiedyś rzuciłam,że fajnie byłoby sobie kupić wibrator. Mąż od razy to podchwycił i jeszcze tego samego dnia przejrzeliśmy sobie siec i zamówiliśmy sobie jeden z modeli. Niewielki, bardzo kobiecy oraz w kolorze fioletowym. Powiem Wam,że już same zakupy były bardzo podniecające. Kupowałam w sklepie internetowym https://sexownysklep.pl/ . Mają tam w dobrych cenach lepsze akcesoria erotyczne. Wszystko przyszło zapakowane bardzo dyskretnie.Nie wiem czy wybrałabym sie do stacjonarnego sex shopu ale prawdopodobnie nie. Byłabym zawstydzona.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-07 10:46 przez gwiazderka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ból podczas stosunku