Obecnie rozmawiamy o:

Przedszkole

3 minuty temu

Podnoszenie kwalifikacji

43 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

hemoroidy

09 cze 2015 - 18:22:51

Mam problemy o podłożu hemoroidy. Zwykle lekarze kierują na kolonoskopię, mam pytanie czy jest jakaś inna metoda wykonania badania jelita grubego poza usg.

hemoroidy

09 cze 2015 - 18:58:35

kolonoskopia odrazu?najpierw chyba próbuja stosowac jakies masci czy cos

hemoroidy

09 cze 2015 - 19:16:40

Też mi się wydaje, że w przypadku hemoroidów kolonoskopia jest zbędna, chyba że ma to związek z czymś poważniejszym. Sama kolonoskopia jest do przeżycia. Przede wszystkim poszukaj dobrego i doświadczonego lekarza, bo od niego dużo zależy. Nie denerwuj się, postaraj się odprężyć. Zawsze możesz poprosić o znieczulenie. Obszernie o badaniu tu

hemoroidy

09 cze 2015 - 19:25:42

jedynym własciwym badaniem jest ta nieszczesna kolonoskopia ale mozesz ja zrobic w znieczuleniu ogólnym. a jak bardzo nie chcesz to łykaj diohespan max, diosminex itp 2 tabletki 3 razy dziennie i tak przez tydzień a potem 1 tabletka 3 razy dziennie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-09 19:36 przez agata74.

hemoroidy

09 cze 2015 - 19:32:42

Jeśli Twój stan nie jest aż tak zły, radzę spróbować z czopkami (Hemorectal jest genialny,tani i skuteczny) oraz maściami. Jak nie przejdzie to wtedy do lekarza..

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

hemoroidy

10 lip 2015 - 23:49:27

Tylko, że te maści zapisywane przez lekarzy prowadzących to tylko chwilowa ulga. Nie wiem skąd jesteś ale jak masz blisko do Olsztyna, Gdańska, Warszawy to umów sie na wizytę w <moderacja>specjalizują się w usuwaniu hemoroidów i robią to indywidualnie a nie jak lekarze rodzinni na zasadzie a to zapisze Pani to bo komuś pomogło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 08:55 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wibratory to normalna rzecz :)