Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ból przy pierwszym "włożeniu"

22 maj 2015 - 22:06:55

KOcham sie ze swoim facetem juz z pół roku (aczkolwiek dosyć rzadko...związek na odległość) Zawsze osiągam orgazm łechtaczkowy ale jak juz przychodzi do seksu to pierwsze włożenie boli mnie tak ze odechciewa mi sie juz całych zabaw. Pózniej jest juz ok ale jak sie domyślacie cale podniecenie opada. Czy ktoś się spotkał z takim problemem?

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Ból przy pierwszym "włożeniu"

27 maj 2015 - 18:37:21

ja :(

Ból przy pierwszym "włożeniu"

27 maj 2015 - 19:01:29

skoro boli to nie jesteś wystarczająco nawilżona, poproś swojego chłopaka,aby pieścił cię troszeczke dłużej, az poczujesz że jesteś odpowiednio "mokra". ewentualnie wypróbujcie żele z durex, Sa niesamowite i podwajaja doznania :)

Ból przy pierwszym "włożeniu"

27 maj 2015 - 19:05:53

Tylo zgiecie macicy mozesz miec

Ból przy pierwszym "włożeniu"

27 maj 2015 - 19:36:49

Miałam tak przez cały związek z moim byłym chłopakiem, u mnie przyczyna leżała w psychice. Jeżeli to Twój pierwszy facet to może przejsć Ci z czasem, może za mało nawilżenia, może tyłozgięcie macicy (zapytaj ginekologa), ale wspołczuję. Okropny, rozrywający ból odbierający calą przyjemnosć z seksu... Przerabiałam to przez trzy lata związku, dopiero przy moim obecnym facecie przestało mnie boleć, więc pocieszę Cię, to może minąć, ale należy się dokopać do źródła problemu. Ja u siebie nawet dyspareunię podejrzewałam, ale bolało tylko na początku (nie przez cały stosunek tylko własnie peirwsze kilka pchnięć, z czego pierwsze przeokropnie). Narpawdę cieszę się, że pozbyłam się tych psychicznych blokad i Tobie też tego życzę :)

Ból przy pierwszym "włożeniu"

27 maj 2015 - 19:56:00

Podzielam zdanie poprzedniczki. Miałam tak z byłym facetem. Wydaje się mi, że to leżało w główce mojej, jakaś blokada psychiczna, wiesz pierwszy facet, jakieś nowe doświadczenia. Zawsze przy zbliżeniu ten sam problem, wszystko fajnie, a potem boom, ból przeszywający cały układ rozrodczy.

Teraz z teraźniejszym moim mężczyzną nie mam problemów. Pozbyłam się blokady i wszystko jest okej.

Może też pogadaj o tym z ginekologiem :) może coś pomoże.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Ból przy pierwszym "włożeniu"

04 cze 2015 - 11:47:32

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak delikatnie poprosić chłopaka o zrobienie testu na HIV?