Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 4/5

sampoczucie

05 maj 2015 - 09:14:28

dziewczyny mam kilka pytań, mam nadzieję, że posłużycie mi dobrą radą. Od niecałego roku biorę tabletki antykoncepcyjne Kontracept. Przed rozpoczęciem ich brania wykonałam zalecane badania. Czułam się dobrze, ale teraz od jakiegoś czasu czuję ciągłą senność, drażliwość a moje okresy są bardzo obfite i bolesne. Wykonałam badania kontrolne i wszystko jest w normie, miałam obniżone żelazo więc przyjmowałam je przez miesiąc. Myślicie, że to jak się czuję spowodowane jest przez tabletki? wiem że musze powiedzieć o tym ginekologowi na następnej wizycie, i z tym wiąże się kolejne pytanie. Czy podczas brania tabletek kiedy chodzicie do lekarza on wykonuje wam usg? Bo mi nigdy nie zrobił.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ból przy pierwszym "włożeniu"