Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

22 kwi 2015 - 17:55:45

Bez zbędnego rozpisywania się z mojej strony proszę Was o udział w ankiecie.

Mile widziane również wypowiedzi na ten temat.

PS: Odpowiedziałaś TAK? Jeśli nie będzie to dla Ciebie problem, proszę podaj preferowaną długość/rozmiar.

Up

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-22 18:51 przez BlackMilkShake.

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

28 maj 2015 - 22:37:23

Witajcie dziewczyny,
Mam prawie 40 lat ale czuję się i wyglądam podobno na dużo mniej. Nie jestem dziewicą i tak naprawdę zanim poznałam swoje męża to dokonywałam kilku życiowych prób. Miałam kilku facetów i tak naprawdę każdy był inny. Pewnie tak jak i my się różnimy tak jest też z facetami. Oczywiście nie biegałam z metrówką za facetami ale jasne jest że rozmiar ma znaczenie.
Prawie każdy facet ma świra na tym punkcie i twierdzi że właśnie jego jest mniejszy od innych. Dla nas ma znaczenie w kilku przypadkach.
Nie są to jednak takie powody o których myślą faceci. Utarło się że jak facet ma długiego, grubego albo i jedno i drugie to my kobiety będziemy zachwycone. Teoria że duży może więcej jest niestety błędna. Miałam takie niemiłe doświadczenie które pamiętam do dziś. Super facet i szalenie przystojny. Żagle, ciepłe wakacje itp. Pierwszy orgazm samoistny czyli bez kręcenia kółek. Czyli niby super. Niestety kiedy emocje opadły przyszedł ból. Facet zachwycony, bo nogi drżą - nie mogę zrobić kroku. Cały wniebowzięty jak to mi dogodził. Ale to fajnie chyba dla jego męskiej pychy. Ból jeszcze przez kilka dni i bolesność przy sikaniu to mądrość na przyszłość. Dziś mam bardzo udane życie od ponad 12 lat z moim facetem i udany seks. Mój facet ma jakieś 18 może 19 cm. Tak w ogóle to z tymi rozmiarami jest różnie. Są dni że widać że ma powiedzmy 17 ale za kilka dni ma np. 20cm. Facet w zależności od okoliczności i siły podniecenia np. po długich pieszczotach ma lekki nad wymiar. Rozmawiałam kiedyś na babskim spotkaniu o rozmiarach. Ustalałyśmy jaki jest najlepszy. Myślałam ze tylko ja mam takie przykre doświadczenia z dużym ptasiem. Okazało się że tak i owszem duży jest fajny ale mądrze prowadzony. Powyżej 20 cm to już lekka przesada granicząca z wątpliwymi doznaniami. Miałam także kiedyś faceta który znowu miał jakieś 15-18cm. ale gruby. Okazało się że niby fajny ale jak się zaczęło to nie był w stanie dotrzeć do miejsca gdzie można by powiedzieć ale mi dobrze. Po prostu nie sięgał do miejsca docelowego ani razu. Może to indywidualna sprawa nas kobiet i mężczyzn ale dla mojej przyjemności najlepszy jest rozmiar przeciętny do max 20cm. Ważniejsze jest jak facet przeżywa seks z nami i czy nas kręci. Czy jest finezyjny i rozumie kobietę. Rozmiar ma drugorzędne znaczenie. Obecnie rozważamy perwersje spotkania we troje z dziewczyną. Nie uważam tego za zboczenie czy głupotę. Tak naprawdę tez czytam różne fora gdzie kobiety mażą wręcz o takim spotkaniu. My kobiety6 mamy diablika jakiegoś do siebie. Tak na marginesie szukam takiej dziewczyny która sie zgodzi na takowe spotkanie. Raz się żyje i czemu nie. To także moja perwersja. Mój facet zasługuje na takie przeżycie ponieważ go kocham i jest dobry dla mnie i jesteśmy dla siebie dobrzy w życiu. Nie zdradza mnie i szanuje. Nie wie nawet że szukam takiej dziewczyny. Szukam nie dla niego. Nie szukam dla siebie. To poszukiwania wyłącznie dla nas obojga. Nie mam zazdrości co do takiego spotkania ponieważ go bardzo dobrze znam. Rozmawialiśmy kilka razy na ten temat i chcę tego. Będzie to dla mnie silne podniecenie. On nie wie że szukam dziewczyny. Znam jego typ. Chce zrobić mu niespodziankę. Wiem także z ogłoszeń że jest dużo dziewczyn które chcą znowu dołączyć do pary czy małżeństwa. Jest zatem taka szansa. Jednorazowa taka przygoda wzbogaci nasz związek i umocni. Ma jednak typ ciężko do poszukiwań. Wysoka powyżej 175cm i szczupła. Puki co zgłaszały się dziewczyny albo otyłe z nadwagą lub poniżej 168cm wzrostu. To także odpowiedz na pytanie. Czy wielkość ma znaczenie. To sprawdzę na takim spotkaniu.
Pozdrawiam

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

23 sty 2016 - 23:36:12

Cytaty (ułatwiają wyobrazić sobie to uczucie): Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje. H. Jackson Brown, Jr. Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis. Phil Bosmans Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego. Lew Tołstoj Kiedy jesteś zakochany, wszystko zaczynasz widzieć w nowym świetle; stajesz sie hojny, przebaczający i miły w sytuacjach, w których wcześniej bywałeś twardy i podły. W sposób nieunikniony ludzie zaczną podobnie reagować i wkrótce przekonasz się, iż żyjesz w świecie ogarniętym miłością, który ty sam stworzyłeś. Albo przypomnij sobie okresy, kiedy byłeś w złym humorze i jak wszystko cię denerwowało, stawałeś się podejrzliwy, podły i wręcz paranoidalny. Widziałeś, jak inni ludzie reagowali na twoje zachowanie w podobnie negatywny sposób, i nagle zdałeś sobie sprawę, że żyjesz we wrogim świecie stworzonym przez twoje myśli i twoje uczucia. Anthony de Mello "Miłość jest wtedy, gdy Ona dopiero co wyszła, a Ty już chcesz do Niej dzwonić... Miłość jest wtedy, gdy na dworze burza, a Ona mokra punktualnie przychodzi... Miłość jest wtedy, gdy wyjeżdża gdzieś na trzy dni, a Ty za Nią tak strasznie tęsknisz... Miłość jest wtedy, gdy Ona jest smutna, zgaszona to Tobie też pęka serce... Miłość jest wtedy, gdy Ona chce po prostu pomilczeć to Ty też się wtedy wyciszasz.... Miłość jest wtedy, gdy Ona tylko spojrzy na Ciebie Ty wszystko mu z oczu wyczytasz.... Miłość jest wtedy, gdy Ona wyczuwa czy masz dziś nastrój na śmiech ... Miłość jest wtedy, gdy patrząc na inne dziewczyny uważasz, że czynisz grzech ... Miłość jest wtedy, gdy Ona wciąż ma ten błysk w oku chociaż ostatnio sporo przytyłeś ... Miłość jest wtedy, gdy Ty trochę podetniesz włosy Ona widzi, że coś zmieniłeś... Miłość jest wtedy, gdy Ona, choć nie umie, na rocznice pisze Ci wiersze... Miłość jest wtedy, gdy Ona dawno zasnęła, a Ty nadal na Nią patrzysz ... Miłość jest wtedy, gdy mimo, że jesteście pięć lat Ona nadal po policzku Cię głaszcze... " - opracowane na podstawie: [LINK] Jak się zakochasz, to dowiesz się czym jest miłość (życzę, żeby to nie była miłość nieodwzajemniona).

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

08 kwi 2016 - 10:06:45

tak :) ale tak do max 20, nie więcej

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

10 sie 2018 - 09:14:47

A można mieć członka 20 cm? Bo taki to chyba tylko w filmach erotycznych co nie ? :D

Swoją drogą to czy jest możliwość powiekszenia członka za pomocą jakiegoś sposobu? Bo jak facet ma małego penisa to moze coś z tym zrobić?

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

10 sie 2018 - 14:00:41

Operacje ponoć są ale jest to niebezpieczne bo można uszkodzić członka, tak że potem nie będzie spełniał swojej funkcji. Jeszcze jest możliwość powiększenia tabletkami. Już był na forum temat o penilarge. Są to tabletki na powiększenie i przy regularnym braniu rzeczywiscie można osiągnąć dobre efekty.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

13 sie 2018 - 09:25:16

Tak, a ile przykładowo?

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

13 sie 2018 - 14:17:08

No nie wiem, tak naprawdę wszystko zależy od faceta ale mniej więcej 2-3 cm na pewno da się członka powiększyć. Oczywiście przy regularnej kuracji bo jak bierze się je nieregularnie to raczej nie ma co liczyć na efekty.

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

13 sie 2018 - 17:48:05

Moim zdaniem penis mezczyzny powinien pasowac wymiarem do pochwy kobiety. Tak samo jak mezczyzni maja czlonki roznej dlugosci i grubosci, tak samo i my, panie roznimy się między sobą budową narządów. Jedna ma glębszą pochwę i z facetem niezbyt hojnie obdarzonym nie będzie miala pelnej satysfakcji podczas klasycznego stosunku, jesli ten nie bedzie w stanie siegnac do "konca" tzn miejsca najbardziej czułego wewnątrz pochwy, a u kazdej z nas moze ono znajdowac sie gdzie indziej jak wspomnialam. Ale sa Panie o wyjatkowo waskich pochwach którym stosunek z nawet "przecietnym" penisem sprawia ból mimo lubrykantow, taka kobieta będzie wręcz zadowolona z nazwijmy to "małego wariata" bo bedzie dla niej w sam raz. Uwazam ze srednia europejska to ok 17-20cm i pewnie takie penisy podchodzą wiekszosci z nas, ale znam kobiety ktorym to nie wystarczy i jedna z nich poślubiła murzyna, glownie z tego wzgledu. Widzialam tez kilka par, gdzie mężczyzna spotykał sie z Azjatką, jak na nih patrzylam to wlasnie to mi sie nasunelo na mysl, że facet jest tam na dole "ponizej przecietnej" ale Azjaci maja mniejsze czlonki niz Europejczycy i dla takiej kobiety nieduzy penis Europejczyka moze byc gigantem:) Tak wiec reasumując obie strony musza sie dopasowac i byc zadowolone ale oprocz parametrow trzeba też sprzetu umiec używać bo nawet facet z gigantem może być marnym kochankiem. Pytanie troche w stylu czy facetom podobaja sie wieksze piersi czy mniejsze, wiekszosc pan podobnie sadzi że im wieksze tym lepsze, ale nawet jak jestem na plazy i przygladam sie ludziom to sporo "przystojniakow" ma dziewczyny z miseczką a czy b i raczej nie sądzę ze im to przeszkadza:)

Czy rozmiar ma znaczenie? Ankieta

18 mar 2024 - 11:36:49

są tabletki które podobno mogą coś zdziałać z rozmiarem na przykład maxorman

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mammotomia piersi