Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy mogę być w ciąży?

05 kwi 2015 - 00:08:27

Współżyję z chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia. Ani tabletki, prezerwatywy już poszły w odstawkę 3 miesiące temu, od tamtej pory jest tylko stosunek przerywany, przed wytryskiem, wyjmuje i po sprawie.Ale wiadomo tonie jest metoda antykoncepcyjna, a napewno nie skuteczna na duższą metę,ale zdażają się przypadki, że pary nie zachodzą.
Ale dziewczyny ostatnio zauważyłam, że ostatnio dzieje się ze mną coś dziwnego,nie wiem może to normalne,może jest inny powód. Ale stałam się strasznie nerwowa,wręcz czasem wybucham, mam od dwóch dni skurcze brzucha jak na okres(a mam dostać za tydzień), brzuch mnie pobolewa oraz zrobił się dużo większy w ciągu jednego dnia, jest cały pełny ;/ bolą mnie piersi i dzisiaj zauważyłam pierwszy raz na sobie w życiu delikatną linie biegnąca od pępka do dołu.. ;/dziewczyny czy to może być ciąża? czy może okres?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-05 00:12 przez serduszko016.

Czy mogę być w ciąży?

05 kwi 2015 - 03:11:26

Możliwe, nawet bardzo :)

Czy mogę być w ciąży?

05 kwi 2015 - 06:42:41

możesz być w ciąży.

Czy mogę być w ciąży?

05 kwi 2015 - 06:45:39

No brzuch to jakoś szybko ci urosł:) Zakłądaj już sukienki ciążowe:) /a tak na poważnie poczekaj kilka dni i zrob test ciążowy ,przy stosunku przerywanym bardzo łątwo zajść w ciąże.Po sposobie jakim piszesz rozumie że chcesz być w ciązy :

Czy mogę być w ciąży?

05 kwi 2015 - 07:04:48

Dziękujemy za informacje o Twoim życiu seksualnym, ale niestety nie znamy Twojego organizmu więc nie wiemy czy jesteś w ciąży. Tak nawiasem tydzień przed miesiączką to nawet lekarz by nie poznał.
Myślę, że pomocny może okazać się podręcznik biologii, rozdziały o rozmnażaniu, cyklu miesiączkowym, antykoncepcji itd.
A ginekolog online jest tutaj: http://forum.szafa.pl/79/6720530/czy-jestem-w-ciazy-cz2-zbiorczy.html

Czy mogę być w ciąży?

10 kwi 2015 - 15:09:19

Piersi owszem na początku ciaży bolą ale brzuch się od razu nie powiększa. A linia od pępka ku dołowi linia nigra pojawia sie dopiero w drugim trymestrze ciąży. Najlepiej zrób test i wszystko będzie jasne :)

Czy mogę być w ciąży?

10 kwi 2015 - 15:28:00

Poczekaj do okresu wtedy zacznij się martwić.

Czy mogę być w ciąży?

10 kwi 2015 - 15:49:36

Mam nadzieję, że na tyle bardzo się wystraszyłaś ciąży, że zaczniesz się zabezpieczać...

Czy mogę być w ciąży?

15 kwi 2015 - 16:26:34

Dobrze się składa bo mamy niż demograficzny i każdy obywatel RP jest na wagę złota. Zamiast się martwić czy jesteś w ciąży raduj się z nowego życia.

Czy mogę być w ciąży?

15 kwi 2015 - 16:46:44

Nie ma objawów ciąży po tak krótkim czasie

Zresztą zrób sobie test



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-15 16:47 przez Yvetterabenda.

Czy mogę być w ciąży?

15 kwi 2015 - 16:51:31

To jak brzuch juz Ci się powiększył, to może ciąża blizniacza? hmm

Te dolegliwości raczej na okres, dodatkowo stres robi swoje. Mam nadzieję, że ta "metoda zapobiegawcza" jest u Was swiadomą decyzją ;)

Czy mogę być w ciąży?

15 kwi 2015 - 17:06:05

za wcześnie na takie objawy, przed okresem brzuch też jest nabrzmiały piersi bolą;), no ale to że się nie zabezpieczacie z partnerem w żaden sposób może doprowadzić do zapłodnienia;), bardzo dużo mężczyzn przed tym głównym wytryskiem wydziela śluz w którym mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia:). Dziwi mnie,że takich rzeczy nie wiecie i ryzykujecie a później wijecie szpikami bo nie jesteście gotowe na dziecko:). Co innego brać tabletki ale coś pójdzie nie tak,albo gumka pęknie ale na świadomce ryzykować.....

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czy mogę być w ciąży?

15 kwi 2015 - 17:16:08

linia od pępka pojawia się koło 3 miesiąca. jak nie jesteś w ciąży to niedługo będziesz. Jak nie chcesz dziecka to się zabezpieczaj i nie wydurniaj z tym wyjmowaniem. czy wy jesteście poważni?

Czy mogę być w ciąży?

15 kwi 2015 - 17:20:58

Albo chcesz zajść w ciąże i uprawiacie seks normalnie, nie bawicie się w jakieś wykładanie przed końcem, albo nie chcesz zajść w ciąże i się zabezpieczasz. No nie rozumiem naprawdę... Już byś sobie darowała z zakładaniem takiego wątku. Poczekaj tydzień i zrób test proste

Czy mogę być w ciąży?

15 kwi 2015 - 17:23:08

Jakaś dziwna "moda" na stosunki przerywane panuje czy co?, co rusz jest podobny wątek. Albo się zabezpiecza konkretnie by ciąży uniknąć, albo się działa do końca by mieć dzieciaczka tańczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sex z ukochanym