Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z seksem?

01 kwi 2015 - 12:09:04

Jesteśmy młodzi, ponad rok małżeństwem, On jest moim pierwszym partnerem seksualnym i pokazał mi go od najlepszej strony... Mogłabym się kochać kilka razy dziennie. Rzecz w tym, że dla niego to za każdym razem DUŻYYYY wysiłek. Trudno go podniecić i długo dochodzi. Mogę chodzić przed nim naga, ocierać się, prowokować ale to nigdy nie działa. Czasami jak widzi, że mam na niego ochotę- specjalnie kombinuje, żeby jak najpóźniej przyjść do łóżka (gdy będę już spała) albo wymyśla inne rzeczy do zrobienia nie-cierpiące-zwłoki. Dla niego idealnie to raz w tygodniu, w weekend i to w jakiś przebierankach bo bardzo go to kręci... A ja? Chciałabym spontanicznie, bez specjalnych przygotowań, jakiś szybki numerek w kuchni albo po ciemku na golaska pod kołderką ;) ... Czuję się przez to nieatrakcyjna, bo co z tego, że 100 razy dziennie mi mówi, że jestem "sexy, piękna" etc. skoro mnie nie pożąda, ewentualnie w szpilkach i pończoszkach i fikuśnych haleczkach? Ok, to jest fajne ale od czasu do czasu a nie jako reguła. Nie wiem już co robić , może jakieś rady?

Problem z seksem?

01 kwi 2015 - 12:15:13

mam podobnie, stosowałam różne afrodyzjaki, dosłownie wpychałam w niego granata i avokado... to, że dochodzi długo to lepiej dla Ciebie. Również nie mam pojęcia co mogłabym zrobić...

Problem z seksem?

01 kwi 2015 - 12:37:15

chyba taka era mężczyzn niestety, u mnie podobnie

Problem z seksem?

01 kwi 2015 - 13:55:43

U mnie oki a jesteśmy ze sobą juz 12 lat Problem z sexem zdaza się z roznych przyczyn Mogą to być jakieś problemy stres



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-01 13:56 przez Yvetterabenda.

Problem z seksem?

02 kwi 2015 - 23:57:47

to ze długo to fajnie. Ale strasznie współczuję. nie wiedziałam wcześniej jak się sprawy mają? może fachową pomoc?

Problem z seksem?

03 kwi 2015 - 01:56:25

Ech faceci... Może za dużo "ideałów" dookoła i my jesteśmy dla nich zbyt zwyczajne?

Problem z seksem?

03 kwi 2015 - 06:47:47

Jezu ile ja bym dał za taką kobietę któa ma ochotę na seks... u mnie jest odwrotnie, ja mam ciągle a ona raz na tydzień lub dwa :(

Problem z seksem?

03 kwi 2015 - 07:08:38

Mi się wydaje że to ma scisły związek z uczuciami ,znaczy z tym co się do siebie czuje.Był czas w moim małzenstwie gdzie dopadła nas rutyna, obowiązki, dzieci, praca i wtedy sex był raz na ruski rok :) Nawet tak trochę uczuciowo oddaliliśmy się od siebie.Na szczęście w pore zauwazylismy co się dzieje ,i wszystko się powoli zaczęło zmieniać.Oboje zaczęliśmy się bardziej starac o siebie ,powiem nawet przez starania mojego męza tak jakbym zakochała się w nim jeszcze raz mocniej dojrzalej i z tego co rozmawialiśmy on poczuł to samo.W związku z tym wszystkim zmienił się także sex u nas i to o 180 stopni.Jest całkiem inaczej kochamy się ostatnio praktycznie codziennie ,a nawet jak nie kochamy się to lezymy przytulamy się i po prostu nie potrafie tego nawet nazwac tak potrzebna jest nam ta bliskość.Dlatego wiem ze uczucia właśnie maja scisły związek z sexem.Jestesmy 9 lat po slubie i sex u nas wygląda całkiem inaczej niż na początku ,jest coraz lepiej coraz intensywniej ,dojrzalej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-03 07:11 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z seksem?

03 kwi 2015 - 09:06:56

Mój podnieca się tylko jak zakładam szpilki. Mogę chodzić nago lub w seksownej bieliźnie ale jak jestem bez obcasów to nie reaguje. Za to jak założę szpilki to zmienia się w demona seksu.

Problem z seksem?

03 kwi 2015 - 10:03:14

U mnie też czasami tak jest.
Zdaza sie to gdy jest zestresowany lub ma problemy w pracy lub kiedy sie klocimy. Kiedy jest miedzy nami wszystko dobrze a w pracy nie ma wiekszych problemow to seks jest czesto.

Trzeba pamietac ze mezczyzni to nie maszynki do seksu, oni tez maja uczucia :D A my kiedy jestesmy zestresowane, smutne, chore tez nie mamy ochoty, oni podobnie :)

Problem z seksem?

03 kwi 2015 - 10:40:37

Podobno to faceci myślą ciągle o jednym ;) to nieprawda!

Problem z seksem?

03 kwi 2015 - 11:01:15

My jesteśmy razem 9 lat, i dla mojego męża mogłabym w worku na kartofle chodzić i by mu nie przeszkadzało. Tu problem chyba leży gdzie indziej, może mąż ma jakieś problemy?, polecam pogadać ;)

Problem z seksem?

15 kwi 2015 - 15:09:33

Moj facet to wali wszystko co chodzi i na drzewo nie ucieknie a jak spier to i tak za nia wejdzie i ją tam zdyba na wisielca...pozdrtańczytańczy

Sprawiaj sobie drobne przyjemności
Roz­piesz­cza­nie sie­bie to nie roz­pu­sta (czy mar­no­wa­nie pie­nię­dzy), ale in­we­sty­cja w dobry na­strój. Kiedy ostat­nio ku­pi­łaś sobie nową bluz­kę czy wró­ci­łaś z pracy pie­szo, żeby po­słu­chać śpie­wu pta­ków w parku? My­ślisz, że takie dro­bia­zgi nie mają zna­cze­nia? Od­wrot­nie - to one spra­wia­ją, że je­steś uśmiech­nię­ta, za­do­wo­lo­na i in­ten­syw­niej wszyst­ko prze­ży­wasz, rów­nież w sy­pial­ni.
Co wię­cej, twój ape­tyt na przy­jem­ne do­zna­nia bę­dzie rósł. Bo taka już jest nasza na­tu­ra, że im lep­szy mamy seks, tym chęt­niej chce­my go znowu upra­wiać. Sek­su­olo­dzy czę­sto mówią, że udane zbli­że­nie to spraw­dzo­ny śro­dek na wzrost li­bi­do… u oboj­ga płci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-16 22:22 przez LookYourBody.

Problem z seksem?

22 kwi 2015 - 17:18:35

Mam identycznie z moim, przez co już nie chce mi się seksu z nim - a raczej nie chce mi się udostępniać mu swojego ciała. Wolę się sama masturbować, nie muszę się wysilać :P

Problem z seksem?

22 kwi 2015 - 18:08:43

To że długo to fajnie :) mój znowu za szybko, hehe :) nie narzekam, że za rzadko ale jednak ja jestem bardziej wymagająca niż on :) a jestesmy 10 lat razem :) może trochę powinnaś urozmaicic co nieco? :) mój też lubi przebieranki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-22 18:09 przez ewelinkka23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy mogę być w ciąży?