Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 11:57:51

jestem tu pierwszy raz. mam taki problem . mam krzywe zęby, nie stać mnie na aparat , zawsze jak zdenerwuje męża lub się kłócimy od razu mnie przedrzeżnia i pokazuje swoje zęby, nie raz już powiedział mi że jestem brzydka jest mi z tego powodu bardzo żle. nikt nigdy nie robił mi przykrości z powodu tych zębów tak jak on

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 12:07:38

- to po co z nim jesteś?
- no go kocham ! Jest miłością mojego życia !
A teraz uzeraj się z nim do końca życia, nawet jak Ci mówi że jesteś brzydka. Skoro ożenił się z Tobą to po co, skoro jesteś dla niego nieatrakcyjna? Jak będzie mówił tak do Ciebie następnym razem, to wyjedź mu z tekstem " że krzywe zęby da się wyprostować, a zwiększyć długość penisa już nie bardzo" powinno podziałać

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 12:08:54

tak się zachowują dzieci w przedszkolu. ile on ma lat? 5? może to on za głupi dla ciebie a nie ty dla niego za brzydka? też mam krzywy zgryz, ale nikt mi tego nie wytknął od czasów wcZesnego gimnazjum

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 12:14:46

Cytat
skorpionek26
jestem tu pierwszy raz. mam taki problem . mam krzywe zęby, nie stać mnie na aparat , zawsze jak zdenerwuje męża lub się kłócimy od razu mnie przedrzeżnia i pokazuje swoje zęby, nie raz już powiedział mi że jestem brzydka jest mi z tego powodu bardzo żle. nikt nigdy nie robił mi przykrości z powodu tych zębów tak jak on


nie wiem jakie są relacje między Wami ale
- nie ma prawa Cię przedrzeźniać przepraszam ile on ma lat? 5? No sorry człowiek dorosły się tak nie zachowuje
- jeśli jest taki mądry to powinien sam pomyslec o tym aby odłożyć razem z Tobą pieniążki na aparat abyś mogła wyjść ze swojego kompleksu
- po za tym uważam, że każdy z nas ma jakiś kompleks. Zapewne masz coś fajnego, ladne nogi, ciało, twarz wlosy na pewno coś się znajdzie :) Więc nie mów ze jesteś brzydka itd. A jeśli Twój mąż mówi Ci że jesteś brzydka to rozumiem że on jest misterem ? :)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 12:21:16

Co za zakompleksiony kretyn! Sory, ale to pierwsze mi się rzuca na myśl. Jedyna skuteczna rada to nie przejmować się tym! Olać go i tyle! Wiem, ze to łatwe nie jest, jeśli w tym przypadku mówimy o mężu, osobie, która powinna być wsparciem. Mąż chce Ci dopiec i wie, ze te słowa Cię zranią dlatego to robi. Nie Ty jedna masz krzywy zgryz...
Nie uzależniaj swojego szczęścia od opinii innych ludzi, nie musisz się podobać komuś na siłę, nawet jeśli tą osobą ma być Twój mąż.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 12:49:47

Zawieś na lustrze w łazience



brzydka dla męża

28 mar 2015 - 12:57:48

Palant !

Użyję mojego, jakże ulubionego słowa: jesteś masochistką?

Po kiego grzyba kobiety tkwią w toksycznych związkach bez przyszłości? I co ciekawe, będzie tylko gorzej. I to z Tobą droga Autorko. Twoja samoocena spadnie przez tego kretyna do zera.

Przemyśl to.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:01:32

Bardzo przykre to jest ,i wiesz jak ja czytam takie słowa to mam niesamowite wyrzuty sumienia ,bo ja sama smiałam się z mojego męza .Kiedys po prostu taka głupia byłam ,teraz już tego nie robie i jest mi w dalszym ciągu wstyd.Nie pozwol na to ,porozmawiajcie .Ja sama szybko zrozumiałm ze podłe to jest z mojej strony na szczęście kochamy si ei mój mąz mi wybaczył.

Ja to kilka razy zrobiłm w nerwach na złość w kłotni ale szybko się opamietałąm.
I pamiętaj nie jesteś brzydka ,kazda kobieta jest piekna zadbaj o to co masz zadbac i tyle i nie przejmuj się .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 13:03 przez filipekkrol.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:07:24

Hmmm i po czyms takim nadal możesz z nim być nie wiem iść do łóżka itd? Jak dotyczyło by to mnie to byłby koniec związku

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:12:47

Autorko, pytanie, które powinnaś sobie zadać nie brzmi: "Co z nim jest nie tak?", ale: "Co ze mną jest nie tak?"
Jak możesz być z kimś, kto w taki sposób się w stosunku do Ciebie zachowuje?
Taaaaaaa... Kochasz go....
Na pewno to miłość, a nie jakaś toksyczna fascynacja?

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:16:58

Mam wrażenie, że odpowiedzi są od bardzo pewnych siebie dziewczyn. Mam rację? ;)

Są na tym świecie bardzo nieśmiałe osóbki, które mają bardzo niskie poczucie własnej wartości. Z tego powodu tkwią w nieudanych, smutnych związkach, które to poczucie niepewności tylko pogłębiają.

I co w takiej sytuacji zrobić?

Mam wrażenie, że taką osobą jest właśnie osoba, która założyła ten wątek.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:32:21

Prawdopodobnie leczy jakieś swoje ukryte kompleksy Twoim kosztem.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:45:03

Cytat
just_a_girl
Mam wrażenie, że odpowiedzi są od bardzo pewnych siebie dziewczyn. Mam rację? ;)

Są na tym świecie bardzo nieśmiałe osóbki, które mają bardzo niskie poczucie własnej wartości. Z tego powodu tkwią w nieudanych, smutnych związkach, które to poczucie niepewności tylko pogłębiają.

I co w takiej sytuacji zrobić?

Mam wrażenie, że taką osobą jest właśnie osoba, która założyła ten wątek.
ja ogolnie jestem niesmiala. Ale to nie ma nic wspolnego z brakiem zdrowego rozsadku. Ozenil sie. wybral ja. Widzialy galy co braly. Podobalo sie. To po pierwsze. Po drugie w trakcie klotni powinno sie rozmawiac o problemie a nie wytykac wady fizyczne jak tylko zabraknie argumentu. To zwyczajnie niedojrzale. Ok, mam krzywe zeby. Gdyby maz mi to wytknal w czasie klotni to po 1 przyznalby sie do porazki, a po drugie... no bym sie lekko wsciekla. Jak w tym kawale: "wiesz, poklocilem sie z zona. - i co? - przypelzla do mnie na kolanach. - i co powiedziala? - wylaz spod tego lozka, uspokoilam sie." Albo rozmawiamy jak dorosli albo mozna rakiego madralinskiego zaciagnac przed lustro i jechac po kolei. Watpie by byl modelem. Wsciekla kobieta znajdzie do czego sie doczepic. Jak facet pogrywa na tak niskim poziomie to moze warto do niego zejsc i przywalic mu jego wlasna bronia? Zeby mu sie na zawsze odechcialo. Mozna byc niesmialym, ale kobiety sa jak koty, jak sie wscieknie to chowaj sie kto moze.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:50:20

Cytat
roksolana83
Cytat
just_a_girl
Mam wrażenie, że odpowiedzi są od bardzo pewnych siebie dziewczyn. Mam rację? ;)

Są na tym świecie bardzo nieśmiałe osóbki, które mają bardzo niskie poczucie własnej wartości. Z tego powodu tkwią w nieudanych, smutnych związkach, które to poczucie niepewności tylko pogłębiają.

I co w takiej sytuacji zrobić?

Mam wrażenie, że taką osobą jest właśnie osoba, która założyła ten wątek.
ja ogolnie jestem niesmiala. Ale to nie ma nic wspolnego z brakiem zdrowego rozsadku. Ozenil sie. wybral ja. Widzialy galy co braly. Podobalo sie. To po pierwsze. Po drugie w trakcie klotni powinno sie rozmawiac o problemie a nie wytykac wady fizyczne jak tylko zabraknie argumentu. To zwyczajnie niedojrzale. Ok, mam krzywe zeby. Gdyby maz mi to wytknal w czasie klotni to po 1 przyznalby sie do porazki, a po drugie... no bym sie lekko wsciekla. Jak w tym kawale: "wiesz, poklocilem sie z zona. - i co? - przypelzla do mnie na kolanach. - i co powiedziala? - wylaz spod tego lozka, uspokoilam sie." Albo rozmawiamy jak dorosli albo mozna rakiego madralinskiego zaciagnac przed lustro i jechac po kolei. Watpie by byl modelem. Wsciekla kobieta znajdzie do czego sie doczepic. Jak facet pogrywa na tak niskim poziomie to moze warto do niego zejsc i przywalic mu jego wlasna bronia? Zeby mu sie na zawsze odechcialo. Mozna byc niesmialym, ale kobiety sa jak koty, jak sie wscieknie to chowaj sie kto moze.

nie trzeba być pewnym siebie aby nie pozwolić sobie na ublizanie

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:53:06

Z tego wynika, że ma hu...wy gust że sobie wybrał brzydką kobietę. Niech ma do siebie pretensje!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z seksem?