Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 13:54:24

Przedrzeźnianie i wyzywanie to nic innego jak przemoc emocjonalna - przestępstwo karane z urzędu. Taka teoria. Praktyka jak wiadomo jest inna; ofiary złego traktowania tkwią w chorych związkach, a te które decydują się taki związek zakończyć, nie są w stanie nic udowodnić i muszą radzić sobie same.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 14:08:56

Nie obowiazkoewo trzeba konczyc zwiazek. Wystarczy przywolac chlopa do porzadku. Zapytac, co on do cholery odstawia i czemu zachowuje sie jak dziecko. Pokazac mu jego minusy, ze nie jest idealny. Obrazic sie porzadnie W koncu.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 14:36:57

Skoro się w Tobie zakochał i teraz jest Twoim mężem to może nie koniecznie jesteś dla Niego taka brzydka .. Myślę że jemu najzwyczajniej w świecie brakuje argumentów podczas kłótni i uderza w Twój czuły punkt ! Bo wie że akurat to podziała napewno. Pokochaj siebie i postaraj się zaakceptować w pełni to jak wyglądasz ..a zobaczysz jak właśnie wtedy zdziwi się Twój mąż ! Działąj kochana jak nie teraz to kiedy! :)

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 14:58:39

a może on ciebie porównuje z inną babka która mu się podoba a tobie daje w skórę.
skoro ożenił się z tobą i mu to nie przeszkadzało to jest problem .

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 15:16:04

Cytat
just_a_girl
Mam wrażenie, że odpowiedzi są od bardzo pewnych siebie dziewczyn. Mam rację? ;)

Są na tym świecie bardzo nieśmiałe osóbki, które mają bardzo niskie poczucie własnej wartości. Z tego powodu tkwią w nieudanych, smutnych związkach, które to poczucie niepewności tylko pogłębiają.

I co w takiej sytuacji zrobić?

Mam wrażenie, że taką osobą jest właśnie osoba, która założyła ten wątek.
wystarczy byc asertywnym i wyznaczac granice innym i juz sie zyje lepiej. Nie znam osoby ktora by była w 100% zadowolona z siebie ale to nie znaczy ze trzeba byc workiem treningowym dla innych. Pytasz co zrobic? pracowac nad soba ale to najciezsza z prac wiec nie kazdemu sie chce ale efekty tej pracy genialne :D

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 15:43:30

Po pierwsze nie ma brzydkich kobiet, są najwyżej zaniedbane. A po drugie czy on wcześniej twoich zębów nie widział skoro tak mu przeszkadzają? I co to w ogóle za cham żeby tak bezpośrednio powiedzieć żonie że jest brzydka? No sory ale ja bym tego nie powiedziała największemu wrogowi a nie dopiero najbliższej osobie!

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 16:01:53

Cytat
monic0
Prawdopodobnie leczy jakieś swoje ukryte kompleksy Twoim kosztem.
... a nawet na pewno :)

Cytat
skarbek2012
...I co to w ogóle za cham żeby tak bezpośrednio powiedzieć żonie że jest brzydka? ....
Racja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 16:02 przez PaniGami.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 18:09:57

Czytam i nie wierzę! Który normalny, kochający swoją kobietę mężczyzna powie jej, nawet w złości, że jest brzydka?! Czepianie się o Twój zgryz jest po prostu...szukaniem czegoś na siłę, by zrobić Ci przykrość ;/. Tak jak pisały dziewczyny, on ma jakieś kompleksy i niestety leczyć je chce na Tobie. Nie pozwól, by on Cie obrażał, bo nie ma do tego prawa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-28 18:11 przez littleducky.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 18:33:35

W teleekspresie pokazali ciasteczka z podpisem:
Z wyglądu brzydkie ale bardzo smaczne.

Ciekawa jestem czy krzywe zęby mogą przeszkadzać w namiętnych pocałunkach lub w seksie oralnym?

Zęby z czasem wypadną od parodontozy i problem krzywych zębów sam się wyprostuje. Wtedy na kasę chorych będzie można sobie zafundować równiutkie, bielutkie protezki.
Jeśli ktoś jest brzydki to się nie obawia upływającego czasu, bo na pewno uroda mu nie przeminie.

brzydka dla męża

28 mar 2015 - 22:49:10

malo zabawne poczucie humoru jak tak..

pamietaj,ze zawsze mozesz miec faceta dla ktorego mimo nieidealnego zgryzu bedziesz najpiekniejsza...

brzydka dla męża

29 mar 2015 - 01:09:00

Musisz być słodką jak brzoskwinka zołzą :)

Powiedz w tedy, że sobie nie życzysz takiego zachowania. I że nie masz już z kim prowadzić rozmowy, bo nie ma z kim :)

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

brzydka dla męża

29 mar 2015 - 07:01:27

Widać te zęby faktycznie są okropne skoro małżonek tak reaguje. A tak poważnie to jak będzie chciał uprawiać miłość francuską to odmów tłumacząc się obawą o porysowanie krzywymi zębami jego instrumentu.

brzydka dla męża

31 mar 2015 - 12:51:07

Najbardziej ciekawi mnie jak ten facet wygląda. :) Skoro wywala takie uwagi, to zapewne sam wygląda jak troll. :)

brzydka dla męża

02 kwi 2015 - 23:51:29

nie wyobrażam sobie tego, żeby facet powiedział mi że jestem brzydka. Też nie mam prostych zębów, ale nigdy nikt mi tego nie wypominal. nie byłabym z facetem, który sprawiałby mi przykrosc.

brzydka dla męża

03 kwi 2015 - 00:09:10

mi były mąż tak powiedział tak raz...ale odwarknęłam, że i tak jestem zajebistą laską, więc niech spada...i cisza nastała ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z seksem?