Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

13 minut temu

zakupy internetowe

38 minut temu

Budowa domu

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

szczerze!! jak czesto seks??

02 mar 2015 - 13:04:58

tępo szczere pytanie jak czesto uprawiacie seks? ja jestem w zwiazku prawie 3 lata i wydaje mi sie ze nie jest to zbyt czeste 1-2 razy w tyg a czasem nawet raz na 2 tyg ;/ jak urozmajcacie zycie ero? biorac pod uwage dzieci praca obowiazki. moze to wiek? facet jest 11 lat stARSZY MA 35 LAT

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

szczerze!! jak czesto seks??

17 mar 2015 - 11:34:42

my mamy po 23 lata, razem od 6 lat..seks..hmm jak dla mnie bardzo rzadko ;/ nie wiem czym jest to uwarunkowane.. :(

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

szczerze!! jak czesto seks??

17 mar 2015 - 11:44:09

Myślę, że to kwestia bardzo indywidualna, dla Ciebie 1-2 razy w tygodniu jest mało, a dla kogoś innego co miesiąc to dużo. Przede wszystkim pogadaj o tym ze swoim parterem :)

szczerze!! jak czesto seks??

17 mar 2015 - 11:47:01

Cytat
Mikaaa95
Myślę, że to kwestia bardzo indywidualna, dla Ciebie 1-2 razy w tygodniu jest mało, a dla kogoś innego co miesiąc to dużo. Przede wszystkim pogadaj o tym ze swoim parterem :)

Zgadzam się, dla mnie 1-2 razy na tydz. to wcale nie jest mało.

szczerze!! jak czesto seks??

23 mar 2015 - 22:02:04

Ja juz wypowiadałem się nie raz na ten temat. Związek 7 lat, seks raz na 2 -4 tygodnie ( ...) niestety moja dziewczyna ma baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo małą ochotę na te rzeczy a ja mam baaaaaaardzo dużą.

szczerze!! jak czesto seks??

23 mar 2015 - 22:27:57

Może warto popracować nad wspólną intymnością , urozmaicenie czegoś? Rutyna zabija, a zwłaszcza pożycie erotyczne. bliskość miedzy partnerami jest bardzo ważna !

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

szczerze!! jak czesto seks??

23 mar 2015 - 23:05:36

na początku związku przez około rok, dziennie nawet 3 razy dziennie i wychodziła średnia jakieś 9 razy w tyg.
Pózniej zmieniliśmy miasto, on prace i nawet nie chce myślec z czego to wynika wychodzi 2 razy na tydzień....
Dla mnie w tym momencie życie erotyczne nie istnieje, i szczerze poważnie myśle co z tym dalej zrobić jeśli będzie tak dalej... No nic życie

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

szczerze!! jak czesto seks??

23 mar 2015 - 23:24:34

na początku związku to prawie dziennie,czasami dwa razy dziennie,jestesmy ze sobą prawie 11 lat a kochamy się 1 raz w tygodniu to zależy ale nie wiem od czego ;)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

szczerze!! jak czesto seks??

24 mar 2015 - 15:18:22

jesteśmy razem ponad rok, na początku 4-5 raazy w tygodniu, aktualnie od 2 miesięcy nic..

szczerze!! jak czesto seks??

24 mar 2015 - 15:29:53

Najważniejsze jest to aby dobrać się z partnerem pod względem popędu płciowego że tak to ujme;) Bo każdy ma inne potrzeby seksualne - dla jednego wystarczy seks raz w miesiącu i będzie szczęsliwy a inny potrzebuje codziennie. O ile dwie osoby są z tego zadowolone to nie widzę problemu. Kiedyś oglądałam jakąś rozmowę z psychologiem i był podział na kilka grup według popędu płciowego i podobno w Polsce najwięcej jest takich uprawiających seks 1-2 razy na tydzień:)
Fakt że na początku związku robilo się to często a po paru latach rzadziej też uważam za normalny:) Miłość przechodzi już na inny etap i na miejscu motylków w brzuchu pojawia się coś "głębszego". Jest nam ze sobą dobrze, czujemy się szczęsliwi i bezpieczni a zamiast codziennego seksu inaczej spędzamy ten czas:)

szczerze!! jak czesto seks??

24 mar 2015 - 15:30:23

szczerze.... zbyt mało.
23 i 25 lat, razem od 8 lat.
Jak jest dobrze to 2 razy w tygodniu
czasem raz na dwa tygodnie :(

szczerze!! jak czesto seks??

24 mar 2015 - 15:48:27

21 lat ja on 24 lata
Razem 6 lat
Seks srednio raz na tydzien

szczerze!! jak czesto seks??

24 mar 2015 - 16:08:36

Czasem zdarzy się i codziennie przez 3-4 dni, ale zazwyczaj jest to 1-2 w tygodniu. Dla mnie za mało, temat poruszałam z partnerem i nie ma przyczyny, po prostu tak mu się chce.

szczerze!! jak czesto seks??

24 mar 2015 - 16:20:47

U nas wszystko zalezy od chęci, od nastroju, tego czy jesteśmy zmęczeni/wypoczęci.
Razem 9 lat, bywa, że 2 razy w tygodniu, a bywa że i 2 razy dziennie, czasami mamy po prostu chętkę poszaleć i szalejemy.

szczerze!! jak czesto seks??

26 mar 2015 - 10:09:05

To pewnie kwestia temperamentu i tego czy seks nie staje się czymś mechanicznym, nudnym rutynowym. Jeśli wkradnie się nuda, to szybko zniknie pożądanie. Myślę, że warto rozmawiać o tym, mówić o swoich fantazjach i pragnieniach partnera. Dobrze jest próbować nowych rzeczy, przełamywać się i ufać sobie wzajemnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Życie ze świadomością zdrad