Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

free spin za rejestracje

57 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szczerze!! jak czesto seks??

15 kwi 2015 - 17:32:57

Cytat
LookYourBody
To on kogoś ma na 100 prc facet potrzebuje co 3 dni to pewne jak nie to sam sie rozładuje...sprawdz co robi w pracy ....?

Jak wy to liczycie 1-2 razy w tygodniu ,,,jak ja mam 4 orgazmy w 1 dzień to znaczy ze kocham sie 28 razy w tygodniu...bo ja np kocham sie z facetem 3 godziny i to na maksa dziennie???

Mylisz się i uogólniasz. Nie każdy facet tak samo jak nie każda kobieta mają takie same potrzeby. A co do orgazmów i długości trwania stosunku, no cóż... to już jest kwestia inywidualna i chyba nie o to chodzi autorce wątku...

szczerze!! jak czesto seks??

15 kwi 2015 - 18:13:23

Cytat
kasiula2
Cytat
LookYourBody
To on kogoś ma na 100 prc facet potrzebuje co 3 dni to pewne jak nie to sam sie rozładuje...sprawdz co robi w pracy ....?

Jak wy to liczycie 1-2 razy w tygodniu ,,,jak ja mam 4 orgazmy w 1 dzień to znaczy ze kocham sie 28 razy w tygodniu...bo ja np kocham sie z facetem 3 godziny i to na maksa dziennie???

Mylisz się i uogólniasz. Nie każdy facet tak samo jak nie każda kobieta mają takie same potrzeby. A co do orgazmów i długości trwania stosunku, no cóż... to już jest kwestia inywidualna i chyba nie o to chodzi autorce wątku...[/quote



Oczywiście każdy jest inn, wiec nie ma co porównywać i uogolniac

szczerze!! jak czesto seks??

16 kwi 2015 - 22:19:45

Na seks powinnaś zawsze znaleźć czas
Ko­bie­ta, która lubi seks, nie spy­cha go na ko­niec listy zadań na dany dzień. Czemu mia­ła­by ry­zy­ko­wać, że tego już nie zdąży dziś zro­bić, a tym samym - od­mó­wi sobie przy­jem­no­ści? Na mi­łość po­win­naś za­wsze zna­leźć czas. Bo choć obo­wiąz­ki są ważne, to seks jest tym, co umac­nia twój zwią­zek z part­ne­rem. Ko­bie­ty speł­nio­ne w łóżku są mi­strzy­nia­mi stwa­rza­nia oka­zji: niby przy­pad­kiem za­glą­da­ją po coś do ła­zien­ki, gdy uko­cha­ny koń­czy ką­piel albo ze zmę­cze­nia kładą się wcze­śniej spać, ale za to na­sta­wia­ją bu­dzik, by wstać wcze­śnie i obu­dzić uko­cha­ne­go na­mięt­ny­mi po­ca­łun­ka­mi.

Fantazjuj i marz o seksie
Nie wszyst­ki­mi fan­ta­zja­mi ero­tycz­ny­mi mu­sisz się dzie­lić z part­ne­rem. Bywa, że samo ma­rze­nie o na­mięt­nych po­ca­łun­kach z przy­stoj­nym La­ty­no­sem jest na tyle krę­cą­ce, że nie trze­ba go re­ali­zo­wać. Jed­no­cze­śnie spra­wia ono, że twoje myśli krążą wokół seksu i nagle wszyst­ko za­czy­na ci się z nim ko­ja­rzyć. Stąd już tylko krok do tego, byś sama za­ini­cjo­wa­ła zbli­że­nie, gdy tylko uko­cha­ny wróci z pracy. Może nawet spon­ta­nicz­nie wy­pró­bu­je­cie jakąś nową po­zy­cję albo ode­gra­cie wy­my­ślo­ny na po­cze­ka­niu sce­na­riusz pt. "Na­uczy­ciel i uczen­ni­ca" albo "Po­li­cjant­ka i aresz­tant". Praw­dzi­we fanki seksu nie wie­dzą, co to nuda w sy­pial­ni. I nie dla­te­go, że cią­gle te­stu­ją ero­tycz­ne ga­dże­ty czy wy­ska­ku­ją z szafy w sek­sow­nym stro­ju kow­boj­ki. One po pro­stu czują, kiedy wpro­wa­dzić ele­ment za­sko­cze­nia, by prze­ła­mać ru­ty­nę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-16 22:20 przez LookYourBody.

szczerze!! jak czesto seks??

16 kwi 2015 - 22:38:18

10 razy dziennie i 10 w nocy

szczerze!! jak czesto seks??

16 kwi 2015 - 22:41:03

Cytat
LookYourBody
Na seks powinnaś zawsze znaleźć czas
Ko­bie­ta, która lubi seks, nie spy­cha go na ko­niec listy zadań na dany dzień. Czemu mia­ła­by ry­zy­ko­wać, że tego już nie zdąży dziś zro­bić, a tym samym - od­mó­wi sobie przy­jem­no­ści? Na mi­łość po­win­naś za­wsze zna­leźć czas. Bo choć obo­wiąz­ki są ważne, to seks jest tym, co umac­nia twój zwią­zek z part­ne­rem. Ko­bie­ty speł­nio­ne w łóżku są mi­strzy­nia­mi stwa­rza­nia oka­zji: niby przy­pad­kiem za­glą­da­ją po coś do ła­zien­ki, gdy uko­cha­ny koń­czy ką­piel albo ze zmę­cze­nia kładą się wcze­śniej spać, ale za to na­sta­wia­ją bu­dzik, by wstać wcze­śnie i obu­dzić uko­cha­ne­go na­mięt­ny­mi po­ca­łun­ka­mi.

Fantazjuj i marz o seksie
Nie wszyst­ki­mi fan­ta­zja­mi ero­tycz­ny­mi mu­sisz się dzie­lić z part­ne­rem. Bywa, że samo ma­rze­nie o na­mięt­nych po­ca­łun­kach z przy­stoj­nym La­ty­no­sem jest na tyle krę­cą­ce, że nie trze­ba go re­ali­zo­wać. Jed­no­cze­śnie spra­wia ono, że twoje myśli krążą wokół seksu i nagle wszyst­ko za­czy­na ci się z nim ko­ja­rzyć. Stąd już tylko krok do tego, byś sama za­ini­cjo­wa­ła zbli­że­nie, gdy tylko uko­cha­ny wróci z pracy. Może nawet spon­ta­nicz­nie wy­pró­bu­je­cie jakąś nową po­zy­cję albo ode­gra­cie wy­my­ślo­ny na po­cze­ka­niu sce­na­riusz pt. "Na­uczy­ciel i uczen­ni­ca" albo "Po­li­cjant­ka i aresz­tant". Praw­dzi­we fanki seksu nie wie­dzą, co to nuda w sy­pial­ni. I nie dla­te­go, że cią­gle te­stu­ją ero­tycz­ne ga­dże­ty czy wy­ska­ku­ją z szafy w sek­sow­nym stro­ju kow­boj­ki. One po pro­stu czują, kiedy wpro­wa­dzić ele­ment za­sko­cze­nia, by prze­ła­mać ru­ty­nę.
Są tez takie które kochają swoich mężów i aby myśleć o sexie nie muszą fantazjować i marzyć o innych facetach typu Latynos:) Wystarczy ze pomarzą o mężu :)Chyba masz na myśli kobiety które zyją bez miłości.I aby osiągnąć podniecenie musza marzyc o innym lub się przebierać .

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

szczerze!! jak czesto seks??

20 kwi 2015 - 13:10:59

U nas im dłużej w małżeństwie to tym rzadziej to robiliśmy ..... Niestety . Generalnie postanowiłam wypróbować jak to jest z tą hiszpańską muchą szczególnie,zę tyle się o tym wszystkim pisze.

Kupiłam sobie Sex Elixir ( pod taką nazwą się ją w Polsce sprzedaje) i powiem Wam,ze coś w tym jest. Szczególnie,że maż zaaplikował mi ją kiedy nie widziałam.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

szczerze!! jak czesto seks??

21 kwi 2015 - 11:29:50

O coś takiego by się nam przydało :) Bo zbliża się nasza rocznica ślubu i atmosfera również przyznaję,że w ostatnich miesiącach trochę siadła... .Gdzie zamawiałaś?

szczerze!! jak czesto seks??

22 kwi 2015 - 17:13:16

3 lata ze sobą, seks co miesiąc-dwa, mąż nigdy nie miał zapotrzebowania na czułości, więc nadrabiam sama z wibratorem - 2-3 razy w tygodniu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sex z ukochanym