Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

fetysz - dla chcących zarobić

27 lut 2016 - 16:15:36

Zapraszam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-06 21:13 przez zachar21.

27 lut 2016 - 16:27:46

Posiadam wiele zniszczonych i znoszonych butow wiec zapraszam :- )A zdjecia wysylam na priv. Zapraszam tylko konkretnych fetyszystow !!! Mam dosyć wiadomości o niby transakcji a co do czego potem Cisza !!! Odczytacie wiadomosci a potem was niema .
Jeśli jesteś niekonkretny i sam niewiesz co chcesz to nawet nie pisz !!!!!!

Podkreślam, że wyłudzaczom zdjęć i gawędziarzom dziękuję, jestem w stanie po tylu transakcjach wyłapać, kto próbuję mi tyłek zawracać ;) Głupie wiadomości typu wyślij kilka zdjęć stóp, butów będą totalnie ignorowane ;) Wystarczy jedno, góra dwa zdjęcia :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

29 lut 2016 - 18:06:49

Witam jestem fetszysta Tomek,
Też niestety zostałem już oszukany 2 razy wysłałem pieniądzę a fetyszu w postaci bucików nie dostałem.
Proszę by pisaly tylko kobiety które mogą naprawdę na stałe sprzedawać swój fetysz. Nie interesuje mnie jedna transakcja tylko non stop i przez długi czas.

02 mar 2016 - 00:51:25

zapraszam :) te i inne :)

03 mar 2016 - 19:52:53

Ja również nie mam nic przeciwko sprzedaży rzeczy fetyszystom

04 mar 2016 - 15:44:40

mmm... ale zajechane te balerinki :)

06 mar 2016 - 11:36:58

zapraszam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-06 21:13 przez zachar21.

10 mar 2016 - 22:43:08

Zapraszam do mnie, mam na sprzedaż znoszone obuwie :)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

04 cze 2019 - 19:05:06

z niektórymi mam kontakt nawet kilka lat :)

23 cze 2019 - 18:34:10

Panowie jak jesteście fair i na prawdę chcecie kupić coś to polecam na instagrama się przenieść.
Zalety ?
-profile kobiet w 100% legalne bo są to normalne profile a nie wykreowane po to by sprzedawać cokolwiek.
-realne fotki z życia codziennego więc mamy pewność że kupujemy coś od danej osoby

Wady
- niestety jako że nie jest to portal aukcyjny to nie mamy żadnej podkładki jak transakcja nie dojdzie do skutku , aczkolwiek ja nie miałem takiej sytuacji tam nawet a kupiłem juz kilkanascie par rajstop od zwykłych dziewczyn. Co rozumiem poprzez słowo zwykłe ? Odsyłam do pierwszej części mojej wypowiedzi :)

Tu raz że dziewczyny chcą kosmiczne pieniądze za 1 pare rajstop , argumentując to że same płacą za rajstopy np 60 zł ( spoko wiem że Wolford tyle może kosztować i więcej ale mamy też swój rozum) a dwa że my w celu weryfikacji chcemy dostać fotki przed zakupem co Paniom się nie podoba bo wiadomo , nie zawsze nam sięcoś spodoba i np rezygnujemy z zakupu przez co z miejsca stajemy się naciągaczami etc.

Przepraszam za brak składni w wypowiedzi ale piszę to na szybko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sploniecie w piekle wszystkie rozdziewiczone laski przez sex przed slubem