Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja woskiem hmmm no tam;)

03 lut 2015 - 08:25:22

kobietki robiła któraś z Was coś takiego?
słyszałam że poboli i przestanie a efekty na długo...
nogi jak najbardziej śmigam woskiem i jestem mega zadowolona a tam jakoś nie umiem się za to zabrać? jakieś rady?
sugestie? własne przeżycia?

depilacja woskiem hmmm no tam;)

03 lut 2015 - 19:31:00

boli jak boli, da się przeżyc. Ja robie, pierwszy raz zrobiłam sama - dramat i siniaki, potem chodziłam do kosmetyczki, bo wiadomo lepiej jak na poczatek zrobi to ktos wykwalifikowany, róznica była kolosalna, ja sama nie wiedziałam co robie i robiłam to źle. Teraz juz robie sama, używam plastrów VEET tych fioletowych. Najważniejsze to przykleic i odrazu oderwać, nie zastanawiać się nad tym:D Duzo nauczyłam sie obserwując kosmetyczkę. Wole wosk sto razy bardziej niz maszynkę i podrazniona skórę.

Ach własnie, mi kosmetczka poleciła smarowac takim kremem apteczym na oparzenia:D Przyniosło to ulgę, po paru godzinach już przestało boleć, tylko czerwone było jakies 2,3 dni.

Plastry oczywiście tnę na mniejsze;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-03 19:33 przez truskawka_ang.

depilacja woskiem hmmm no tam;)

03 lut 2015 - 19:53:04

a jak z odrastaniem? Mnie po depilatorze odrastają w ciągu kilku dni ;/ kiedyś rosły dłużej, miałam na tydzień może dwa spokój, a teraz to najlepiej 2 razy w tygodniu ;/ masakra, odechciewa się w ogóle zaczynać i przerzuciłam się na maszynki bo mniej zachodu i nie boli.

depilacja woskiem hmmm no tam;)

03 lut 2015 - 20:05:49

Ja mam dość mocne włosy wiec odrasta mi po 2 tygodniach połowa po kolejnych 2 tygodniach reszta. Ale po wosku wolniej rośnie zauwazyłam różnice po własnie wyrywaniu włosa np. pensetą a woskiem... po pensecie po tygodniu już odrosło.

depilacja woskiem hmmm no tam;)

03 lut 2015 - 20:13:59

Jako kosmetyczka poleciłabym Ci pierwszą depilację wykonać w gabinecie kosmetycznym- tak jak napisała koleżanka nauczysz się jak właściwie robić depilacje. Jeśli chodzi o efekty PO- gładka skóra utrzymuje się ok. 3-4 tygodni(zależy od tego jak szybko rosną u danej osoby włoski).

depilacja woskiem hmmm no tam;)

03 lut 2015 - 20:28:16

Ja korzystałam i z depilatora i z wosku . Włoski zawsze mi wrastały i koszmar był z nimi bo potem nogi wygladały jak oskubana skóra kaczki . po depilatorze jak i wosku skóra nie jest gładziutka tzn podczas wyrywania włosa spod skóry cebulka wychodzi na wierzch i robią się takie małe kraterki na całej jej powierzchni , Kłopotliwe kiedy chcesz na szybko ogolić nogi maszynką bo ścinasz te "kraterki " i leci krew . Ogólnie sposób depilacji dobry tylko trzeba mieć wprawę w tym i być świadomym konsekwencji . Najlepszym sposobem jest Philips Lumea . Ale to zabawka kosztu ok 1600 Zł . ale sprawa świetna.

depilacja woskiem hmmm no tam;)

05 lut 2015 - 23:39:50

Cytat
margo2588
Ja korzystałam i z depilatora i z wosku . Włoski zawsze mi wrastały i koszmar był z nimi bo potem nogi wygladały jak oskubana skóra kaczki . po depilatorze jak i wosku skóra nie jest gładziutka tzn podczas wyrywania włosa spod skóry cebulka wychodzi na wierzch i robią się takie małe kraterki na całej jej powierzchni , Kłopotliwe kiedy chcesz na szybko ogolić nogi maszynką bo ścinasz te "kraterki " i leci krew . Ogólnie sposób depilacji dobry tylko trzeba mieć wprawę w tym i być świadomym konsekwencji . Najlepszym sposobem jest Philips Lumea . Ale to zabawka kosztu ok 1600 Zł . ale sprawa świetna.

nigdy tak nie miałam, mam idealnie gładka skórę. a włosy rzadko mi wrastają bo uzywam pilingu.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja woskiem hmmm no tam;)

16 lut 2015 - 17:49:31

A nie uważacie że depilacja laserowa jest lepsza? Ja jakoś nie jestem przekonana do tortur w postaci wosku w tak wrażliwym miejscu. Depilacja woskiem zawsze boli a co dopiero tam? Nawet nie chce sobie tego wyobrażać....

depilacja woskiem hmmm no tam;)

20 mar 2015 - 23:37:33

pasta cukrowa!!! boli o mniej, nie podrażnia tak bardzo skóry, jak wosk, no i można zrobić samej w domu za grosze :) efekt taki sam! ok, na początek strasznie się paćkało mi to wszystko, ale doszłam do wprawy i czyściutko i pięknie radzę sobie sama :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka pozycja najprzyjemniejsza ?