Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 19:41:50

jakiś czas temu pisałam o problemach łóżkowych moich i chłopaka, że on nie potrzebuje seksu tyle co ja, tzn jemu wystarcza raz dziennie, a ja mogłabym kilka razy dziennie. Z racji, że on szybko dochodzi, to próbowaliśmy za 2 razem powtóreczke, żebym i ja coś z tego miała. Powiedzmy po pół godz cz po godz i na początku było chwilke dłużej. A teraz jest coraz gorzej. Bo za pierwszym razem stosunek trwa pare min, a później jego członek jest cały czas miękki, nie reaguje na pieszczoty i tego typu rzeczy. Ja chcę często, on raz dziennie, a nawet raz na parę dni. Mamy dwa różne temperamenty. Co jest nie tak?

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 19:45:36

Sama sobie odpowiedzialas.inny temperament.i watpie by to sie zmienilo.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 19:49:49

Cytat
chocolissimo90
Mamy dwa różne temperamenty.

To jest nie tak.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 19:53:16

Mój mąż mówi zaoferuj mnie ;) Haha ;) Nic nie poradzisz ;)

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 19:53:44

Co jest nie tak, facet dochodzi, Ty nie, on o to nie dba ani przed swoim orgazmem ani po swoim i tu masz problem, egoiste.

A ile on własciwie ma lat? 18?

Dojrzali mężczyźni mają na względzie jeszcze to, że w łóżku jest też kobieta.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-27 19:56 przez truskawka_ang.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 19:58:10

Cytat
truskawka_ang
Co jest nie tak, facet dochodzi, Ty nie, on o to nie dba ani przed swoim orgazmem ani po swoim i tu masz problem, egoiste.

A ile on własciwie ma lat? 18?

Dojrzali mężczyźni mają na względzie jeszcze to, że w łóżku jest też kobieta.


ma 26lat, jestem jego pierwszą partnerka

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 19:59:30

Kiedyś też miałam faceta z którym dogadywaliśmy się, ale w łóżku było kiepsko-zupełnie inne temperamenty. Przez prawie rok jakoś próbowaliśmy, ale ostatecznie stwierdziliśmy, że nie da się tego w żaden sposób pogodzić i rozstaliśmy się. Dla nas receptą było znalezienie partnerów z którymi dopełniamy się w każdym aspekcie.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 20:00:01

Jemu wystarczy "raz" dziennie i to jest problem?
Dziewczyno ogarnij się ;p
Sprawność łóżkowa faceta to nie tylko chęci i widzimisię. Składa się na to mnóstwo czynników zdrowotnych, stres no i tak jak wspomniałaś temperament.
Chociaż mi się wydaje, że wszystko z nim w porządku, bo "raz" dziennie to wcale nie mało. Są mężczyźni, którym wystarcza raz na miesiąc i to jest chyba problem.
A jak Ci mało, to zainwestuj w wibrator :P

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 20:02:51

Cytat
emaergieo
Kiedyś też miałam faceta z którym dogadywaliśmy się, ale w łóżku było kiepsko-zupełnie inne temperamenty. Przez prawie rok jakoś próbowaliśmy, ale ostatecznie stwierdziliśmy, że nie da się tego w żaden sposób pogodzić i rozstaliśmy się. Dla nas receptą było znalezienie partnerów z którymi dopełniamy się w każdym aspekcie.


u nas jest podobnie, w życiu nawet się dogadujemy, a w łóżku niestety.
To była Wasza wspólna decyzja o rozstaniu?

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 20:18:19

Cytat
chocolissimo90


u nas jest podobnie, w życiu nawet się dogadujemy, a w łóżku niestety.
To była Wasza wspólna decyzja o rozstaniu?


My dogadywaliśmy się świetnie, czuliśmy się ze sobą rewelacyjne do momentu kiedy dochodziło do spraw łóżkowych. Oboje widzieliśmy że jedno z nas było zupełnie niezadowolone. Mimo iż on się starał jak mógł, nie był w stanie mnie zaspokoić. Nie chodzi tu nawet o częstość, ale jakoś nie potrafiliśmy się w tym temacie zgrać. Nie było tej chemii między nami. Przyjaźń wychodziła nam świetnie, ale kiedy miało to iść dalej to byla totalna klapa. Z racji tego dogadywania się daliśmy sobie czas, ale to nie pomogło. Od tego czasu minęło już kilka lat i z tego co wiem to jest z kobietą z którą świetnie im się układa :)

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 20:18:48

Cytat
amelkajazz
Jemu wystarczy "raz" dziennie i to jest problem?
Dziewczyno ogarnij się ;p
Sprawność łóżkowa faceta to nie tylko chęci i widzimisię. Składa się na to mnóstwo czynników zdrowotnych, stres no i tak jak wspomniałaś temperament.
Chociaż mi się wydaje, że wszystko z nim w porządku, bo "raz" dziennie to wcale nie mało. Są mężczyźni, którym wystarcza raz na miesiąc i to jest chyba problem.
A jak Ci mało, to zainwestuj w wibrator :P



sorry, ale do takich przyjemności chcę faceta, a nie jakieś wibratory, gadżety!

on lubi delikatnie, ja bardziej na ostro, mówi, że boi się, że nie bedzie mógł mnie zaspokoic. w życiu nam się układa, natomiast w łóżku niee. Obawiam się, że przez to możemy się rozstać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-27 20:30 przez chocolissimo90.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 20:58:03

nam też średnio w łóżku wychodzi. ale to z mojej winy gdyż ja po prostu chyba nie lubię seksu.. Mój chciałby to robić często a ja w ogóle nie mam na to ochoty - już kilka miesięcy jest bez. i widzę że nieraz jest na mnie zły za to i trochę się o to kłócimy, ale wiem że mimo to mnie kocha i o rozstaniu nie ma mowy z tego powodu.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 21:05:17

Cytat
chocolissimo90
Cytat
truskawka_ang
Co jest nie tak, facet dochodzi, Ty nie, on o to nie dba ani przed swoim orgazmem ani po swoim i tu masz problem, egoiste.

A ile on własciwie ma lat? 18?

Dojrzali mężczyźni mają na względzie jeszcze to, że w łóżku jest też kobieta.


ma 26lat, jestem jego pierwszą partnerka

no to jak facet w tym wiekunie dba o Twoje potrzeby? Bo rozumiem ten watek tak ze on dochodzi a Ty ic z tego nie masz i stad niedosyt.

Cytat
K_atrin
nam też średnio w łóżku wychodzi. ale to z mojej winy gdyż ja po prostu chyba nie lubię seksu.. Mój chciałby to robić często a ja w ogóle nie mam na to ochoty - już kilka miesięcy jest bez. i widzę że nieraz jest na mnie zły za to i trochę się o to kłócimy, ale wiem że mimo to mnie kocha i o rozstaniu nie ma mowy z tego powodu.

Polecam seksuologa, bo problem trzeba rozwiązać. Nie wiesz czy za kilka lat nie wytrzyma i nie znajdzie innej, przewaznie taki jest powód zdrad. Ty nie masz potrzeb, ale on ma i trzeba jakis kompromis wypracować, a nie ze tylko Tobie jest dobrze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-27 21:08 przez truskawka_ang.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 21:11:48

Cytat
K_atrin
nam też średnio w łóżku wychodzi. ale to z mojej winy gdyż ja po prostu chyba nie lubię seksu.. Mój chciałby to robić często a ja w ogóle nie mam na to ochoty - już kilka miesięcy jest bez. i widzę że nieraz jest na mnie zły za to i trochę się o to kłócimy, ale wiem że mimo to mnie kocha i o rozstaniu nie ma mowy z tego powodu.

A nie obawiasz się, że jednak gdzieś to swoje napięcie partner upuszcza? Seks to niesamowita sprawa, więc jeśli twierdzisz, że nie lubisz, to znaczy że coś nie gra. Z partnerem o który wspominałam wcześniej właśnie uznałam że może po prostu nie lubię seksu, na szczęście kilka rozmów z koleżankami zachwiało tym moim przeświadczeniem, że wystarczy że jest dobrze w innych tematach. Mój obecny już wieloletni partner uświadomił mi że seks może być obłędny, tak samo jak wspólne życie, w każdym aspekcie może sprawić że czujemy się bardzo dobrze. Czułości i namiętności niesamowicie pomagają w życiu.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 21:11:56

Cytat
truskawka_ang
no to jak facet w tym wieku nie dba o Twoje potrzeby? Bo rozumiem ten watek tak ze on dochodzi a Ty nic z tego nie masz i stad niedosyt.

dokładnie tak jest. ja mam niedosyt, on szybko dochodzi, później członek jest już cały czas miękkni, nie reaguje na moje zachęty.
Szczerze mówiąc różne myśli chodzą po mojej głowie. Nawet takie, że przez to możemy się rozstać. Wiem, że mnie kocha, ale kwestia seksu, czułości, bliskości jest dla mnie również bardzo ważna. czuję się niespełniona w tym związku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dni płodne