Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 21:19:30

A ja myslę ze stresuje się najbardziej tym ,że oczekujesz więcej i więcej.Napewno czuje się niedowartościowany jako męzczyzna w łożku ,i praktycznie robi to bo ty chcesz a nie ze on chce.Tu będzie największy problem.Może odpuśc sobie daj mu się wykazac daj mu szanse na to by cię zapragnął i marzył o tym by się z tobą kochac.

Myślę ze on robi to bo musi i chce ci sprostać a nie ze tego chce i tu tkwi problem.Wątpię by miał jakąkolwiek przyjemność z takich zblizeń chyba marzy o tym by jak najszybciej się skończyło i żeby miał spokoj.

Swoją drogą czy ty aby nie przesadzasz z tym kilka razy dziennie?:) Nie lepiej żadziej a porządnie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-27 21:25 przez filipekkrol.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 21:25:58

Cytat
filipekkrol
A ja myslę ze stresuje się najbardziej tym ,że oczekujesz więcej i więcej.Napewno czuje się niedowartościowany jako męzczyzna w łożku ,i praktycznie robi to bo ty chcesz a nie ze on chce.Tu będzie największy problem.Może odpuśc sobie daj mu się wykazac daj mu szanse na to by cię zapragnął i marzył o tym by się z tobą kochac.

Myślę ze on robi to bo musi i chce ci sprostać a nie ze tego chce i tu tkwi problem.Wątpię by miał jakąkolwiek przyjemność z takich zblizeń chyba marzy o tym by jak najszybciej się skończyło i żeby miał spokoj.


może coś w tym jest. Ale chciałabym aby moje potrzeby też się liczyły, a nie odbębnić i tyle :( potrezbuję bliskości, czułości, a to wiąże się z seksem.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 21:28:29

Cytat
chocolissimo90
Cytat
filipekkrol
A ja myslę ze stresuje się najbardziej tym ,że oczekujesz więcej i więcej.Napewno czuje się niedowartościowany jako męzczyzna w łożku ,i praktycznie robi to bo ty chcesz a nie ze on chce.Tu będzie największy problem.Może odpuśc sobie daj mu się wykazac daj mu szanse na to by cię zapragnął i marzył o tym by się z tobą kochac.

Myślę ze on robi to bo musi i chce ci sprostać a nie ze tego chce i tu tkwi problem.Wątpię by miał jakąkolwiek przyjemność z takich zblizeń chyba marzy o tym by jak najszybciej się skończyło i żeby miał spokoj.


może coś w tym jest. Ale chciałabym aby moje potrzeby też się liczyły, a nie odbębnić i tyle :( potrezbuję bliskości, czułości, a to wiąże się z seksem.
Jak napisałam powyzje chyba troszkę przesadzasz z tym kilka razy dziennie nie lepiej zadziej a porządnie?Dlatego macie problemy ,daj mu się wykazac zparagnąc cie a na pewno zrobi to tak aby było dobrze .

Odbębnia bo chce mieć szybko swiety spokoj ,daj mu się wykazac poczoc męsko :) Żeby to on cie pragnął zdobywał



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-27 21:29 przez filipekkrol.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 22:29:38

Cytat
chocolissimo90
Cytat
truskawka_ang
no to jak facet w tym wieku nie dba o Twoje potrzeby? Bo rozumiem ten watek tak ze on dochodzi a Ty nic z tego nie masz i stad niedosyt.

dokładnie tak jest. ja mam niedosyt, on szybko dochodzi, później członek jest już cały czas miękkni, nie reaguje na moje zachęty.
Szczerze mówiąc różne myśli chodzą po mojej głowie. Nawet takie, że przez to możemy się rozstać. Wiem, że mnie kocha, ale kwestia seksu, czułości, bliskości jest dla mnie również bardzo ważna. czuję się niespełniona w tym związku.

No to skoro nie potrafi kocac się długo to przynajmniej zanim dojdzie do własciwego stosunku niech cos wiecej bedzie, zebys Ty najpierw doszła.

problemy łóżkowe

27 gru 2014 - 22:38:53

Cytat
filipekkrol
Cytat
chocolissimo90
Cytat
filipekkrol
A ja myslę ze stresuje się najbardziej tym ,że oczekujesz więcej i więcej.Napewno czuje się niedowartościowany jako męzczyzna w łożku ,i praktycznie robi to bo ty chcesz a nie ze on chce.Tu będzie największy problem.Może odpuśc sobie daj mu się wykazac daj mu szanse na to by cię zapragnął i marzył o tym by się z tobą kochac.

Myślę ze on robi to bo musi i chce ci sprostać a nie ze tego chce i tu tkwi problem.Wątpię by miał jakąkolwiek przyjemność z takich zblizeń chyba marzy o tym by jak najszybciej się skończyło i żeby miał spokoj.


może coś w tym jest. Ale chciałabym aby moje potrzeby też się liczyły, a nie odbębnić i tyle :( potrezbuję bliskości, czułości, a to wiąże się z seksem.
Jak napisałam powyzje chyba troszkę przesadzasz z tym kilka razy dziennie nie lepiej zadziej a porządnie?Dlatego macie problemy ,daj mu się wykazac zparagnąc cie a na pewno zrobi to tak aby było dobrze .

Odbębnia bo chce mieć szybko swiety spokoj ,daj mu się wykazac poczoc męsko :) Żeby to on cie pragnął zdobywał


Ale wielokrotnie było tak, że mogłoby być tylko raz, problem w tym, że jest raz, a niekoniecznie dobrze. i stąd mój niedosyt. Próbowaliśmy też tak, że najpierw on mnie pieści, a później stosunek, mimo to seks był krótki. Mimo iż się starał. Takie niedopasowanie w kwestii seksu. Źle mi z tym, i to bardzo.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 5/5

problemy łóżkowe

29 gru 2014 - 14:08:10

Zawsze możecie spróbować poszukać pomocy u seksuologa. Moja koleżanka chodziła z partnerem do pani Moniki Rudy, która przyjmuje w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk w Warszawie. Twierdzi, że im te wizyty pomogły i jest dużo lepiej niż było. Co prawda u nich problemy nie wynikały z częstotliwości stosunków, lecz z czego innego, ale myślę, że nie powinnaś w swojej sytuacji za bardzo wybrzydzać. Bo jeśli specjalista wam nie pomoże, to kto? W przypadku różnych temperamentów czasem ciężko się zgrać, ale nie pozostaje nic innego niż próbowanie. No, ewentualnie możesz też korzystać z wibratora i zadowalać się sama, to w końcu też jest jakieś wyjście i wcale nie najgorsze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dni płodne