Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Brak ochoty na bliskosć

12 sie 2015 - 13:54:59

To jest całkiem normalne. W bardzo wielu związkach nie tylko małżeńskich tak się dzieje. Nie oznacza to przecież, że para się w ogóle nie kocha ale przychodzi taki czas, że brakuje tej ochoty.

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Brak ochoty na bliskosć

08 wrz 2015 - 06:46:47

Ja wiem czy takie normalne.... Sama również jestem w związku małżeńskim ale nadal mamy na siebie ochotę. Jestem zdania,że o związek zawsze trzeba walczyć.Nie poddawać się rutynie, która może zniszczyć związek. Jeśli dba się o różne urozmaicenia oraz o różne gadżety to można zwyciężyć.Sama polecam na przykład wypróbować sobie Sex Elixir. Nie wiem czy o nim słyszeliście ale jest to świetny afrodyzjak. Wyprobowaliśmy jakiś czas temu i na specjalne okazje super !
Czy autorko próbowałaś takich afrodyzjaków?

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Brak ochoty na bliskosć

11 wrz 2015 - 08:08:41

Elvirr a czy aby te afrodyzjaki to nie jest placebo? Sama zastanawiam się nad skorzystaniem ale ciągle jeszcze się trochę waham ;) Możesz mi napisać gdzie to kupowałaś?

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Brak ochoty na bliskosć

15 wrz 2015 - 06:33:03

Nie.Na pewno nie jeset. Szczerze to sama się trochę tego obawiałam na samym poczatku jak brałam ale potem przetestowaliśmy z mężem kiedy sama tego nie widziałam i to kilka razy. Jest to fajne urozmaicenie. Moze nie jest to zabawa na co dzień ale na weekendy oraz inne specjalne okazje jak najbardziej. Kupowałam w sieci. Wpisz sobie sex elixir i na pewno wyskoczy Ci sporo sklepów, w których można to dostać.

Brak ochoty na bliskosć

21 wrz 2015 - 07:04:55

A ja Ci zazdroszczę, że to tylko rutyna. Odkąd pamiętam mój popęd seksualny był praktycznie zerowy. Jeśli już dochodziło jakimś cudem do zbliżenia między mną a facetem modliłam się aby to się jak najszybciej skończyło. Nic nie było w stanie mnie podniecić i nie czułam żadnej przyjemności z seksu a wręcz nudę. Pierwszy raz w życiu dostałam orgazm z facetem, który teraz jest moim mężem. Ale jeśli chodzi o mój popęd to dalej nic się nie zmieniło. próbowałam z tym walczyć ale nie potrafię się zmuszać. Jestem osobą, która najlepiej żyła by bez seksu. Między mną a moim mężem dochodzi do zbliżenia raz na 3 czasem i 6 miesięcy. Kiedyś nawet ginekolog przepisał mi tabletki hormonalne (bo mam dużo problemów z hormonami) i to one są za to wszystko odpowiedzialne. Miały sprawić, że moje libido będzie takie jak u każdej normalnej kobiety, niestety nie pomogło ;x Źle czuję się z tym, że tak rzadko dochodzi między nami do zbliżenia. I nic nie pomaga. Mój mąż mnie rozumie, on sam nie ma aż tak dużej potrzeby ale przykro mi jest kiedy przychodzi moment kiedy on ma ochotę a ja najzwyczajniej w świecie nic z tym nie mogę zrobić ;(

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Brak ochoty na bliskosć

22 wrz 2015 - 12:01:16

Cytat
duszka12
Adelka czy chodzi Ci o ten środek może?
http://sexelixir.pl/
Ja właśnie tego używam :) i faktycznie działa, nawet mój lekarz powiedział, że mogę to brać

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Brak ochoty na bliskosć

08 paź 2015 - 08:16:44

Dokładnie ten środek. Mi poleciła Sex elixir koleżanka, która miała problemy z rutyną w związku.Była u seksuologa i właśnie lekarz jej coś takiego polecił mówiąc,że warto jest wypróbować. Zawsze jet to coś nowego, coś co podnieca. Pewne urozmaicenie życia intymnego tak więc warto jest sobie spróbowac. Jedna buteleczka wystarcza na bardzo długo.
Nie polecam natomiast kupować tanich afrodyzjaków z allegro bo nie działają ;)

Brak ochoty na bliskosć

16 paź 2015 - 19:05:00

Tutaj są całkiem fajne rady na ten temat :) http://imperium-kobiet.pl/rozczarowujacy-seks-jak-ulepszyc-zycie-seksualne.html. Na pewno coś dla siebie znajdziecie :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Brak ochoty na bliskosć

24 paź 2015 - 18:03:44

U mnie to wygląda tak, że poszliśmy na terapię tutaj http://psycholog-ms.pl/poradnia/ Nam to pomogło i polepszyło się nasze życie erotyczne a dodatkowo przepracowaliśmy nasze problemy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rutyna