Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 15:57:50

Pewnie większość mnie zjedzie (i uzna za trolla) ale może ktokolwiek wypowie się na temat. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy założyć sobie konto na portalu randkowym i umówić się tylko na seks. Może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że jestem dziewicą. Trochę się tego boję ale z drugiej strony jak tego nie zrobię to chyba nigdy się nie dowiem jak to wygląda. Poznanie nikogo w realu nie wchodzi w grę. Pewnie pomyślicie że mam coś z głową ale może ktoś coś doradzi...

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 16:04:13

No fakt, pomysł dziwny... Zacznijmy od jednego, bo to chyba w tej historii jest ważne - ile masz lat. Bo każdy inaczej odbierze takie słowa 17 latki a inaczej 30-latki.

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 16:06:32

Prawie 30.

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 16:15:40

hmm cięzki temat, ale jeżeli masz tyle odwagi to moze warto, a w dodatku poznasz ludzi.. moze kogos na stałe?;-) ja poznałam swojego faceta na czacie... i juz 5 lat za nami, slub, dziecko , dom...

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 16:18:12

Skoro masz prawie 30 to ja będąc w Twoim wieku wolałabym chyba pokusić się o numerek ze znajomym niż trafić na jakiegoś zboczeńca z portalu

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 16:37:39

Skoro wychodisz z założenia, że spotkanie w realu nie wchodzi w grę, to nie dziwię się, że nie wychodzi.
Ni bedę się wypowiadac co do seksu z jakimiś zboczencami przez internet, bo to nic mądrego i może zamienić się w coś brutalnego. Ale w sumie nie moja pochwa nie moje ciągoty.
Już lepiej wybierz się na impreze. Albo sprzedaj, przynajmniej jak chcesz się z byle kim to cos z tego bedziesz miała.

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 16:41:32

Cytat
aga_roxi4
Skoro masz prawie 30 to ja będąc w Twoim wieku wolałabym chyba pokusić się o numerek ze znajomym niż trafić na jakiegoś zboczeńca z portalu

Ech, nie mam znajomych płci męskiej.

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 17:04:44

Ok, a dlaczego nie pomyślisz o poszukaniu na tym portalu kogoś do zbudowania związku albo chociaż próby a nie szybkiego numerku?? Chcesz żeby ten sex był fajny i dobry czy żeby w ogole był?

Fakt, szukając kogoś na raz i do tego informując, że jesteś dziewicą jest szansa, że trafisz na jakiegoś wykolejneńca.

Z doświadczenia powiem Ci, że różnica między sexem z przyczyn "higieny umysłu" a z miłości jest gigantyczna.

Większość facetów umawiając się na sex nie będzie się bawiło w romantyczną atmosferę, kompementy i rozkręcanie partnerki... będa liczyli, że z rozpędu w drzwiach już rzucisz się do ich rozporka - a jesteś pewna, że tak od razu zareagujesz na całkiem obcego faceta? Jesteś pewna, że po takim numerku nie będziesz miała "moralniaka" albo chociaż kaca psychicznego i że nie będziesz oczekiwała czułości po i nie zaboli Cię ubranie się po i pojście do domu? Jeżel jesteś pewna, że bedzie dobrze w takim układzie to nie zastanawiaj się - ale jeżeli jeszcze na jakiejś imprezie nie rzuciłaś się na byle kogo to myślę, że masz jednak jakieś hamulce.

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 17:07:50

Cytat
I_Love_Uszlo
Ok, a dlaczego nie pomyślisz o poszukaniu na tym portalu kogoś do zbudowania związku albo chociaż próby a nie szybkiego numerku?? Chcesz żeby ten sex był fajny i dobry czy żeby w ogole był?

Fakt, szukając kogoś na raz i do tego informując, że jesteś dziewicą jest szansa, że trafisz na jakiegoś wykolejneńca.

Z doświadczenia powiem Ci, że różnica między sexem z przyczyn "higieny umysłu" a z miłości jest gigantyczna.

Większość facetów umawiając się na sex nie będzie się bawiło w romantyczną atmosferę, kompementy i rozkręcanie partnerki... będa liczyli, że z rozpędu w drzwiach już rzucisz się do ich rozporka - a jesteś pewna, że tak od razu zareagujesz na całkiem obcego faceta? Jesteś pewna, że po takim numerku nie będziesz miała "moralniaka" albo chociaż kaca psychicznego i że nie będziesz oczekiwała czułości po i nie zaboli Cię ubranie się po i pojście do domu? Jeżel jesteś pewna, że bedzie dobrze w takim układzie to nie zastanawiaj się - ale jeżeli jeszcze na jakiejś imprezie nie rzuciłaś się na byle kogo to myślę, że masz jednak jakieś hamulce.

Oczywiście że wolałabym żeby inaczej to wyglądało ale nikt nie chce się ze mną umówić na randkę.
Właśnie nie mam tej pewności że będę dobrze się czuła w takiej sytuacji, ale nie mam innego pomysłu jakbym mogła zaspokoić swoją ciekawość.

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 17:15:41

Cytat
0ddajnick
Cytat
aga_roxi4
Skoro masz prawie 30 to ja będąc w Twoim wieku wolałabym chyba pokusić się o numerek ze znajomym niż trafić na jakiegoś zboczeńca z portalu

Ech, nie mam znajomych płci męskiej.
Jesteśmy w podobnym wieku i ja osobiście wolałabym pójść z koleżankami do klubu i tam zaszaleć niż umawiać się z jakimś obleśmakiem z netu

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 17:25:45

Cytat
aga_roxi4
Cytat
0ddajnick
Cytat
aga_roxi4
Skoro masz prawie 30 to ja będąc w Twoim wieku wolałabym chyba pokusić się o numerek ze znajomym niż trafić na jakiegoś zboczeńca z portalu

Ech, nie mam znajomych płci męskiej.
Jesteśmy w podobnym wieku i ja osobiście wolałabym pójść z koleżankami do klubu i tam zaszaleć niż umawiać się z jakimś obleśmakiem z netu

Czym się rożni obleśniak z klubu z obleśniakiem z netu (po za tym, że to często Ci sami faceci)?? Powiem Ci, że ja dla odmiany nie wyobrażam sobie całkowicie iść do klubu przyssać się do jakiegoś całkiem przypadkowego faceta a w locie do jego mieszkania rzucić mu "wiesz jestem dziewicą' kiedy On już sobie wizualizuje te szaleństwa w kuchni, na stole, pod prysznicem i inne takie... Wydaje mi się, że takie szaleństwa to już jak się trochę w tematach łóżkowych przerobiło i czasem ma się po prostu ochotę na "mięso". W necie chyba większa szansa na przegadanie kilku wieczorów na necie i wtedy mu powiedzieć w międzyczasie - no wiesz, fajnie, ale jestem dziewicą i niewiele umiem - jak będzie liczy na harce na fujarce to odpuści a jak trafi się taki co to mu się w życiu nie poukładało a potrzeby ma to a noż mu się pokłady czułości otworzą.

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 22:47:56

Cytat
aga_roxi4
Cytat
0ddajnick
Cytat
aga_roxi4
Skoro masz prawie 30 to ja będąc w Twoim wieku wolałabym chyba pokusić się o numerek ze znajomym niż trafić na jakiegoś zboczeńca z portalu

Ech, nie mam znajomych płci męskiej.
Jesteśmy w podobnym wieku i ja osobiście wolałabym pójść z koleżankami do klubu i tam zaszaleć niż umawiać się z jakimś obleśmakiem z netu

Dla mnie to prawie to samo. Zresztą w klubach nie mam zbytniego powodzenia, więc mogłoby to być niewykonalne...

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 23:00:22

Myślę, że będziesz tego żałować, bo jeśli ma być to ktoś przypadkowy to masz ogromne szanse na zrażenie się do seksu. Nie ma się do czego spieszyć, zapewniam, zwłaszcza, jeśli seksu nie połączysz z uczuciem. Banalne i naiwne? Może, ale wg mnie tak to działa.

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 23:35:55

Nikt się z Tobą nie chce umówić na randkę... Ale czy to od razu musi być randka? Nie od razu Rzym zbudowano... Czasami zwykle kumpelskie spotkania z kolega z pracy mogą przerodzić się w coś większego.
Załóż sobie ten profil i poszukaj kogoś do wspólnego spędzania czasu, do wspólnych rozmów...a seks przyjdzie z czasem.

Seks jako sport a seks plus uczucie do tej drugiej osoby, to są rzeczy nie do porównania...

Przemysl jeszcze swoją decyzję, żebyś nie żałowała jej po czasie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIETYPOWE PYTANIE