Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

dziewictwo a portal randkowy

08 lis 2014 - 23:46:09

W całej rozciągłości popieram wypowiedź MariaAvaria.

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 00:43:07

Cytat
MariaAvaria
Nikt się z Tobą nie chce umówić na randkę... Ale czy to od razu musi być randka? Nie od razu Rzym zbudowano... Czasami zwykle kumpelskie spotkania z kolega z pracy mogą przerodzić się w coś większego.
Załóż sobie ten profil i poszukaj kogoś do wspólnego spędzania czasu, do wspólnych rozmów...a seks przyjdzie z czasem.

Seks jako sport a seks plus uczucie do tej drugiej osoby, to są rzeczy nie do porównania...

Przemysl jeszcze swoją decyzję, żebyś nie żałowała jej po czasie...

Na kumpelskie spotkanie chyba też nie mam co liczyć, nie mam znajomych płci męskiej, nie spędzam czasu z mężczyznami.

Mam profil ale nikt nie jest chętny na bliższe poznanie mojej osoby :(

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 02:06:21

Cytat
0ddajnick

Na kumpelskie spotkanie chyba też nie mam co liczyć, nie mam znajomych płci męskiej, nie spędzam czasu z mężczyznami.

Mam profil ale nikt nie jest chętny na bliższe poznanie mojej osoby :(

Ale siedzisz na tym portalu od dwóch dni, tygodni czy od roku?? Czasem też warto samej napisać do kogoś (czasem i 100 osób) a nie czekać... Tylko może nie koniecznie "cześć co u Ciebie" itp teksty.


I to co już napisała jedna z dziewczyn - nawet jak się spotkasz z facetem z portalu to może nie koniecznie traktuj to jako jako pierwszą randkę i nie planuj kolejnych tylko potraktuj to jako poznanie nowej osoby i fajne spędzenie czasu a co i czy będzie coś dalej to już życie zweryfikuje (i desperacja, bo panowie wyczuwają desperację u Pań lepiej niż cokolwiek).

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 12:27:24

Nie masz znajomych płci męskiej...a masz koleżanki? Wyjdź gdzieś z nimi, nie zamykaj się w domu, bo nie samym internetem człowiek żyje. Nowych ludzi poznaje się zazwyczaj przez znajomych, wiec wyjdź do ludzi... Umów się z kolezanka na kawę. Zorganizujcie jakieś spotkanie w większym gronie. Niech wezmą swoich znajomych i może akurat wśród nich będzie ktoś z kim mogłabyś poznać się bliżej...

Jeszcze zastanawia mnie jedna rzecz... Czemu Ty nie masz znajomych? Jesteś zamknięta w sobie? Boisz się ludzi? O co chodzi?
Co robisz w życiu?

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 12:34:20

masz samochód? Psuj go regularnie i objeżdżaj wszystkie zakłady aż trafisz na fajnego i chętnego do pomocy mechanikacheers

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 12:41:24

Cytat
alicja70
masz samochód? Psuj go regularnie i objeżdżaj wszystkie zakłady aż trafisz na fajnego i chętnego do pomocy mechanikacheers

Mogę oddać swoją furę, psuje się regularnie bez mojej pomocy.

Jeśli jest ci potrzebne autorko, żeby ktoś cię przeleciał, to proszę bardzo. Skoro jednak piszesz, że nie ma zainteresowania twoją osobą, to jaką masz pewność, że koleś z którym się umówisz będzie chciał się z tobą przespać? Może też ucieknie z krzykiem?

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 12:57:41

Ja bym czegos takiego nie zrobiła, już chyba lepiej się puścić w dyskotece. Internet jest pełen dziwnych i nienormalnych ludzi ;) A czemu znajomych nie masz to i mnie ciekawi, co, zakonnicą jesteś?

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 20:30:00

Cytat
MariaAvaria
Nie masz znajomych płci męskiej...a masz koleżanki? Wyjdź gdzieś z nimi, nie zamykaj się w domu, bo nie samym internetem człowiek żyje. Nowych ludzi poznaje się zazwyczaj przez znajomych, wiec wyjdź do ludzi... Umów się z kolezanka na kawę. Zorganizujcie jakieś spotkanie w większym gronie. Niech wezmą swoich znajomych i może akurat wśród nich będzie ktoś z kim mogłabyś poznać się bliżej...

Jeszcze zastanawia mnie jedna rzecz... Czemu Ty nie masz znajomych? Jesteś zamknięta w sobie? Boisz się ludzi? O co chodzi?
Co robisz w życiu?

Koleżanki mam, znam wszystkich ich znajomych. Często wychodzę z domu ale nigdy mi się nie zdarzyło żeby jakiś facet chciał ze mną zawrzeć jakąkolwiek znajomość.
Nie boję się ludzi, po prostu faceci trzymają się ode mnie z daleka.

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 22:34:43

A zastanawiałas się dlaczego trzymają się od Ciebie z daleka? Może sprawisz wrażenie zamkniętej w sobie...albo wręcz przeciwnie - za bardzo pewnej siebie?

dziewictwo a portal randkowy

09 lis 2014 - 22:43:04

Cytat
Maggie-78
Myślę, że będziesz tego żałować, bo jeśli ma być to ktoś przypadkowy to masz ogromne szanse na zrażenie się do seksu. Nie ma się do czego spieszyć, zapewniam, zwłaszcza, jeśli seksu nie połączysz z uczuciem. Banalne i naiwne? Może, ale wg mnie tak to działa.
tak samo myślę-po takim numerku bez żadnego uczucia -będziesz długo czuła niesmak z tej przygody.

dziewictwo a portal randkowy

10 lis 2014 - 00:38:55

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-10 11:14 przez pixxi.

dziewictwo a portal randkowy

10 lis 2014 - 05:19:52

Pierwszy raz z kimś zupełnie obcym po kim nie wiadomo czego się spodziewać? Dość ryzykowne. Obojętnie czy z internetu czy w realu.

dziewictwo a portal randkowy

10 lis 2014 - 07:17:54

Pisałąs ze nie chcesz spotkać się w realu ale przecież jak poznasz na necie to również będziesz się musiała w realu spotkać.Chyba ze chcesz poznac kogo przez neta ,pokazac swoje zdjecie ,i liczyc na to ze nie ucieknie .Z drugiej strony możesz trafic naprawdę na jakiegoś dewianta ,bo zapewne dasz do zrozumienia ze chodzi ci tylko o sex.Ja mysle ze to zły pomysł,moze rozjerzyj się w okól może jest ktoś komu się podobasz,moze zmien swoje nastawienie do świata:) Ale oczyiwscie zrobisz jak zechcesz ,a życzę ci powodzenia.

Cytat
pixxi
Cytat
MariaAvaria
A zastanawiałas się dlaczego trzymają się od Ciebie z daleka? Może sprawisz wrażenie zamkniętej w sobie...albo wręcz przeciwnie - za bardzo pewnej siebie?

Wydaje mi się (ale nie wiem bo przecież nie widzę siebie jako osoba postronna :P) że albo postrzegają mnie za nadmiernie nieśmiałą albo jako osobę zadzierającą nosa. Tylko to pierwsze jest prawdą. No i nie jestem atrakcyjna fizycznie więc wyglądem też nie przyciągam.
Jestes niesmiała a chcesz się spotkać i przespać z nieznajomym gościem ?W dodatku będąc dziewicą?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-10 07:21 przez filipekkrol.

dziewictwo a portal randkowy

10 lis 2014 - 07:44:30

Dziwny jest ten świat, masz 30-tkę a zachowujesz się jak dziecko. Iść do łóżka z byle kim po to tylko żeby zobaczyć jak to jest - beznadzieja. Masz wogóle odrobinę szacunku do siebie .....? Już teraz wiesz że nigdy nie spotkasz nikogo kto się Tobą zainteresuje na poważnie i wtedy będziesz miała fajny seks, to najpierw lecz się z kompleksów. Bo z taką zakompleksioną wszystko będzie trudne.
Coś nieormalnego, nie ważne jak to będzie wyglądało, nie ważne z kim, nie ważne jak ta osoba Cię potraktuje ani czym ewentualnie zarazi. Ważne żeby zaliczyć i mieć to z głowy.....?

dziewictwo a portal randkowy

10 lis 2014 - 11:09:17

Cytat
evelina77
Dziwny jest ten świat, masz 30-tkę a zachowujesz się jak dziecko. Iść do łóżka z byle kim po to tylko żeby zobaczyć jak to jest - beznadzieja. Masz wogóle odrobinę szacunku do siebie .....? Już teraz wiesz że nigdy nie spotkasz nikogo kto się Tobą zainteresuje na poważnie i wtedy będziesz miała fajny seks, to najpierw lecz się z kompleksów. Bo z taką zakompleksioną wszystko będzie trudne.
Coś nieormalnego, nie ważne jak to będzie wyglądało, nie ważne z kim, nie ważne jak ta osoba Cię potraktuje ani czym ewentualnie zarazi. Ważne żeby zaliczyć i mieć to z głowy.....?

Po prostu nie chcę zostać dziewicą do końca życia, chcę zobaczyć jak to wygląda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIETYPOWE PYTANIE