Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 19:44:23

Hej, mam do Was takie osobiste pytanie. Szczerze to dla mnie trochę krępujące bo wcześniej z niczym takim się nie spotkałam. Słyszałam o kobiecym wytrysku ale osobiście nigdy go nie przeżyłam.

Może od początku, lat 26 rozwiedziona, matka 2 dzieci. Jakieś 3 miesiące temu poznałam faceta, ponieważ pracuje w delegacji kontakt raczej ograniczony w sensie możliwości spotkań, ale nadrabiamy pisaniem dziesiątek smsów i godzinami rozmów. Spotkaliśmy się już kilka razy ale dopiero na ostatnim spotkaniu doszło do czegoś więcej. No i drogie koleżanki byłam w lekkim szoku... w życiu z poprzednimi partnerami (w tym z mężem) nie miałam orgazmu a tu nagle mało tego, że przeżyłam swój pierwszy w życiu orgazm to jeszcze miałam wytrysk... Było mi głupio na początku a gdy padło pytanie z jego strony czy często miewam takie orgazmy myślałam, że spłonę ze wstydu. Później usłyszałam, że dla niego to było bardzo przyjemne i wie, że sprawił mi przyjemność co go ogromnie cieszy.Przez cała noc miałam tak jeszcze 3 razy ale ten pierwszy był chyba najlepszy bo sie go nie spodziewałam zupełnie.

I tu moje pytanie do Was drogie Panie. Czy miewacie wytryski? jesli tak czy jest to za każdym razem i czy przy jakiejś konkretnej pozycji?

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 19:56:44

ja nie mam, ale chętnie poczytam co dziewczyny piszą :)

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 20:18:00

oj też nie miałam ale ciekawa jestem jak częste to zjawisko...A może wynikło to u Ciebie z długiej abstynencji? Albo w końcu trafiłaś na tego właściwego partnera który Cie rozbudził do granic możliwości......

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 20:29:05

Miewam :)
nie za każdym razem i nie spostrzegłam też w jakiej pozycji dokładnie, ale zdarzają się :)

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 20:31:46

Ja słyszałam, że bardzo mało kobiet może się poszczycić takim orgazmem. Tak samo jak wewnętrznym. :( Nie wiem od czego to zależy. Zawsze chciałam przeżyć taki ale nigdy nie miałam szczęścia. :P

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 20:32:30

Z bylym nigdy nic nie poczulam.mimo ze mial w spodniach co nieco.z obecnym mam orgazmy lechtaczkowe.i przy nich niekiedy mam damski wytrysk.

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 20:56:21

przeżyłam raz
dawno temu
sytuacja była okropnie krępująca...
chłopak nagle podnosi głowe i się śmieje że się zesikałam
nigdy takiego wstydu nie czułam

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 20:56:29

Mysle ze chodzi o to ze dobrze trafilam, facet wie co i jak zrobic zeby bylo dobrze ;)
myslalam ze juz nikt sie nie wypowie ;) temat troche krepujacy ale mnie ciekawi

Cytat
afrah84
przeżyłam raz
dawno temu
sytuacja była okropnie krępująca...
chłopak nagle podnosi głowe i się śmieje że się zesikałam
nigdy takiego wstydu nie czułam

widac nie wiedzial ze to wytrysk hehe niektorzy podobno tak reaguja ale jedno z drugim z tego co czytalam nie ma nic wspolnego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-31 20:58 przez missy23.

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 21:05:24

Powinnaś unosić się ze szczescia;)

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 21:15:51

Miałam, daawno temu, pamiętam to były początki z moim facetem :) Dla mnie to było mega krępujące, a dla niego odwrotnie- podniecające. Od tego czasu zdarzyło mi się może jeszcze ze 2-3 razy. Mój facet marzy o powtórce, a mnie to obojętne, na brak orgazmu nigdy nie narzekam, uda się to uda- nie to nie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-31 21:16 przez helyanwe.

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 21:19:56

a ja miałam i chłopak wiedział co jest grane i eee ...był raczej dumny z siebie że taki dobry jest ..

Żeby do tego doszło kobieta musi być rozluźniona i pewna siebie zero wstydu bo to przynosi niepokój czyli podświadome spięcie no i sport też robi swoje bo to wszystko to są przecież mięśnie a gdy dochodzi już do orgazmu to kobitki poczytajcie - wszystkie mięśnie są napięte na maksa przez krótką chwilę

Mojego czasami skurcz chwytał w nodze a czasami w podbrzuszu - braki magnezu

Nie ma się czego wstydzić normalna ludzka rzecz , ja nie wyobrażam sobie związku bez dobrego sexu .

Dużo daje dobry wstęp, jak kobieta jest podniecona to też jest inaczej niż jak się za przeproszeniem nadstawi facetowi na 5min ;/ z zerową satysfakcją - tak nie powinno być , to już jest egoizm ze strony faceta

sport

i wiedza , niestety kobitki mają ciężej dlatego dużo poczytajcie sobie na necie jak sobie pomóc NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ


Dbajcie o siebie , szanujcie się i czerpcie z tego przyjemność taką jaką się powinno

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 21:37:16

Cytat
Nicolx
a ja miałam i chłopak wiedział co jest grane i eee ...był raczej dumny z siebie że taki dobry jest ..

Żeby do tego doszło kobieta musi być rozluźniona i pewna siebie zero wstydu bo to przynosi niepokój czyli podświadome spięcie no i sport też robi swoje bo to wszystko to są przecież mięśnie a gdy dochodzi już do orgazmu to kobitki poczytajcie - wszystkie mięśnie są napięte na maksa przez krótką chwilę

Mojego czasami skurcz chwytał w nodze a czasami w podbrzuszu - braki magnezu

Nie ma się czego wstydzić normalna ludzka rzecz , ja nie wyobrażam sobie związku bez dobrego sexu .

Dużo daje dobry wstęp, jak kobieta jest podniecona to też jest inaczej niż jak się za przeproszeniem nadstawi facetowi na 5min ;/ z zerową satysfakcją - tak nie powinno być , to już jest egoizm ze strony faceta

sport

i wiedza , niestety kobitki mają ciężej dlatego dużo poczytajcie sobie na necie jak sobie pomóc NIE MA SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ


Dbajcie o siebie , szanujcie się i czerpcie z tego przyjemność taką jaką się powinno
Zgadzam sie z Toba w 100 procentach... przede wszystkim trzeba zaakceptowac swoje cialo i rozluznic sie... ja cale zycie bylam spieta bo tak zle tak niedobrze ale widac i w moim przypadku sie udalo i to pierwszy raz ppo dlugiej przerwie wlasnie moze tez dzieki temu ze bylam spragniona bliskosci no i sexu. Szczerze to w zyciu nie czulam nic przyjemniejszego pomimo ze tak jak mowilam troche mnie to skrepowalo ale skoro partner jest zadowolony i domaga sie wiecej to chyba nie trzeba sie tym przejmowac tylko cieszyc i korzystac ;)

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 21:56:39

tak masz rację
TRZEBA W PEŁNI AKCEPTOWAĆ SWOJE CIAŁO
jeśli tak nie jest to na co czekamy kobitki ??!!

Nikt za nas nie schudnie, nie pozbędzie się naszych ubzduranych różnych kompleków a tłumaczenie a bo ciąża itd już przeszło do prehistorii albo że rozstępy ja też je mam i co z tego - nie słyszałyście że to są tygrysie paski które upiększają ciało i tworzą nas wyjątkowymi i silnymi :D :D

brać się za siebie a nie marudzić albo ciastka wpierniczać siedząc i pisząc na szafiarence czekając az któraś z dziewczyn machnie różdżką ;/ i rozwiąże nasze problemy

Mamy XXI wiek kobiety i tyle w necie jest porad na różne problemy ale nikt za nas się nie ruszy ...Jeśli jest problem z sexem i nie czujemy się w pełni dobrze to znajdźmy przyczynę - czy to są nasze wewnętrzne kompleksy- wstydzenie się swojego ciała czy jeszcze inny problem ale zauważcie że wszystko siedzi w głowie - nasze nastawienie
Jeśli zależy nam aby czuć sie dobrze to róbmy coś w tym kierunku a nie siedzieć i czekać az ktoś da nam czarodziejski przepis dzięki któremu się nie ruszymy, nie zmęczymy a będziemy w pełni usatysfakcjonowane - TAK SIĘ NIE DA - niestety

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 22:08:16

Nigdy nie miałam ale sama nie wiem czy chciałabym mieć.. pewnie by mi bylo wstyd strasznie jak to wczesniej dziewczyny pisały

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 22:25:05

orgazm z wytryskiem jest inny, są inne odczucia , jest tysiąc razy lepszy i nie zdajesz sobie sprawy z wytrysku :)

Jeśli masz partnera na poważnie przy którym czujesz się bezpieczna i spokojna a przy sexie nie wstydzicie się siebie, jesteście pewni siebie na tyle że umiecie się tez dobrze przy tym bawić bez skrępowania to , nie jest żaden wstyd ipowiem Ci to co ja kiedyś usłyszałam

'' Dla faceta to coś w rodzaju komplementu , potwierdzenie jaki jest dobry''

myślisz że dlaczego facet jest zły i jest mu przykro jak dowie się że jego kobieta udawała orgazm ...bo odczuwa to jako swoje upokorzenie że nie dał rady on jako facet zaspokoić swojej kobiety a to że kłamała i się nie przyznała schodzi na drugi plan.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewictwo a portal randkowy