Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 22:41:20

Nicolx z tego co wiem nie każda kobieta jest zdolna doświadczyć takiego orgazmu, podobnie jak podczas stosunku analnego.....A Ty się rozpisałaś tak, że wynika z tego iż kobiety które go nie miały są zakompleksione, niewystarczająco rozluźnione podczas seksu, nieświadome swojego ciała, niedouczone w tematyce seksu i uprawiają za mało sportu......To że się nie miało takiego orgazmu nie oznacza że czyjś seks nie jest dla niego satysfakcjonujący......Nie pisze tu konkretnie o sobie ale o ogóle, bo o ogóle się wypowiadałaś......

wytrysk u kobiety

31 paź 2014 - 23:36:54

zareagowałaś jakbyś poczuła się urażona..

nie chodziło mi aby kogoś tutaj obrażać bądź krytykować wręcz przeciwnie , aby zachęcać i motywować kobiety które nie czują pełnej satysfakcji aby to zmieniły bo to od nich zależy

pisałam ogólnie o kobietach które nie są usatysfakcjonowane w 100% i chciałyby czegoś więcej , że coś jest nie tak i nie tak to sobie wyobrażały a siedzą i nic z tym nie robią , nie chce im się starać aby to zmienić...


Każda kobieta jest zdolna do przeżycia czegoś głębszego ale to tylko od nich zależy dużo kobiet ma blokadę a niektóre muszą się też tego nauczyć ... inne znów przywiązują zbyt dużą uwagę właśnie do tego i nie są rozluźnione bo albo że się wstydzą albo myślą kiedy w końcu
Jak napisałam tego trzeba się czasami nauczyć i wszystko jest w głowie

Nie wiem czy wiesz że są organizowane spotkania grupy kobiet którym przewodniczy Pani sexuolog i uczy kobiety poprzez różne metody w tym ćwiczenia jak osiągnąć orgazm w najwyższym stadium i jak wyzbyć się uprzedzeń w sypialni aby osiągnąc to

Nie pisałam że kobiety które nie miały wytrysku są zakompleksione itd
Chodziło mi o to że niektóre kobiety chcą czegoś więcej i świadomie o tym mówią piszą ale są zbyt skrępowane też żeby przeżyć coś głebszego bo za dużą uwagę przykuwają do wszelakich innych rzeczy i też skupiają się na tym żeby facetowi było dobrze a one się dopasują :(

Są też kobiety którym po prostu wystarczy tak jak mają..


A swoją drogą fajne zdjęcie co nie .. :D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-31 23:39 przez Nicolx.

wytrysk u kobiety

01 lis 2014 - 15:24:17

Co do kkmpleksow to owszem sa one w stanie odwrocic uwage kobiety od tego co moze osiagnac w lozku... wiem bo sama tak mialam. Mam 170cm wzrostu waze 60kg generalnie nie powinnam sie czepiac kazdy mi mkwi ze swjetnie wygladam po 2 dzieci ze nie jedna chcialaby miec taka figure ale ja ciagle widze tylko moje rozstepy cellulit maly biust i ie umiem sie cieszyc... tzn mam nadzieje ze teraz bedzie juz inaczej. Wiem ze wiele zalezy od partnera. Ja przez caly okres naszej krotkiej znajomosci uslyszalam tyle pieknych slow i komplementow ze chyba moj maz przez 9 lat zwiazku mi tyle nie powiedzial. Teraz czuje sie o wiele lepiej i efekty widac w lozku. Staram sie akceptowac siebie i chce czerpac z tego wiele satysfakcji.

p.s. wczoraj znowu byl taki orgazm ;);)
mam nadzieję ze to poczatek ;)

wytrysk u kobiety

10 lis 2014 - 20:45:34

Kiedyś wpadłam w męską dyskusję na ten temat - mam kupli z czasów LO którzy chyba nadal nie zauważyli, że jestem dziewczyną ;) [co ma swoje plusy].

I powiem tak: jak siedziało ich tam 5 to 2 powiedziało, że to by było WOW, 2 powiedziało, że ich by taka sytuacja skrępowała a jeden, że w sumie to nie wie o czym Oni mówią. [już wie, tylko zmieszał się troszkę jak sprawdził sobie na "portalu branżowym"].

Dla nas to ekstra przyjemność (pod warunkiem, że akceptujemy siebie) ale sporo też zależy od reakcji Pana po takim wydarzeniu. Jak trafimy na takiego dla którego to 7 niebo to nic tylko korzystać, korzystać i jeszcze raz korzystać, ale... (to "ale" spowodowali moi koledzy wyprowadzając mnie tego wieczoru z kilku błędów - dodam, że mamy po ponad 30 lat, niektórzy rodziny i wiele szaleństw już za sobą)

Trochę byłam zdziwiona, bo chłopaki jawili mi się jako "co to nie oni" i "czego to by się nie chciało zrobić" ale jak już zeszli z etapu żartów to tak całkiem na poważnie uświadomili mi jedno... oni też nie muszą chcieć wszystkiego. Znam dziewczyny które mówią: "wytrysk absolutnie nie na mnie - niech w chusteczkę łapie", takie u których myśl o sexie oralnym wywołuje zwrot obiadu i w sumie przestałam nagle wychodzić z założenia (bo takie miałam), że każdy facet kwiknie z radości z tego powodu.

I w ten sposób mając 30 lat dowiedziałam się, że: nie każdy facet lubi pieścić kobietę oralnie, nie każdy fantazjuje o sexie analnym, nie każdy ma ochotę na dziki sex na tylnym siedzeniu i co logiczne nie każdy ma ochotę na taki finał a tak - i nie każdy marzy o 2 dziewczynach w łóżku... A najbardziej ustabilizowany życiowo kolega doszedł do wniosku, że co poszalał to poszalał ale najbardziej to mu się podoba taki całkiem zwykły małżeński sex...

Missy - a Ty korzystaj ile wlezie i ciesz się tym co masz :D

wytrysk u kobiety

26 lis 2014 - 17:46:43

ja ostatnio miałam :D ciekawe doznanie, ale chyba tak niekiedy się zdarza

wytrysk u kobiety

29 lis 2014 - 15:53:13

Cytat
afrah84
przeżyłam raz
dawno temu
sytuacja była okropnie krępująca...
chłopak nagle podnosi głowe i się śmieje że się zesikałam
nigdy takiego wstydu nie czułam

Ja mam orgazm, ale na szczęście nie z wytryskiem. Piszę na szczęście, bo też uważam że byłoby to krępujące. Źle bym się czuła żeby miało się ze mnie aż lać w momencie gdy się kochamy... Normalny orgazm mi wystarczy. Ale dobrze, że Twój partner dobrze zareagował.

pozdrawiam.

wytrysk u kobiety

29 lis 2014 - 16:29:26

w moim odczuciu orgazm z wytryskiem nie jest wcale mocniejszy niż 'zwykły'. Miewam orgazmy na 100% i takie na 80%, wytrysk nie jest regułą.
Krępujące? Dlaczego? Jakbym miała 17 lat i miała niedoświadczonego, 17letniego 'faceta' którego znam od kilku miesięcy, to może. Ale przy poważnym, dorosłym facecie w dodatku gdy to stały partner ?

wytrysk u kobiety

10 sty 2015 - 00:16:31

Cytat
lilidel
Ja słyszałam, że bardzo mało kobiet może się poszczycić takim orgazmem. Tak samo jak wewnętrznym. :( Nie wiem od czego to zależy. Zawsze chciałam przeżyć taki ale nigdy nie miałam szczęścia. :P

To chyba należę do rzadkości bo przeżyłam jedno i drugie ;)

wytrysk u kobiety

24 lip 2015 - 20:52:00

Miałam dwa razy:) Dla mnie najprzyjemniejsza rzecz! Chłopak miał meeeega satysfakcję i strasznie go to podniecało:) Nie rozumiem tylko, czego się w tej sytuacji wstydzić?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewictwo a portal randkowy