Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciaoo !

13 paź 2014 - 16:21:33

Może nie powinnam tutaj poruszać takich tematów, ale jestem ciekawa ! :D
Jak u Was wygląda gra wstępna, czy zawsze wychodzi od Was czy od partnera/partnerki ? Urozmaicacie ją jakoś ?!
No i oczywiście jaka jest wasza ulubiona pozycja ;D

Ciaoo !

13 paź 2014 - 16:27:18

Facet ciagnie mnie za wlosy do lozka.wtedy wiem ze bede brana.byle jak byle szybko bo mam wazniejsze rzeczy :-)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Ciaoo !

13 paź 2014 - 18:38:03

zauważyłyście jak wiele osób tutaj interesuje czyjeś życie intymne? nie wiem, może jestem INNA, ale mnie kompletnie nie interesuje kto co robi w łóżku, jak i z kim ;) serio Was tak to ciekawi?

Ciaoo !

13 paź 2014 - 18:58:28

Cytat
xanthina
zauważyłyście jak wiele osób tutaj interesuje czyjeś życie intymne? nie wiem, może jestem INNA, ale mnie kompletnie nie interesuje kto co robi w łóżku, jak i z kim ;) serio Was tak to ciekawi?
samo to mnie nie dziwi jakos bardzo - zawsze mozna sie zainspirowac i sprobowac czegos nowego. ale zawsze takie tematy zaczynaja osoby majace najwyzej kilkanascie napisanych postow, same o sobie nie napisza, ale oczekuja, ze ktos im bedzie odpowiadal

Ciaoo !

13 paź 2014 - 19:29:38

Cytat
xanthina
zauważyłyście jak wiele osób tutaj interesuje czyjeś życie intymne? nie wiem, może jestem INNA, ale mnie kompletnie nie interesuje kto co robi w łóżku, jak i z kim ;) serio Was tak to ciekawi?

Niech każdy robi co chcę i jak chcę tańczy Mnie też jakoś szczególnie intymne sprawy innych nie interesują.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 17:13 przez Marina92.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z seksem