Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Od czego zależy jakość seksu? :)

06 paź 2014 - 21:27:38

Od dawna się nad tym zastanawiam i powiedźcie mi od czego zależy ze seks z jednym partnerem jest nijaki a z innym jest nieziemski. Z poprzednim facetem, a byłam z nim dwa lata nie doszłam podczas seksu ani raz, nigdy z nim nie miałam orgazmu, możecie nie wierzyć, ale tak było i nie wiem dlaczego? Od zego to mogło zależeć. A teraz z obecnym dopiero zrozumiałam co to jest niesamowity, prawdziwy seks, jakieś 4 orgazmy podczas jednego stosunku :) I może też macie, miałyście podobnie? Dlaczego się tak dzieje?

Od czego zależy jakość seksu? :)

06 paź 2014 - 21:40:26

mam dokładnie tak samo i również nie wiem od czego to zależy :D

Od czego zależy jakość seksu? :)

06 paź 2014 - 21:58:58

Dopasowanie to podstawa sukcesu.

Od czego zależy jakość seksu? :)

13 paź 2015 - 18:23:07

Mi się wydaje, że to zależy od podejścia, dojrzałości faceta. Jeśli facet skupia się na Tobie by Ciebie zaspokoić to wówczas jest dobrze, a jak facet myśli tylko o swoich potrzebach to nie jest fajnie.

Od czego zależy jakość seksu? :)

13 paź 2015 - 18:47:16

Wiele zależy od preferencji partnerów, czy pociągają się mocno wzajemnie.... Co każdego z nich pociąga i czy jest w stanie to zapewnić drugiemu... Od warunków fizycznych dwojga ludzi.. Od atmosfery panującej w czasie zbliżenia... Myślę że jest wiele czynników które na to wpływają....

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Od czego zależy jakość seksu? :)

20 paź 2015 - 11:53:25

Od temperamentów. W łóżku może być ciężko jeżeli jedno z was ma wysoki temperament, duże zapotrzebowanie na bliskość, a drugie nie odczuwa takiej potrzeby.
Kolejna sprawa to warto urozmaicać sex - chociażby jakimiś erotycznymi ciuszkami, gadżetami, zabawami.
Ważne aby nie wiało w sypialni nudą, bo wtedy łatwo o zniechęcenie.

Od czego zależy jakość seksu? :)

20 paź 2015 - 12:22:22

1) chemia
2) trafienie na właściwą osobę
3) doświadczenie faceta - dużo może się nauczyć z filmów ;)|
4) temperament faceta - jeśli ma na seks ochotę, to też stara się zadowolić patnerke, nie mysli tylko o tym, żeby dojść.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

seks - od czego zależy