Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej że ho ! ;)
Tak jak kiedyś pisałam , wraz z moim lubym planujemy ślub za dwa lata :D
Otóż jestem ogromnie napalona chciała bym już mieć konkretną datę , salę , no i wogolę :D
Jednak mój ostatnio wogóle o tym nie wspomina, a jeżeli dojdzie do rozmowy, to mruknie coś pod nosem i koniec tematu :(
Dać sobie spokój czy samej zaczać już coś planować :D


HELP ME ! :d

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-25 14:23 przez ninuskaa.

Cytat
ninuskaa
Hej że ho ! ;)
Tak jak kiedyś pisałam , wraz z moim lubym planujemy ślub za dwa lata :D

Chyba sama go , sobie planujesz .

Hej ho!

Nie planowałabym sama. Może to Ty tylko chcesz a jemu nie zależy? Może Ci tylko tak kiedyś wspomniał a nie myśli jeszcze na poważnie..

Nie napalaj się. To jest WASZ ślub, nie tylko Twój.

zaplanuj i go zapros na niego jak tak bardzo ci zależy.nastepna planujaca na sile uszczesliwic swojego lubego.

no bez przesady wcześniej rozmawialiśmy o tym , w sensie że chcemy się pobrać za dwa lata , jednak kiedy ja go pytam co powiesz na wrzesień lub październik odpowie mi tylko że no pasują mi te dwa miesiące , więc ?!







ja nie mam na mysli samej ustalania wszystkiego , tylko rozejrzenie się za salą spisanie numerów , zapytanie o terimny.


I dlaczego następna, czy w tym jest coś złego?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-25 14:37 przez ninuskaa.

Widocznie nie jest pewien czy chce, skoro nie chce planować szczegółów, zbywa cię, odpowiada na "odczep", od siebie nic nie proponuje konkretnego, z tego co piszesz. Odpuść na razie..

Więc?! Więc zaplanuj ten ślub na wrzesień za 2 lata, ustal wszystko, zawczasu wyślij mu zaproszenie i trzymaj kciuki za to, żeby się pojawił.

Cytat
Myzaree
Więc?! Więc zaplanuj ten ślub na wrzesień za 2 lata, ustal wszystko, zawczasu wyślij mu zaproszenie i trzymaj kciuki za to, żeby się pojawił.




chyba mnie nie rozumiesz. Ja nie mam zamiaru ustalać wszystkiego za jego plecami ;) poprostu chcę zrobić listę lokali , orkiestr , fotografów i pokazać mu ją czy to jest robienie coś wbrew?

Cytat
ninuskaa
Cytat
Myzaree
Więc?! Więc zaplanuj ten ślub na wrzesień za 2 lata, ustal wszystko, zawczasu wyślij mu zaproszenie i trzymaj kciuki za to, żeby się pojawił.




chyba mnie nie rozumiesz. Ja nie mam zamiaru ustalać wszystkiego za jego plecami ;) poprostu chcę zrobić listę lokali , orkiestr , fotografów i pokazać mu ją czy to jest robienie coś wbrew?

To Ty nie rozumiesz. I nie zdziw się, jak sam Ci zasugeruje wysłania mu zaproszenia na koniec, jak mu wyjedziesz z tą listą.

Zazwyczaj jak się powie facetowi " co powiesz na wrzesien, czy sierpien" to sie zgodzi, bo przecież nie bedzie się upierał przy wybraniu daty np na maj, bo lubi bzy. Z facetami tak jest, mojemu pokazuje co wybrałam, np 4 rodzaje zaproszen i on pokazuje które mu najbardziej odpowiada i tyle. Faceci są pragmatyczni i nie bardzo lubia przebierać w bibelotach. Rozejrzyj sie jakie sa sale, ustalcie najpierw date oboje i jedzcie oglądać.

Ty chyba nie wiesz co sama napisalas.w tym watku jest wyraznie napisane ze ci luby nie jest potrzebny bo ty jestes napalona.

Oszalałaś ?:P

Możesz mu napomknąć, że warto by rozejrzeć się przynajmniej za salami, orkiesrtą, fotografem i ewentualnie zaklepać termin. Ludzie robią to nie rzadko 2-3 lata wcześniej. Poza tym ceny też mogą skoczyć do góry. Ale jeśli on nie wyrazi zainteresowania to wylej sobie może kubeł zimnej wody na głowę. Bo każdy Ci tu pisze, a Ty swoje...

czy tylko moje życie jest tak nieskomplikowane, czy to inni sobie je tak komplikują na siłe?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nietypowa wydzielina z piersi