Obecnie rozmawiamy o:

PIZAMA DAMSKA

gorący temat

obsługa klienta w cropp

dzisiaj o 15:58

swiece zapachowe

dzisiaj o 12:02

Wybielanie zębów

wczoraj o 10:40

Jaki blat do kuchni?

wczoraj o 9:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:22:05

Hej dziewczyny. Jestem 21 letnim facetem i uwielbiam zapach waszych stópek chcę to! Wiem że zaraz będzie krzyk że zboczeniec itp ale no co zrobic lubie to po prostu :P Dodam że jestem normalnym chłopakiem i wszystko ze mną ok jakby co :D Czy są tutaj dziewczyny które lubią tego rodzaju fetysz? Czy jest jakaś chętna dziewczyna która chce sprzedać mi pachnące buciki?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-10 17:22 przez gentelman21.

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:26:32

Powąchaj swoje

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:29:13

To nie to samo. Szkoda że mało kobiet to lubi. Pewnie uważacie że to obrzydliwe.

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:31:10

No tak.. mało kobiet się godzi na wysyłanie Tobie woniących rajstop i podkolanówek to musiałeś wątek założyć. Dziewczyny uważajcie! Ten koleś szuka schodzonych butów, a potem wypisuje jakieś dziwne maile.

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:32:40

Cytat
gentelman21
Dodam że jestem normalnym chłopakiem i wszystko ze mną ok jakby co :D
I don't think so.

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:35:15

Nie no każdy ma jakieś fetysze :D

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:36:27

Musiałaś mnie chyba z kimś pomylić. Konto mam od dzisiaj i szczerze nigdy bym nie wpadł na pomysł wypisywania komuś dziwnych maili. A swoją drogą skądś twój mail musiał mieć :D

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:42:32

Cytat
gentelman21
Musiałaś mnie chyba z kimś pomylić. Konto mam od dzisiaj i szczerze nigdy bym nie wpadł na pomysł wypisywania komuś dziwnych maili. A swoją drogą skądś twój mail musiał mieć :D

Ahahahahaha patrz jaka koza

A może wolisz skarpetki? :D

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:45:37

Wysyłałam mu zdjęcia butów do kupna.. Cóż nie wnikam, ale można mieć kilka kont..

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:45:41

jaka koza? nie skarpetki są mało seksowne :P

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:49:44

Cytat
RudaKita91
Wysyłałam mu zdjęcia butów do kupna.. Cóż nie wnikam, ale można mieć kilka kont..

Po ile sztuka? :D

Cytat
gentelman21
jaka koza? nie skarpetki są mało seksowne :P

No koza z niej :D
e , tam ja mam takie fajne robione w których śpię :D ! haha

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:55:19

Dzięki ;p Chciałam normalnie sprzedać buty. Koleś mi pisał że jest amatorem zdjęć i robi laskom zdjęcia stóp w kupionych przez niego butach. Już mi zaczęło to śmierdziećściana a że chciał duże zdjęcia a tutaj rozmiar jest ograniczony to wysłałam na maila. Ceny nie podał, a potem zaczął wypisać jakieś zboczone rzeczy na temat swojego fetyszu ;D Miałam ubaw, więc jak zobaczyłam Twój wątek myślałam, że to znowu on. Wydawał się zdesperowany ;p

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 17:59:07

Cytat
RudaKita91
Dzięki ;p Chciałam normalnie sprzedać buty. Koleś mi pisał że jest amatorem zdjęć i robi laskom zdjęcia stóp w kupionych przez niego butach. Już mi zaczęło to śmierdziećściana a że chciał duże zdjęcia a tutaj rozmiar jest ograniczony to wysłałam na maila. Ceny nie podał, a potem zaczął wypisać jakieś zboczone rzeczy na temat swojego fetyszu ;D Miałam ubaw, więc jak zobaczyłam Twój wątek myślałam, że to znowu on. Wydawał się zdesperowany ;p

No to z tego wynika,że potem musiałabyś się z nim spotkac aby Ci zrobił zdjęcie stóp w Twoich butach :D ja to tak zrozumiałam :D

A ta mu zdjęcia powysyłała :D sun

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:02:16

Oj nie kumasz ;) Chciał kupić tylko buty, które zakłada SWOIM "modelkom" potem zaczął wypisywać, że interesują go też zdjęcia stóp, za co od razu podziękowałam. Butów nie kupił bo wyszło, co go tak na prawdę interesowało ;D

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:11:57

Przecież jak facet chciał kupić od ciebie buty to od razu wiadomo o co chodzi. No chyba że jest gejem i by chciał w nich chodzić :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W kropce