Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:15:56

Taa, widzę że ludzie tutaj mają problem z czytaniem ze zrozumieniem albo uważnym czytaniem.. Buty kupował dla lasek co robił im zdjęcia.. Mega ciężko skumać :o

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:20:11

ja kiedys wysłałąm komuś buty , myślałam że to kobieta a potem facet sie przyznal ale nic mi nie wypisywal a ni nic ;D tylko jak bede miala schodzone buty zeby ich nie wyzucac tylko oddac , czemu nie , w koszu czy u niego , to samo . haha

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:27:02

ja tam sprzedaje fetyszystom :D ale jeden koleś chciał kupić obcięte paznokcie więc musiałam skończyć konwersacje :DDDD ;) ps jak koles chce kupić buty to prosi o zdjecia butów, kupuje i tyle, normalna sprzedaż. a jak chce milard zdjęć Twoich stópek w bucikach lub samych stópek to nic nie chce kupić ;) jedni wolą zapach itd, kupują buty, innym wystarczają zdjęcia :)

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:28:05

Człowieku radze Ci dobrze ! Nie kupuj tu nic bo 99% to oszustki. Sam zostałem oszukany na duża kwotę i każda wypisuje bajki że ona jest uczciwa itp itd a wpłacisz im kase i nagle Cie olewają. Możesz być uczciwy, wpłacać im kase a one i tak rolują i tak.

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:30:52

żałosne, że większość tot zwykłe pajace, chcące wyłudzić zdjęcia, a i tak nic nie kupują.

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:32:03

Moj tez lubi wachac moje stopy.kocha mnie doslownie od stop do glow :-)

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 18:32:51

Cytat
palinas89
ps jak koles chce kupić buty to prosi o zdjecia butów, kupuje i tyle, normalna sprzedaż. a jak chce milard zdjęć Twoich stópek w bucikach lub samych stópek to nic nie chce kupić ;) jedni wolą zapach itd, kupują buty, innym wystarczają zdjęcia :)

Dokładnie, dlatego jak zaczął wypisywać o zdjęciach stóp i takie tam to zakończyłam rozmowę. Cóż różne dziwy chodzą po świecie kawka

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 20:23:12

słyszałam,że jest pewna grupa facetów uwielbiających damskie stopy,mnie to nie dziwi..każdy ma coś w sobie takiego..takie drugie "ja"i nie wydziwiam tylko toleruję:))

Fetysz stóp

10 wrz 2014 - 20:26:01

Jak Cię to pocieszy to nawet gacie dorzucę! :D

Fetysz stóp

15 wrz 2014 - 17:53:59

Hej!

Podobnie jak założyciel wątku jestem fetyszystą stóp i jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana pozbyciem się stopek, rajstop, czy pończoch to zapraszam na priv, może się dogadamy ;)

Pozdrawiam

Fetysz stóp

21 wrz 2014 - 17:05:18

Ja tez chętnie odkupie takie buciki chętnie stałe relacje

Fetysz stóp

23 wrz 2014 - 12:28:10

zapraszam do mojej szafy mam szpileczki których chcę się pozbyć

Fetysz stóp

04 kwi 2017 - 20:18:28

Cytat
RudaKita91
No tak.. mało kobiet się godzi na wysyłanie Tobie woniących rajstop i podkolanówek to musiałeś wątek założyć. Dziewczyny uważajcie! Ten koleś szuka schodzonych butów, a potem wypisuje jakieś dziwne maile.

Trochę zabawna jesteś. Jakbyś kompletnie życia nie znała. Wyobraź sobie, że masz bardzo zmęczone stópki. Może nawet wydaje Ci się, że są śmierdzące i obrzydliwe. A tymczasem komuś to pasuje. Uwielbia je, chciałby wąchać i pieścić na różne sposoby.A, że nie może tego mieć, chce choćby kupić przepocone skarpetki albo buty. Do tego są gusta i guściki. Chciałby zobaczyć stópki, na których te słodkości były noszone. Nie zawsze zdecyduje się na zakup. Nie musi to oznaczać, że wyłudza zdjęcia.

Fetysz stóp

04 kwi 2017 - 21:43:41

Ja chętnie odsprzedam takie buciki :-)

zapraszam do mojej szafy mam duzo butow i nie tylko których chcę się pozbyć :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W kropce