Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Seks analny

10 wrz 2014 - 19:45:55

raz pisze jako facet, raz jako babka.. :o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-11 15:50 przez kamokanikaka.

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Seks analny

10 wrz 2014 - 20:25:20

najlepsze to są te minusy haha, kazdej dziewczynie, ktorej podoba sie analny lub reflektuje taki sposob

Seks analny

10 wrz 2014 - 22:10:17

skoro mam pochwe, to po co mam sprawiać sobie znowu ból, bo zapewne pierwsze kilka razy boli. a dziura jak dziura, co to za róznica?

Seks analny

10 wrz 2014 - 22:36:28

koleś ma niezły ubaw w podpuszczaniu bab na tym forum... a o analu wątków jak psów, wystarczy wygooglować sexxxx

Seks analny

10 wrz 2014 - 22:52:52

To zapytaj go czy Ty możesz wsadzić mu w tyłek np. wibrator, ciekawe czy nadal będzie chciał anal.

Seks analny

10 wrz 2014 - 23:01:48

widzę że same świętoszki na forum, a jak któraś ma odwagę się przyznać, że lubi, to zaraz dostaje grad minusów......Jedni lubią oral, inni sado maso, inni anal, najważniejsze żeby obie osoby czerpały z tego satysfakcję i tak się dobrały preferencjami, żeby seks nie uwłaczał godności partnera oraz sprawiał obu osobom satysfakcję....Wiadomo, nie każdemu się spodoba, ale nie piszcie że jest obrzydliwe, bo to pojęcie względne, tak jak by napisać że branie penisa do ust jest ohydne, wszystko to kwestia indywidualna i nie ma sensu się spierać o to.....

Seks analny

10 wrz 2014 - 23:47:10

Cytat
szafiarka_
widzę że same świętoszki na forum, a jak któraś ma odwagę się przyznać, że lubi, to zaraz dostaje grad minusów......Jedni lubią oral, inni sado maso, inni anal, najważniejsze żeby obie osoby czerpały z tego satysfakcję i tak się dobrały preferencjami, żeby seks nie uwłaczał godności partnera oraz sprawiał obu osobom satysfakcję....Wiadomo, nie każdemu się spodoba, ale nie piszcie że jest obrzydliwe, bo to pojęcie względne, tak jak by napisać że branie penisa do ust jest ohydne, wszystko to kwestia indywidualna i nie ma sensu się spierać o to.....

No tak, ja się z Tobą zgadzam wszystko jest dla ludzi - co kto lubi, ale nasz autor/ka najwidoczniej ma strasznie parcie na wszystko co z seksem związane. Po co podsycać, niech zmieni portal :D

Seks analny

11 wrz 2014 - 00:38:21

próbowałam, nie podobało mi się.

Seks analny

11 wrz 2014 - 08:13:08

[quote/]paola173
Przecież nie pyta Cię czy chcesz w dupe to z czym się nie zgadzasz?[quote/]

Przecież zapytał się ''co myślicie?'' więc odpowiedziałam. A jak Tobie nie pasuje moja odp, to już twój problem.

Seks analny

11 wrz 2014 - 08:33:14

witajcie...juz po dyskusji widac podzial spoleczenstwa naszego na te z wplywami koscielnymi i na wyzwolone...ja z cala przyjemnoscia uprawiam anal...daje on niesamowite doznania, a przy tym cala reszta ciala moze byc pieszczona, co zwieksza doznania...polecam i nie wstydzcie sie dziewczyny.

Seks analny

11 wrz 2014 - 08:37:38

bo jak się czegoś nie zna, to jak można mówić,że jest bee...każdy robi co lubi;)

Seks analny

11 wrz 2014 - 08:54:39

Ja lubie ,może to zboczone dla was ale po prostu lubie i wiele innych roznych rzeczy:)też lubie. Z mężem oczywiście, mało tego sex analny często bardziej sprawia mi satysfakcje jak normalny. Tyle i na temat .Do wielu spraw i rzeczy które z mezem lubimy doszlismy po latach małzenstwa teraz jest cudownie .JESTEM NA TAK :)TAK TAK TAK i jeszcze raz tak:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-11 09:00 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Seks analny

11 wrz 2014 - 09:04:46

Nie róbcie mu krzywdy !!! hehe..........albo przyjemności ;)

Seks analny

25 wrz 2014 - 18:23:26

Cytat
Cholerka
To zapytaj go czy Ty możesz wsadzić mu w tyłek np. wibrator, ciekawe czy nadal będzie chciał anal.

hahah :D ja tak zrobiłam! oczywiście temat nie przeszedł ;P

Seks analny

06 paź 2014 - 13:06:08

Każdy robi to co mu odpowiada. Moja partnerka nie chce i nie lubi tego typu zabawy. Choć próbuję ją namówić to idzie to strasznie powoli. Miała nie miłe wspomnienia z poprzednim partnerem i chyba nic z tego nie będzie :(
Ale jest tyle innych zabaw, że spokojnie coś innego znajdziemy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W kropce