Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 17:44:08

Mysle ze cos niestrawnego zjadlas i masz wzdecie.

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 17:53:02

Tak jak radzą tu dziewczyny, najlepiej będzie, jeśli zrobisz test ;) Możesz iść też do ginekologa, będziesz pewna wtedy na 100 % ;)

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 18:02:16

to dlatego ze tyjesz :D

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 18:10:03

...A chłopak niech poćwiczy zakładanie gumek. Prawidłowo założona prezerwatywa nie ma prawa się zsunąć czy pęknąć.

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 18:18:36

Cytat
amelkajazz
...A chłopak niech poćwiczy zakładanie gumek. Prawidłowo założona prezerwatywa nie ma prawa się zsunąć czy pęknąć.


Może mu sama zalozyc dla pewności
Chyba ze jakies trefne były z kiosku

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 18:25:17

miala czas zeby napisac na forum, a nie ma czasu isc po test ciązowy. Bo my jesteśmy wszyscy lekarzami na słowo...

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 18:25:34

Kup test albo idź do lekarza! Przecież my Ci nie powiemy czy jesteś w ciąży!!!!!:P

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 18:33:49

W trzecim miesiacu brzuszek zaczyna się powiększać!!!!!!!!!!!!!!!!
Zależy jak u kogo.
Ja w pierwszej ciążu w trzecim miesiącu miałam malutki brzuszek natomiast w drugiej to pod koniec piątego dopiero było widać...
Mój rozmiar to S czyli brzuch nie mógł sie ukryć pod fałdami tłuszczu :)

Idź dziołszka po ten test!!! A jak sie wstydzisz w aptece to idź np. do Rossmana lub Hebe( zależy też czy mieszkasz w mieście)
Powodzenia :)

Czy to możliwe?

01 wrz 2014 - 20:44:10

No i skasowala post. Bedac w ciazy NIE MOZNA MIEC OKRESU, wiec jezeli masz normalne krwawienie to w ciazy NIE JESTES. Mozna bedac w ciazy miec krwawe slabe PLAMIENIE, ale to nie jest normalny okres, wiec spokojnie, jezeli masz normalna kilkudniowa miesiaczke to CIAZA WYKLUCZONA...dlatego napisalam ze to moze byc spowodowane zla dietą...no i jak zwykle minusy od specjalistek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile czekać na ślub?