Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEPILACJA BIKINI

20 sie 2014 - 09:26:11

Cześć piękne
Słuchajcie byłam pierwszy raz na depilacji woskiem, zrobiłam sobie głębokie bikini nie muszę pisać,że zajjebiście bolało :) Ale nie jestem w pełni usatysfakcjonowana ponieważ włoski i tak zostały w niektórych partiach-nie wiem czy to wina ich wzrostu,że może były za krótkie? nie mam pojęcia, tak czy inaczej muszę golić się maszynką w miejscach w których one jeszcze pozostały.

Moje pytanie brzmi czy za drugim razem włoski usuną się wszystkie? czy znowu będę musiała sięgać po maszynkę?

DEPILACJA BIKINI

20 sie 2014 - 09:33:25

Wosk nie złapie każdej grubości i długości włoska. Jak już pewnie wiesz żeby skorzystać z depilacji woskiem włoski musiały odrosnąć. Być może włoski które pozostały były za cienkie bądź za krótkie. Następnym razem gdy wybierzesz się na depilację poczekaj aż włoski będą dłuższe. Pozdrawiam ;)

DEPILACJA BIKINI

20 sie 2014 - 09:36:25

Albo robić na dwa razy za jakieś 2 tyg iśc znowu i wyrwać te które pozostały

DEPILACJA BIKINI

20 sie 2014 - 13:44:06

mnie też czasem zostaną, a to dlatego, że albo sa krótkie, albo zbyt mone i nie chcą się wyrwać, szcególie jak robiłąś 1 raz. A dużo ich jest? Jak mało to nie nic z nimi nie robisz. Golarką tylko je wzmacniasz, kosmetyczka mówiła mi, żeby nie golic włosów po depilacji, wtedy z kazda wizytą będą słabsze i będzie mnie bolało.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

DEPILACJA BIKINI

27 wrz 2014 - 12:55:38

A jak wygląda depilacja bikini laserowo?
Czy to jest skuteczne i ile może trwać takie usuniecie włosków z bikini laserem?

DEPILACJA BIKINI

27 wrz 2014 - 13:21:43

jeżeli chodzi o laser to należy unikać popularnego lasera IPL, najlepsze efekty daje laser diodowy albo aleksandrytowy :)

DEPILACJA BIKINI

27 wrz 2014 - 13:37:49

Tak dokładnie najlepszy jest laser diodowy trzeba zrobić sporo zabiegów min 8 ból do zniesienia :)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

DEPILACJA BIKINI

02 paź 2014 - 20:37:55

Cytat
beata8888
jeżeli chodzi o laser to należy unikać popularnego lasera IPL, najlepsze efekty daje laser diodowy albo aleksandrytowy :)

A dlaczego należy unikać IPL?
Czytałam o laserowej depilacji bikini w sieci (tutaj np ) i ogólnie o laserze ok piszą, ale nie zastanawiałam się nad rodzajem depilatora jaki należy wybrać, żeby było ok.
Czym ten IPL różni sie od diodowego?

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 1/5

DEPILACJA BIKINI

29 paź 2014 - 11:33:31

Ja tam kupiłam sobie taki do domowego użytku (nie zwracałam uwagi na to czy IPL czy nie).
Nie robię zabiegów regularnie bo czasem zapominam albo nie mam czasu, ale jakoś tam działam już od wakacji i pierwsze efekty widać. Moim zdaniem każda opcja usuwania zbędnego owłosienia, która nie jest woskiem i depilatorem elektrycznym jest dobra :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie chcę mieć dzieci