Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żele intymne

01 lip 2014 - 17:46:46

Cześć.
Możecie polecić jakieś dobre, przetestowane przez Was, żele intymne i do masażu. Ważne żeby były jadalne, jeśli takowe istnieją.
Dziękuję za każdą odpowiedź.


P.S. Jeśli źle umieściłam wątek, proszę o przeniesienie.

Żele intymne

01 lip 2014 - 17:53:35

Durex truskawkowy. Jest bardzo słodki.

Żele intymne

01 lip 2014 - 17:59:45

unimil truskawkowy

Żele intymne

09 lip 2014 - 22:45:03

Jadalne? a po co żel jadany? co Ty chcesz żel jeśc? Ja nie polecam tych wszystich durexów i w ogole tych zapachowym i smakowych klei się i smierdzi. Polecam zwykły żel do kupienia w aptece. Masz pewność, że nic Ci po nim nie będzie.

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Żele intymne

09 lip 2014 - 22:47:34

Żele intymne nie powinny być jadalne słodkie itp bo można infekcji dostać ja polecam żel FEMINUM (nie jadalny)

A przy okazji wie ktoś coś na temat provag żel (czytałam, że jest dobry jako nawilżacz do seksu analnego)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-09 22:49 przez Passionate33.

Żele intymne

09 lip 2014 - 22:51:58

Cytat
truskawka_ang
Jadalne? a po co żel jadany? co Ty chcesz żel jeśc?

może chce zrobić smakowego loda?:D

ja nie polecam, raczej do smacznych nie należą, ale nie próbowałam i nie używam żadnych żeli.

Żele intymne

09 lip 2014 - 22:52:31

Ja mam z Durexa truskawkowy, wiśniowy pinacolada i jakiś do masażu o zapachu kwiatu lotosa :) polecam :) są też unimil ale jakoś za nimi nie przepadam, czytałam też że można używać żelu jakiego się używa przy badaniu usg a kosztuje grosze :)

Cytat
truskawka_ang
Jadalne? a po co żel jadany? co Ty chcesz żel jeśc? Ja nie polecam tych wszystich durexów i w ogole tych zapachowym i smakowych klei się i smierdzi. Polecam zwykły żel do kupienia w aptece. Masz pewność, że nic Ci po nim nie będzie.
nie ma pewności bo może się okazać że ma uczulenie na jakiś składnik -,- tak samo może być z durexami jak i z żelami z apteki chyba że żel do usg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-09 22:56 przez kupowanka.

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Żele intymne

09 lip 2014 - 23:04:58

Cytat
corkachaosu
Cytat
truskawka_ang
Jadalne? a po co żel jadany? co Ty chcesz żel jeśc?

może chce zrobić smakowego loda?:D

ja nie polecam, raczej do smacznych nie należą, ale nie próbowałam i nie używam żadnych żeli.

Ja mam z durexa egzotyczną marakuje, w małej ilość nawet spoko ale trochę więcej i jest ciężko. I tyko do pieszczot! Wżyciu nie pozwoliłabym tego żelu wpuścić do siebie...

Żele intymne

09 lip 2014 - 23:13:13

Cytat
Passionate33
Żele intymne nie powinny być jadalne słodkie itp bo można infekcji dostać ja polecam żel FEMINUM (nie jadalny)

A przy okazji wie ktoś coś na temat provag żel (czytałam, że jest dobry jako nawilżacz do seksu analnego)

Provag jest antybakteryjny i bardzo szybko się wchłania, więc nie sądzę, aby nadał się do tego celu, nie mniej jednak chroni miejsca intymne i warto go mieć :)

zweryfikowana
Posty: 1.446
Ostrzeżenia: 1/5

Żele intymne

09 lip 2014 - 23:19:46

ja mialam durexa pomaranczowego tzn opakowanie jest pomaranczowe ale nie pamietam jaki to byl smak :D nie potrzebowalam go do "smaku", ale raz zdarzyło mi się przy wiadomo jakiej sprawie posmakowac i byl taki ani smaczny jakis slodki ani gorzki, taki neutralny ;d

Żele intymne

09 lip 2014 - 23:20:12

Raz miałam styczność z takim żelem, jakimś zapachowym i naprawdę nie widzę w tym nic fajnego. Śmierdzi i się klei xD

Żele intymne

25 lip 2014 - 17:55:07

Cytat
corkachaosu
Cytat
truskawka_ang
Jadalne? a po co żel jadany? co Ty chcesz żel jeśc?

może chce zrobić smakowego loda?:D

.

hhahahahahah!

Żele intymne

12 sie 2014 - 23:13:45

Cytat
perelkaaaaa
Cytat
Passionate33
Żele intymne nie powinny być jadalne słodkie itp bo można infekcji dostać ja polecam żel FEMINUM (nie jadalny)

A przy okazji wie ktoś coś na temat provag żel (czytałam, że jest dobry jako nawilżacz do seksu analnego)

Provag jest antybakteryjny i bardzo szybko się wchłania, więc nie sądzę, aby nadał się do tego celu, nie mniej jednak chroni miejsca intymne i warto go mieć :)

Ja stosuje provag żel zarówno jako środek nawilżający przed seksem jak i po prostu ochrona przed infekcjami, w obu wersjach sprawdza sie dobrze. Co do seksu analnego to nie wiem, bo nie uprawiam i nie potrzebna mi taka wiedza.

Żele intymne

16 sie 2014 - 20:04:41

Te żele się kleją tylko nic poza tym. Zaraz trzeba biec pod prysznic (na golasa najlepiej) A gdy nie jest się samemu w domu to... ma się problem.
NIE POLECAM

Żele intymne

03 wrz 2014 - 23:20:15

polecam durex wisniowy, fakt klei sie troche, ale w smaku jest calkiem ok :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

działanie PILNE