Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

tabernakula sklep

15 minut temu

zakupy internetowe

40 minut temu

Budowa domu

44 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żele intymne

03 wrz 2014 - 23:20:49

Idz do Sex shopu masz wiele fajnych żeli:-)

Żele intymne

03 wrz 2014 - 23:33:32

Cytat
truskawka_ang
Jadalne? a po co żel jadany? co Ty chcesz żel jeśc? Ja nie polecam tych wszystich durexów i w ogole tych zapachowym i smakowych klei się i smierdzi. Polecam zwykły żel do kupienia w aptece. Masz pewność, że nic Ci po nim nie będzie.
... a w dodatku można dostać uczulenia lub zapalenia po takich ;p ja tam nie polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-03 23:34 przez elwirajda.

Żele intymne

15 wrz 2014 - 10:32:58

My używaliśmy i ostatecznie zostaliśmy przy Durex'ie truskawkowym. Ale już z niego zrezygnowaliśmy bo partnerka dostała jakiegoś drobnego uczulenia po częstym stosowaniu. Jak wyżej napisała elwirajda teraz zakupie coś z apteki bezsmakowe.

Żele intymne

15 wrz 2014 - 10:38:35

najlepsze z unimila, durex ma niemiła konsystencję, lepiąca...bleh. Ale czy jest jadalny to nie wiem :))))

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Żele intymne

09 sie 2018 - 10:20:48

Dziewczyny czy próbowałyście może durex o? Zastanawiałam się czy sobie kupić ale cena jest wysoka......

Żele intymne

09 sie 2018 - 13:57:39

Jest wysoka i moim skromnym zdaniem zdecydowanie zbyt wysoka na to co ten żel intymny oferuje. W tej samej cenie możesz sobie kupić o wiele lepszy żel i o większej pojemności Jak Libi gel. Miałam i durex o i w porównaniu do libi gel wypada cienko

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Żele intymne

10 sie 2018 - 09:32:51

O tym żelu jeszcze nie słyszałam.... Dostanę gdzies w sklepach?

Żele intymne

10 sie 2018 - 13:55:26

Libi gel chyba nie. Sama zamawiałam internetowo i szukaj raczej w sklepach w sieci. Stacjonarnie raczej nie sądzę, ze dostaniesz.Ale sama takie gadżety zamawiam i tak w sieci tak wiec dla mnie to problemem nie jest. Libi gel daje trochę inne odczucia ale moim zdaniem lepsze. Durex o jest trochę tak jak te wszystkie żele chłodzące czy rozgrzewające ale daje uczucia naprzemienne.czyli raz chłodzenie, raz rozgrzanie. Libi gel jest trochę inny. Mianowicie zwiększa wrażliwość na każdy dotyk. czujesz o wiele więcej. No ja przynajmniej dochodzę o wiele szybciej :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Żele intymne

13 sie 2018 - 14:11:28

No wlaśnie sobie patrzę i jest zarówno libi gel jak i libi spray. To to samo?

Żele intymne

14 sie 2018 - 14:09:13

Sprayu nie widziałam. Ja mam konkretnie żel, w tym opakowaniu co na zdjęciu poniżej. I jest naprade ok bo daje również i nawilżenie.


niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Żele intymne

21 wrz 2018 - 09:09:32

Mieliśmy ten zel, faktycznie bardzo przyjemny Porownując do reklamowanego durex o jest o wiele, wiele przyjemniejszy i nie daje nieprzyjemnego uczucia pieczenia.
Dodam również, ze may nawet w mniejszej buteleczce i jestem pod wrażeniem jego wydajności!

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Żele intymne

18 paź 2018 - 08:09:27

My również ostatnio przetestowaliśmy. Nie używałam do tej pory wielu zeli ale w porównaniu z durex o libi gel jest lepszy. Durex o mnie piekł, libi gel nie piecze :) Co do wydajności to dopiero zaczeliśmy ostatnio używać tak wiec wiele napisać nie mogę, ale wydaje się wydajny.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Żele intymne

03 gru 2018 - 13:33:02

witam serdecznie

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Żele intymne

07 lut 2022 - 13:31:33

Najwiekszy wybor w olejkach żelach feromonach a takze zabawkach czy strojach jest na stronie https://superlove.pl/zabawki-erotyczne/bdsm-i-fetysz Wszystko tam zamawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Żele intymne

22 lut 2022 - 19:02:05

Cytat
drazetkabiala
Najwiekszy wybor w olejkach żelach feromonach a takze zabawkach czy strojach jest na stronie https://superlove.pl/zabawki-erotyczne/bdsm-i-fetysz Wszystko tam zamawiam :)

Nie znalam tej strony.. masakra jaki wielki wybor :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rosnący biust