Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

55 minut temu

sprawdzony stomatolog

59 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żele intymne

03 wrz 2014 - 23:20:49

Idz do Sex shopu masz wiele fajnych żeli:-)

Żele intymne

03 wrz 2014 - 23:33:32

Cytat
truskawka_ang
Jadalne? a po co żel jadany? co Ty chcesz żel jeśc? Ja nie polecam tych wszystich durexów i w ogole tych zapachowym i smakowych klei się i smierdzi. Polecam zwykły żel do kupienia w aptece. Masz pewność, że nic Ci po nim nie będzie.
... a w dodatku można dostać uczulenia lub zapalenia po takich ;p ja tam nie polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-03 23:34 przez elwirajda.

Żele intymne

15 wrz 2014 - 10:32:58

My używaliśmy i ostatecznie zostaliśmy przy Durex'ie truskawkowym. Ale już z niego zrezygnowaliśmy bo partnerka dostała jakiegoś drobnego uczulenia po częstym stosowaniu. Jak wyżej napisała elwirajda teraz zakupie coś z apteki bezsmakowe.

Żele intymne

15 wrz 2014 - 10:38:35

najlepsze z unimila, durex ma niemiła konsystencję, lepiąca...bleh. Ale czy jest jadalny to nie wiem :))))

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Żele intymne

09 sie 2018 - 10:20:48

Dziewczyny czy próbowałyście może durex o? Zastanawiałam się czy sobie kupić ale cena jest wysoka......

Żele intymne

09 sie 2018 - 13:57:39

Jest wysoka i moim skromnym zdaniem zdecydowanie zbyt wysoka na to co ten żel intymny oferuje. W tej samej cenie możesz sobie kupić o wiele lepszy żel i o większej pojemności Jak Libi gel. Miałam i durex o i w porównaniu do libi gel wypada cienko

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Żele intymne

10 sie 2018 - 09:32:51

O tym żelu jeszcze nie słyszałam.... Dostanę gdzies w sklepach?

Żele intymne

10 sie 2018 - 13:55:26

Libi gel chyba nie. Sama zamawiałam internetowo i szukaj raczej w sklepach w sieci. Stacjonarnie raczej nie sądzę, ze dostaniesz.Ale sama takie gadżety zamawiam i tak w sieci tak wiec dla mnie to problemem nie jest. Libi gel daje trochę inne odczucia ale moim zdaniem lepsze. Durex o jest trochę tak jak te wszystkie żele chłodzące czy rozgrzewające ale daje uczucia naprzemienne.czyli raz chłodzenie, raz rozgrzanie. Libi gel jest trochę inny. Mianowicie zwiększa wrażliwość na każdy dotyk. czujesz o wiele więcej. No ja przynajmniej dochodzę o wiele szybciej :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Żele intymne

13 sie 2018 - 14:11:28

No wlaśnie sobie patrzę i jest zarówno libi gel jak i libi spray. To to samo?

Żele intymne

14 sie 2018 - 14:09:13

Sprayu nie widziałam. Ja mam konkretnie żel, w tym opakowaniu co na zdjęciu poniżej. I jest naprade ok bo daje również i nawilżenie.


niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Żele intymne

21 wrz 2018 - 09:09:32

Mieliśmy ten zel, faktycznie bardzo przyjemny Porownując do reklamowanego durex o jest o wiele, wiele przyjemniejszy i nie daje nieprzyjemnego uczucia pieczenia.
Dodam również, ze may nawet w mniejszej buteleczce i jestem pod wrażeniem jego wydajności!

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Żele intymne

18 paź 2018 - 08:09:27

My również ostatnio przetestowaliśmy. Nie używałam do tej pory wielu zeli ale w porównaniu z durex o libi gel jest lepszy. Durex o mnie piekł, libi gel nie piecze :) Co do wydajności to dopiero zaczeliśmy ostatnio używać tak wiec wiele napisać nie mogę, ale wydaje się wydajny.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Żele intymne

03 gru 2018 - 13:33:02

witam serdecznie

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Żele intymne

07 lut 2022 - 13:31:33

Najwiekszy wybor w olejkach żelach feromonach a takze zabawkach czy strojach jest na stronie https://superlove.pl/zabawki-erotyczne/bdsm-i-fetysz Wszystko tam zamawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Żele intymne

22 lut 2022 - 19:02:05

Cytat
drazetkabiala
Najwiekszy wybor w olejkach żelach feromonach a takze zabawkach czy strojach jest na stronie https://superlove.pl/zabawki-erotyczne/bdsm-i-fetysz Wszystko tam zamawiam :)

Nie znalam tej strony.. masakra jaki wielki wybor :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rosnący biust