Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

28 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zagnieżdzenie się zarodka

17 cze 2014 - 14:35:05

Hej Dziewczyny :) nie wiem czy powinnam pisać tu, czy może bardziej w "Ginekologii", ale jestem pewna, ze ktoś coś mądrego mi napisze :) Więc... Pierwszy dzień miesiączki miałam 5.06 (cykl 28 dni, od jakiś 3, 4 mscy mam regularny). Z 14tego na 15tego czerwca(a więc tak jakby w pierwszy dzień dni płodnych) doszło do stosunku (ujmijmy to w ten sposób) z moim chłopakiem. Ale nie uprawialiśmy seksu, powiedzmy, że były to robótki ręczne;d Ów mężczyzna "skończył" na moim brzuchu, tylko ku zaskoczeniu, część spermy spłynęła w dół. Oczywiście pozbyłam się jej jak najszybciej, ale boję się teraz, że te plemniki to jednak cwane i szybkie bestie i któryś może dopaść moje, biedne jajeczko, które nie chce być jeszcze dzidziusiem :( Przepraszam, że napisałam to wszystko w ten sposób, ale niestety słabo wychodzi mi bycie poważnym;) Pozdrawiam gorąco i czekam na jakieś opinie :) P.S. Co czuje się przy zagnieżdżeniu zarodka, kiedy to występuje i czy kobieta zawsze ma "objawy"?

zagnieżdzenie się zarodka

17 cze 2014 - 14:42:24

Ujmijmy to w ten sposób,że ów plemniczek-jeśli był na tyle silny i uparty żeby popłynąć z falą,mógł wejść szybciej do kakaowego oczka niż do twojej nory.Nie napisałaś czy byłaś przyodziana czy naga?a to ważna kwestia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 14:43 przez ynia88.

zagnieżdzenie się zarodka

17 cze 2014 - 14:48:00

Ty tak poważnie?
Zaskoczona spływająco sperma w dół? a gdzie miała spłynąc w górę?
Uzywajcie mózgu, ale nie zabawiajcie sie jak go nie macie. Nosz moze i jestem teraz chamska, ale jak widze takie małolaty to mnie szlak trafia.

zagnieżdzenie się zarodka

17 cze 2014 - 14:50:20

Nawet jeżeli coś Ci tam spłynęło to niemożliwe żeby powędrowało aż do środka Twojej macicy , no bo jakim cudem ? Plemniki żeby przeżyć potrzebują odpowiedniej temperatury jaka jest w Twojej pochwie , wszystko poza nią umiera od razu. Swoją drogą to trochę irytujące , że kobiety nie mają zielonego pojęcia o tak ważnych rzeczach . Jeśli chodzi o objawy to czasem przy zagnieżdżaniu się zarodka występuje lekkie plamienie - czerwone lub brązowe aczkolwiek takie plamienie występuje też podczas owulacji i przy jakiś komplikacjach hormonalnych np niedoboru lub nadmiaru prolaktyny (tzw plamienie międzycyklowe)

zagnieżdzenie się zarodka

17 cze 2014 - 14:54:10

Brzmi jak opowieść uświadamiających dzieci rodziców heh :P
Wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości, abyś była w ciąży.
Plemniki to nie muchy, nie latają, więc same aż tak daleko nie wlecą.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

zagnieżdzenie się zarodka

17 cze 2014 - 15:14:28

Cytat
truskawka_ang
Ty tak poważnie?
Zaskoczona spływająco sperma w dół? a gdzie miała spłynąc w górę?
Uzywajcie mózgu, ale nie zabawiajcie sie jak go nie macie. Nosz moze i jestem teraz chamska, ale jak widze takie małolaty to mnie szlak trafia.

zagnieżdzenie się zarodka

17 cze 2014 - 15:18:02

Cytat
truskawka_ang
Ty tak poważnie?
Zaskoczona spływająco sperma w dół? a gdzie miała spłynąc w górę?
Uzywajcie mózgu, ale nie zabawiajcie sie jak go nie macie. Nosz moze i jestem teraz chamska, ale jak widze takie małolaty to mnie szlak trafia.

Szlag ;)

Zgadzam się z powyższym.

zagnieżdzenie się zarodka

17 cze 2014 - 15:20:57

nie, w taki sposob na pewno nie doszlo do zaplodnienia. Jak juz sie bierze za seks i te sprawy to wypadaloby miec chociaz male pojecie na ten temat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

badania do anty