Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

1000zł za sex

05 cze 2014 - 14:55:41

Dziewczyny czy znalazłaby się któraś, która poszła by na układ- sponsoring.?
Facet proponuje mi 4.000 za 4 spotkania w miesiącu po 3h. Spotkania odbywałyby się u niego. Dodam, ze nie w tej miejscowości w której mieszkam, wiec miejsce byłoby mi nie znane, wiec nie bałabym się np. ze kogoś mogę spotkać.
Na pewno, znalazłaby się kobieta na szafie która w taki sposób ''zarabia''.
Wiem, wiem, ze zaraz będę posty typu - co ty robisz dziewczyno ze swoim życiem, ze to jest zwykła prostytucja itp.
Ale chciałabym, aby wypowiedziały się głownie kobiety która w taki sposób zarabiają kasę, z tych kont anonimowych, bo pewnie gdyby się przyznała z prawdziwego konta, to byłaby wytykana palcem na szafie.
Zapomniałam dodać, najważniejszego nie jestem żadną ladacznicą dlatego pisze ze swojego loginu, bo nie mam nic do ukrycia i napewno nie poszłabym na taki układ, ale zastanawiam się czy dużo jest kobiet które w taki a nie inny sposób wyciągają od facetów kasę.
Dla mnie również jest to prostytucja, dodam ze się nie zgodziłam bo jestem wartościowa kobietą i nie mogłaby sobie spojrzeć później prosto z uniesiona głową w twarz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 14:59 przez Amantess.

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:00:00

Ale przecież ty masz dziecko? A co za tym idzie chyba masz faceta, jak to tak?

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:00:09

Ty naprawdę piszesz o tym ze swojego własnego konta, na którym sporo jest Twoich dokładnych zdjęć? NAPRAWDĘ?

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:00:30

Jeśli odpowiada Ci taka "praca" to idź na taki układ. Jeśli nie, to znajdź normalną pracę. Proste.

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:01:11

Cytat
Amantess
bo jestem wartościowa kobietą i nie mogłaby sobie spojrzeć później prosto z uniesiona głową w twarz.

A prosto bez uniesionej głowy, mogłabyś sobie spojrzeć w twarz?

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:03:02

Twoja sprawa, Twoje ciało, Twoje sumienie. Jeśli nawet to jest poza Twoim miastem pamiętaj, że świat jest mały :) Mój kolega spotkał swojego wujka z kochanką na wakacjach Grecji :)

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:04:41

co jest w tym złego ze poruszyłam ten temat. ?Przecież jasno napisałam, ze na taki układ bym sie nie zgodziła i to nigdy,
Gdybym miała coś na sumieniu, napewno nie byłabym aż taka głupia zeby pisać o tym ze swojego prawdziwego konta.
Dostałam taka propozycje, i sie po prostu zastanawiam czy dużo jest takich kobiet ktore idą na łatwizne. A jezeli już poszły na taku układ to co je skłoniło do tego. Dużo kasy, czy np. to ze maja ciężko chorą matkę albo coś podobnego.

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:05:29

Tak to jest prostytucja ostanio mowili o studentakch ktore zyja z takiego czego za oplate mieszkania. To sa czesto tacy co maja zony, maja malego...:) co sa nie zdecydowani na zwiazek, co nie maja wygladu. Z tym, ze kto wie czy taki zaplaci :) byzknie i z auta wywali czy mieszkania:) No i pewnie od Panienki zadania tez ma , ogolone tam i tu, podwiazki i jakie tam ma pewnie fantazje. To nie tak ze se laska z buta przyjdzie w dresie a wymagania jak placi wzrosna:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-05 15:05 przez gretastyl.

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:05:48

Dla mnie to pojscie na latwizne, no ale...kazdy robi co lubi.Ja bym sie tak nie ponizyla

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:10:52

Jest o tym wątek.

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:13:59

nikt Ci otwarcie nie napisze, że tak robi, bo czerpanie korzyści materialnych z seksu jest na naszym kraju nie legalne:)

sama nie korzystałam, raczej nie zamierzam, ale oglądałam program o kobietach, które "dorabiają" tak regularnie......I to często osoby eleganckie,. młode i wykształcone, np początkujące lekarki itp- singielki lubiące luksusowy, wygodny tryb życia, na który nie pozwala im praca w przychodni za 2000 zł/m-c. Z tym że kierują się one jedną zasadą: facet musi być zadbany i musi im się spodobać-jakaś chemia, pociąg musi byc, a nie że bierze ją "na wymioty" na sama myśl o pocałowaniu jakiegoś obleśnego dziada.......
Nie potępiam tego, skoro dwojgu dorosłych ludzi pasuje taki układ, nie mają innych zobowiązań to co komu do tego......

Kobiety te wychodzą z założenia, ze skoro i tak lubią uprawiać seks to czemu czegoś z tego nie mieć, a nie chcą rozwalonego lenia na kanapie któremu będą musiały po pracy gotować i prac majty.......

Dla mnie to się różni od prostytucji tym, ze kobiet sama wybiera sobie partnera który jej się podoba i spotyka się z nim regularnie, zazwyczaj na wyłączność, przy tym milo spędzają czas, na kolacjach itp, facet traktuje ją z szacunkiem, jest gentelmanem, a prostytutki robią wszystko za marne grosze i komu popadnie często zmuszając się do tego i czując obrzydzenie......

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:14:48

Tak mam małe dziecko i narzeczonego. Mieszkamy razem i jesteśmy szczęśliwym związkiem.
Wie o tym, ze otrzymałam taką propozycje. Szlak go trafił, mnie zresztą też. Ale My, niestety nie mamy na to żadnego wpływu. Bo takie osoby nie rozumieją słowa- nie jestem zainteresowana. I będą pisać i pisać.
Dziewczyny jestem tu nowa, czy można w jakiś sposób zablokować użytkownika, bo po prostu denerwuje mnie jego nachalność.

Dodam, ze ta propozycja była napisała prosto z tego portalu. ;o

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:24:27

hmmm czytam wasze wypowiedzi i nie wiem czy się śmiać czy płakać... Twierdzicie, że seks za kasę to prostytucja, a co sądzicie o dziewczynach, które uprawiają seks np. ze swoimi facetami ale za darmo??? toż to też prostytucja tylko darmowa, bo facet dzisiaj jest a jutro go może nie być... dlatego z dwojga złego już lepiej się puszczać za kasę i zyskać podwójnie: przyjemność z seksu i kasę:) Ja poszłam pierwszy raz do łóżka z moim mężem po ślubie dlatego nigdy nie wykrzyczy mi przy kłótni, że jestem kurwą bo się puszczałam przed ślubem i nie wiadomo ilu facetów przed nim miałam, ale jak już miałabym się puszczać to zdecydowanie robiłabym to za pieniądze!!!

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:25:52

Cytat
Amantess
Szlak go trafił, mnie zresztą też.

Jaki szlak? Turystyczny?

Myślę, że lepiej będzie jeśli zamkniesz wątek, bo za chwilę będą nieprzychylne wypowiedzi i będziesz się do każdego pluła. Zakładałaś już kiedyś wątek o swojej figurze i pamiętam jaka była reakcja.

1000zł za sex

05 cze 2014 - 15:29:03

nie mam uprawnien do usunięcia watku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ryzyko?