Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

co zmienic??

30 maj 2014 - 09:07:04

ostatnio zrobilo sie miedzy nami dosc chlodno w zyciu jak i w sypialni norma 3lata dzieci praca dom itd malo czasu dla siebie. Zastanawiam sie co zmienic w swoim wygladzie/zachowaniu/sposobie bycia by znow cos zaiskrzyllo ,by zwrocl uwage? Nie chce sie zmieniac na sile jednak chce poprawic nase relacje .prosze o rady

Cytat
dariunia22
ostatnio zrobilo sie miedzy nami dosc chlodno w zyciu jak i w sypialni norma 3lata dzieci praca dom itd malo czasu dla siebie. Zastanawiam sie co zmienic w swoim wygladzie/zachowaniu/sposobie bycia by znow cos zaiskrzyllo ,by zwrocl uwage? Nie chce sie zmieniac na sile jednak chce poprawic nase relacje .prosze o rady
i tak tez w niedziele zabieram Meza na ,żużel:) wprawdzie go ie lubie ale Mąż uwielbia wiec dlaczego nie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 17:18 przez dariunia22.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

co zmienic??

19 cze 2014 - 11:30:45

Kup sobie jakąś fajną bieliznę ;)
Idźcie na kolację.
Najważniejsze to to aby przerwać rutynę. Jeśli lubisz testować zabawki, możesz wypróbować takiego afrodyzjaku jak Sex Elixir: http://sexelixir.pl/ inaczej hiszpańska mucha.
Dość frywolnie byłam do tego nastawiona ponieważ kupiliśmy z mężem głównie w ramach eksperymentu jednak dawno nie miałam już tak udanej nocy.

co zmienic??

19 cze 2014 - 11:44:57

Zadbaj o siebie, pójdź do kosmetyczki, kup sobie jakieś ładne ubrania, znajdź sobie jakieś zajęcie tylko dla siebie, mężczyźni lubią niezależność, myślę że mężczyźni wolą kobiety które mogą podziwiać i zabiegać o nie ;)
Nie chodzi o to żebyś to tylko Ty na siłę starała się go sobą zainteresować, tylko żeby sprytnie to rozegrać i żeby to on zaczął znowu za Tobą szaleć ;)

co zmienic??

19 cze 2014 - 12:05:05

Odwal sie jak na wesele i wyjdz z domu mowiąc ze idziesz po zakupy :D
A potem rzeczywiscie wróc z siatkami pełnymi zakupów.
Facet zacznie sie Tobą interesować na nowo :)
poza tym seksowna bielizna i kocie ruchy :P

co zmienic??

19 cze 2014 - 19:54:37

Tajemniczość intryguje.

co zmienic??

23 cze 2014 - 03:03:43

Co zmienic hmm..np sprobuj go zaskoczyc ja zrobilam tak: sex nam sie nie nudzil ojjj nie kilka razy dziennie szybkie numerki etc bo nie przepadamy oboje za grami wstepnymi.. pewnego jednak razu bez zapowiedzi zawiazalam mu chustę na oczach i zaczelam masaz tu i tam.. zafundowalam nam dluuuga gre wstepna- tak dla odmiany ;) choc nie wygaslismy, rozpalilismy tym plomien na nowo ;) czasem cos spontanicznego i niespodziewanego wystarczy, chocby zadrzyj kiecke w kuchni podczas robienia kolacji lub zawolaj go do lazienki bedac w seksownej bieliznie i powiedz ze hydraulik potrzebny haha :D czemu nie ;)?

co zmienic??

04 paź 2022 - 18:03:12

W sumie u mnie w najbliższym czasie właśnie dojdzie do budowy studni głębinowej i myślę, że takie rozwiązanie jest jak najbardziej dobrą opcją. Chcę jeszcze powiedzieć, że sama nawet niedawno czytałam w https://ogrody24.pl/blog/post/najczestsze-bledy-przy-budowie-studni-glebinowej o tym jakie są najczęstsze błędy przy takich inwestycjach.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

co zmienic??

20 paź 2022 - 21:19:57

kup sobie seksi bielizne, poszalejcie z jakimis zabawkami winko ero filmy itd :D

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

co zmienic??

22 paź 2022 - 19:05:36

seksi bielizne w sensie jakies koronki czy stroj pielegniarki albo lateks? :D

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

co zmienic??

24 paź 2022 - 14:20:54

no dla kazdego seksi jest cos innego :d lateksu nie lubie koronki uwielbiam ale stroje do przebieranek tez mi pasuja, mam tego cala szafe wiekszosc z https://superlove.pl/ i polecam bo maja wybor i genialna jakosc

co zmienic??

24 sie 2023 - 13:48:42

Jak szukasz sprawdzonego sklepu z koronkami zajrzyj tutaj https://sontexpoland.com/kategoria-produktu/koronki/koronki-3d/ a zapewniam że nie zawiedziesz się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ankieta praca mgr