Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

wstydze sie.

30 maj 2014 - 08:01:15

jestem z facetem prawie 3lata mamy dwoje dzieci a ja nadal nie moge sie przyzwyczaic do swojego wygladu ;( wstydze sie chodzic przy nim w samej bieliznie a co dopiero nago (antyseksualne) ,wiadomo po dwoch ciążach moje cialo sie zmienilo nie jestem gruba ale mam malo jedrne cialo cellulit i rozsstepy:( one sa moja trauma:( na brzuchu piersiach udach nawet na łydkach:( to jest dla mnie dramat cos strasznego:( wstydze sie chodzic w samym staniku:( Moj ciagle mowi ze przesadzam ze w koncu urodzilam 2dzieci,ale kto nie ma ten nie zrozumie a ze juz nie wspomne o bikini nad woda latem:( straszna traume mam z tym zwiazana facet prosi mnie od tamtych wakacji zebym jechala na basen ,ale mam wrazenie ze wszyscy sie na mnie patrza:( WIEM ZE SA (ZA PRZEPROSZENIEM) grubasy ktorych nie interesuje zdanie innych i chodza w bikini ze swoimi niedoskonalosciami. Ja mam inaczej ,tego lata obiecalam facetowi ze sie przelamie i pojedziemy nad wode ale boje sie tej chwili ,najgorzej pierwszy raz;( poradzcie mi jak z tym walczyc,jestem mloda a wygladam (w moich oczach) fatalnie;(

wstydze sie.

30 maj 2014 - 08:13:54

Większość kobiet ma rozstępy, musisz się przełamać i już. Rozumiem, jakby mąż uważał Cię za nieatrakcyjną, byłoby ciężko, ale tak nie jest. Zawsze można trochę poćwiczyć, żeby mieć lepsze ciało tańczy

wstydze sie.

30 maj 2014 - 08:21:16

Ja kiedyś też miałam mega kompleksy, ale w końcu się przełamałam. Nie rodziłam jeszcze a też mam rozstępy, głównie na na nogach pod kolanami. Są one długie i dość widoczne, ale przestałam się tym przejmować. Latem chodzę w krótkich spodenkach i mam gdzieś czy ktoś je zauważy czy też nie. Musisz się przełamać. Co do jędrności ciała tu można trochę poćwiczyć, wcale nie trzeba dużo żeby ujędrnić ciało. Gwiazdy też mają cellulit, rozstępy i wychodzą na plażę, choć na pewno zdają sobie sprawę, że potem będą oglądać zdjęcia w plotkarskich gazetach z uszczypliwymi komentarzami.

wstydze sie.

30 maj 2014 - 08:28:34

Masz bardzo niska samoocenę ,często takie zachowania maja całkiem inne głębsze podłoze psychiczne niż ten problem akturalny ze nie akceptujesz swojego ciała.Czesto sprawa siega az do dzieciństwa ,może masz głębszy problem ,dlaczego czujesz się gorsza i teraz obajwia się to mysleniem, ze masz nieatrakcyjne ciało.Cos kiedyś zaburzyło twoje poczucie włąsnej wartości.Moze potrzebny będzie psycholog?Jesli chodzi o samo ciało ,to jak kolezanka pisze powyżej ćwicz ,no i musze ci napisac ,ze masz wspaniałego faceta ,który cie kocha i który rozumie zmiany ,po urodzeniu dzieci.Pisze o tym głębszym problemie dlatego ze masz takie myslenie az do tego stopnia az taka traumę co wskazuje ze zupełnie siebie nie akceptujesz ,do tego stopnia ,wiec mysle ze to dużo większy problem ,niż same te rozstępy itd.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 08:32 przez perelecka.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

wstydze sie.

30 maj 2014 - 08:32:06

Cytat
perelecka
Masz bardzo niska samoocenę ,często takie zachowania maja całkiem inne głębsze podłoze psychiczne niż ten problem akturalny ze nie akceptujesz swojego ciał,.Czesto sprawa siega az do dzieciństwa ,może masz głębszy problem ,dlaczego czujesz się gorsza i teraz obajwia się to mysleniem ze masz nieatrakcyjne ciało.Cos kiedyś zaburzyło twoje poczucie włąsnej wartości.Moze potrzebny będzie psycholog?Jesli chodzi o samo ciało ,to jak kolezanka pisze powyżej ćwicz ,no i musze ci napisac ,ze masz wspaniałego faceta ,który ci ekocha i który rozumie zmiany ,po urodzeniu dzieci.Pisze o tym głębszym problemie dlatego ze masz takie myslenie az do tego stopnia az taka traumę.
No tak i tu mozesz miec racje ,gdyz byl okres w szkole (dawnee czasy) gdzie bylam bardzo spokojna przez co inne wypyskowane malolaty mnie gnoiły ,coz taki mialam charakter,teraz sie to zmienilo ,troche za pozno.. a gdzies cos zostalo;(
Cytat
incognito85
;)
i to ma byc pocieszajace?? ma dziewczyna szczescie ze ma elastyczna skore i zero rozstepow bo nad figura mozna popracowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 08:33 przez dariunia22.

wstydze sie.

30 maj 2014 - 08:35:06

Cytat
dariunia22
Cytat
perelecka
Masz bardzo niska samoocenę ,często takie zachowania maja całkiem inne głębsze podłoze psychiczne niż ten problem akturalny ze nie akceptujesz swojego ciał,.Czesto sprawa siega az do dzieciństwa ,może masz głębszy problem ,dlaczego czujesz się gorsza i teraz obajwia się to mysleniem ze masz nieatrakcyjne ciało.Cos kiedyś zaburzyło twoje poczucie włąsnej wartości.Moze potrzebny będzie psycholog?Jesli chodzi o samo ciało ,to jak kolezanka pisze powyżej ćwicz ,no i musze ci napisac ,ze masz wspaniałego faceta ,który ci ekocha i który rozumie zmiany ,po urodzeniu dzieci.Pisze o tym głębszym problemie dlatego ze masz takie myslenie az do tego stopnia az taka traumę.
No tak i tu mozesz miec racje ,gdyz byl okres w szkole (dawnee czasy) gdzie bylam bardzo spokojna przez co inne wypyskowane malolaty mnie gnoiły ,coz taki mialam charakter,teraz sie to zmienilo ,troche za pozno.. a gdzies cos zostalo;(
Dokąłdnie ,zazwyczaj tak jest i dlatego takie krzywdzące sprawy dla człowieka pozostaje w psychice i objawiają się ,w zyciu dorosłym ,poprzez właśnie rozne zachowania .Mogłas już wtedy czuc sie w pewnym sensie gorsza ,wyzywana ,i teraz tez mozes zmiec właśnie skłonności do niskiej samooceny ,muszisz popracować nad sobą.To sa bardzo trudne sprawy .
Cytat
dariunia22
Cytat
perelecka
Masz bardzo niska samoocenę ,często takie zachowania maja całkiem inne głębsze podłoze psychiczne niż ten problem akturalny ze nie akceptujesz swojego ciał,.Czesto sprawa siega az do dzieciństwa ,może masz głębszy problem ,dlaczego czujesz się gorsza i teraz obajwia się to mysleniem ze masz nieatrakcyjne ciało.Cos kiedyś zaburzyło twoje poczucie włąsnej wartości.Moze potrzebny będzie psycholog?Jesli chodzi o samo ciało ,to jak kolezanka pisze powyżej ćwicz ,no i musze ci napisac ,ze masz wspaniałego faceta ,który ci ekocha i który rozumie zmiany ,po urodzeniu dzieci.Pisze o tym głębszym problemie dlatego ze masz takie myslenie az do tego stopnia az taka traumę.
No tak i tu mozesz miec racje ,gdyz byl okres w szkole (dawnee czasy) gdzie bylam bardzo spokojna przez co inne wypyskowane malolaty mnie gnoiły ,coz taki mialam charakter,teraz sie to zmienilo ,troche za pozno.. a gdzies cos zostalo;(
Cytat
incognito85
;)
i to ma byc pocieszajace?? ma dziewczyna szczescie ze ma elastyczna skore i zero rozstepow bo nad figura mozna popracowac
Tak ale jeśli ma problem głębszej natury to nawet jak popracuje nad swoim ciałem i bedzie ok ,to znajdzie znowu jakies cos co się nie będzie jej podobało w sobie ,bo tak to się właśnie dzieje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 08:36 przez perelecka.

wstydze sie.

30 maj 2014 - 08:38:23

Nie pocieszające tylko motywujące :) Ty nie potrzebujesz pocieszenia, sama się najlepiej pocieszasz wynajdując sobie wymówki, i właśnie o tym jest stronka pani ze zdjęcia ;)

PS. A rozstępy ma jak najbardziej, więc i tu się nie oszukuj ;) http://hollywoodlife.com/2013/10/16/fit-mom-maria-kang-defends-photo-admits-i-have-stretch-marks/#14014321034671&277|noscroll



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 08:43 przez incognito85.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

wstydze sie.

30 maj 2014 - 09:03:25

Cytat
incognito85
Nie pocieszające tylko motywujące :) Ty nie potrzebujesz pocieszenia, sama się najlepiej pocieszasz wynajdując sobie wymówki, i właśnie o tym jest stronka pani ze zdjęcia ;)

PS. A rozstępy ma jak najbardziej, więc i tu się nie oszukuj ;) http://hollywoodlife.com/2013/10/16/fit-mom-maria-kang-defends-photo-admits-i-have-stretch-marks/#14014321034671&277|noscroll
motywacja jest diete ez zaczelam i cwiczenia wiec do lata pare kg zzrzuce ale tego dziadostwa sie nigdy nie pozbede ;/

wstydze sie.

30 maj 2014 - 09:09:04

No to pierwszy krok za Tobą :) Rozstępów nie pozbędziesz się w 100%, ale jak będziesz je smarować to zbledną, ja mam nawet mniej widoczne niż widać na fotkach Kang, a używałam naprawdę najtańszych środków.

wstydze sie.

30 maj 2014 - 09:10:14

I co, zamierzasz płakać zamiast wziąć się w garść? wystarczy wejść na profil Chodakowskiej i pooglądać chwile metamorfozy, co dziewczyny zrobiły ze swoimi ciałami! a Ty płaczesz nad rozstępami i cellulitem, o mamo.
Życie jest za krótkie, żeby się wiecznie nad sobą użalać. Jak będziesz stara, to już Ci figura nie będzie potrzebna, więc zadbaj o nią teraz. ;)

wstydze sie.

30 maj 2014 - 09:12:09

To idź na siłownie , fitness... od razu lepiej się poczujesz. Sport poprawia też kondycję psychiczną:)

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

wstydze sie.

30 maj 2014 - 09:13:50

Cytat
karolka324
I co, zamierzasz płakać zamiast wziąć się w garść? wystarczy wejść na profil Chodakowskiej i pooglądać chwile metamorfozy, co dziewczyny zrobiły ze swoimi ciałami! a Ty płaczesz nad rozstępami i cellulitem, o mamo.
Życie jest za krótkie, żeby się wiecznie nad sobą użalać. Jak będziesz stara, to już Ci figura nie będzie potrzebna, więc zadbaj o nią teraz. ;)
cwicze z Chodakowska juz jakis czas nie uzalam sie nad soba tylko staram sie walczyc z wlasna psychika ,ze wstydem ,probuje sie przelamac! bo rozstepy to nie kwestia mojego zaniedbania tylko dwoch ciazy!! KTO NIE MA NIE ZROZUMIE
Cytat
olga2690
To idź na siłownie , fitness... od razu lepiej się poczujesz. Sport poprawia też kondycję psychiczną:)
NIE MAM CZASU NA TAKIE WIZYTY NIESTETY :( ledwo organizuje pol godz w domu i to nie zawsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 09:14 przez dariunia22.

wstydze sie.

30 maj 2014 - 09:17:40

Cytat
dariunia22
cwicze z Chodakowska juz jakis czas nie uzalam sie nad soba tylko staram sie walczyc z wlasna psychika ,ze wstydem ,probuje sie przelamac! bo rozstepy to nie kwestia mojego zaniedbania tylko dwoch ciazy!! KTO NIE MA NIE ZROZUMIE
Może i jestem okrutna, ale dla mnie rozstępy to też kwestia zaniedbania. Od początku ciąży dbam o skórę, nawilżam czym się da, polewam na przemian ciepłą i zimną wodą, masuję, i jeszcze żadnego rozstępu u siebie nie zauważyłam, a brzuch już mam pokaźny.
Ale na to też są sposoby ;) jest masa preparatów zmniejszających rozstępy.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

wstydze sie.

30 maj 2014 - 09:20:05

Cytat
karolka324
Cytat
dariunia22
cwicze z Chodakowska juz jakis czas nie uzalam sie nad soba tylko staram sie walczyc z wlasna psychika ,ze wstydem ,probuje sie przelamac! bo rozstepy to nie kwestia mojego zaniedbania tylko dwoch ciazy!! KTO NIE MA NIE ZROZUMIE
Może i jestem okrutna, ale dla mnie rozstępy to też kwestia zaniedbania. Od początku ciąży dbam o skórę, nawilżam czym się da, polewam na przemian ciepłą i zimną wodą, masuję, i jeszcze żadnego rozstępu u siebie nie zauważyłam, a brzuch już mam pokaźny.
Ale na to też są sposoby ;) jest masa preparatów zmniejszających rozstępy.
to jest kwestia ciala i genów! ja rowniez od poczatku ciazy smarowalam sie wszelkimi preparatami wydalam mnostwo pieniedzy na wszelakie kremy tak samo po ciazy i nic nie pomoglo poprostu niic! taka sprawiedliwosc swiata ,z calego serca nie zycze Ci tego problemu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zmienic??